Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

heh, wrocilem do purpurowej...... witamy porazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, genialny filmik! :D Padłem ze śmiechu <3, miewam takie akcje u siebie czasami :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co, ale ja to chyba jestem nienormalny :) Gra nie jest tak rozwinięta jak THQ UFC (które ominąłem), gra nie ma tylu trybów, ma błędy animacyjne, mam ogólny uraz do EA Sports i mimo wszytko uważam tą grę za dobrą gameplayowo. Wystarczający chyba powód jak dla mnie jest taki, że to co robię przenosi się na zamierzony rezultat. Nie gram rankingówek, bo wiem, że ludzie mają mniej zdrowe podejście do samej gry wtedy. Ale, to co rozegrałem online nawet podczas przegrywania mnie nie stresowało, ba nawet jak nigdy dobra walka przegrana mnie cieszyła. Dlatego nie rozumiem niektórych narzekań na tę produkcję. To jest solidna siódemka biorąc ogół.

 

 

A tak przy okazji 3 walki moje online, które znajomemu podsyłałem w celu "pokazania" jak to wygląda:

 

https://www.youtube.com/watch?v=NyfC2oGqPeM

 

https://www.youtube.com/watch?v=GbCpPUBbAms

 

https://www.youtube.com/watch?v=lkcEY57j2Gk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co, ale ja to chyba jestem nienormalny :) Gra nie jest tak rozwinięta jak THQ UFC (które ominąłem), gra nie ma tylu trybów, ma błędy animacyjne, mam ogólny uraz do EA Sports i mimo wszytko uważam tą grę za dobrą gameplayowo. Wystarczający chyba powód jak dla mnie jest taki, że to co robię przenosi się na zamierzony rezultat. Nie gram rankingówek, bo wiem, że ludzie mają mniej zdrowe podejście do samej gry wtedy. Ale, to co rozegrałem online nawet podczas przegrywania mnie nie stresowało, ba nawet jak nigdy dobra walka przegrana mnie cieszyła. Dlatego nie rozumiem niektórych narzekań na tę produkcję. To jest solidna siódemka biorąc ogół.

A tak przy okazji 3 walki moje online, które znajomemu podsyłałem w celu "pokazania" jak to wygląda:

https://www.youtube.com/watch?v=NyfC2oGqPeM

https://www.youtube.com/watch?v=GbCpPUBbAms

https://www.youtube.com/watch?v=lkcEY57j2Gk

Zdrowy glos rozsadku, podobnie bym to ujal;) Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loool :D

Nie wiedzialem ze taki wystrzalowy chlopak z tego Gustafssona :D Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wyrwac z tajskiego przy klatce, bo nie wytrzymam..trafilo mi sie dwoch idiotow z rzedu ktorzy tylko spam na korpus a potem do klatki i dalej w korpus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak zdobyłem w karierze mistrza to mogę zmienić kategorię wagową czy będę grał i bronił tytułu do końca kariery ?


Aha i czy macie sposób jak ktoś Was dorwie w dosiadzie. Ja mogę wtedy tylko odwrócić się i on mi za plecami siedzi albo tak leżeć. Nie mogę się zmienić pozycji nie wiem co nie tak robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak zdobyłem w karierze mistrza to mogę zmienić kategorię wagową czy będę grał i bronił tytułu do końca kariery ?

Aha i czy macie sposób jak ktoś Was dorwie w dosiadzie. Ja mogę wtedy tylko odwrócić się i on mi za plecami siedzi albo tak leżeć. Nie mogę się zmienić pozycji nie wiem co nie tak robie.

 

Nie można zmienić, kategorii wagowej, dostaniesz tylko jeden czy dwa "super fighty" wagę wyżej i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Grę dorwałem dopiero wczoraj, zacząłem klasycznie od kariery i zdążyłem tylko zagrać walkę eliminacyjną do TUFa. Mam kilka pytań, mam nadzieję, że doświadczeni gracze pomogą.

Po pierwsze, czy numer z jakim mnie wybiorą wpływa na coś w grze, czy służy tylko temu, żeby lepiej się wczuwać? Btw który styl bazowy polecacie na pierwszą karierę żeby ogarnąć grę? Wybrałem sobie bjj bo bardzo lubię poddawać, ale jak zobaczyłem w jaki sposób mój fighter bije się w stójce to trochę zwątpiłem, zastanawiam się na rozpoczęciem jeszcze raz jako Mixed Martial Artist.

Jeszcze jedno pytanie czysto gameplayowe - jak bronić się przed zmmianą pozycji w parterze? Kiedy jestem na dole to R2 i R w kierunku, w który chce iść przeciwnik, a jak jestem na górze? Też R2 i R? W którym momencie i jak wychylam gałkę? Mam wychylić i trzymać, czy tylko raz wychylić na zasadzie kontry?

Z chęcią pogram online w lidze, ale muszę najpierw ogarnąć grę. Dobrych tytułów online nigdy dosyć, na razie gram w FIFĘ i BF4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyskoczył mi "FIghter Update" kto sprostuje co to zmienia ;D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wczoraj, nie zauważyłem zmian. Tylko to, że na 6 walk w champion... wygrałem 5 przez KO w pierwszej rundzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyskoczył mi "FIghter Update" kto sprostuje co to zmienia ;D?

 

Prawdopodobnie jest to update statystyk fighterów jak jak było w poprzednich UFC. Ale ręki uciąć sobie nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym powiedział że pierwsze zmiany (w Fight Night Champion wprowadzili coś co pozwalało im modyfikować gameplay bez wydawania dużych patchy , a właśnie takie coś bezpośrednio w grze), więc pewnie pracują nad balansem w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to livepatch, w momencie łączenia się z grą pobiera zmiany.

 

Ktoś chętni dziś wieczorem, na mały turniej ? wystarczy 8 osób.

 

gp.jpg

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym powiedział że pierwsze zmiany (w Fight Night Champion wprowadzili coś co pozwalało im modyfikować gameplay bez wydawania dużych patchy , a właśnie takie coś bezpośrednio w grze), więc pewnie pracują nad balansem w grze ;)

 

Jeżeli nie był to update z poziomu konsoli tylko gry, to szczerze wątpię żeby miało to związek z gameplay'em. Chyba nie tak to działa o ile mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na jakiś turniej :D

W ogóle wczoraj tu nie zaglądałem prawie, jest już ta ligowa strona lub coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to livepatch, w momencie łączenia się z grą pobiera zmiany.

 

Ktoś chętni dziś wieczorem, na mały turniej ? wystarczy 8 osób.

 

gp.jpg

 

 

 

 

Można coś rozegrać w przerwie między spotkaniami MŚ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze ale kolo 20

 

Można by ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wrazenia? warto wydac te 200zl? czy lepiej kupic piwo i ogladac dalej MS:) generalnie szkoda ze ten mundial jest bo nie ma czasu graC:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wrazenia? warto wydac te 200zl? czy lepiej kupic piwo i ogladac dalej MS:) generalnie szkoda ze ten mundial jest bo nie ma czasu graC:D

 

Obejrzyj do końca sobie na spokojnie. Nie warto moim zdaniem się spieszyć, ja kupiłem i siedzę teraz o suchym pysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze ale kolo 20

Ja również chętnie  koło 20 pogram.

Edytowane przez dam27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczescie konczy sie faza grupowa:) pewnie zakupie niedlugo takze przylacze sie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×