Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu tak masz, ja mam czasami jakieś błędy audio że nie słysze strzałów lub coś dlatego gram najczęściej na polskich serwach i wszystko gładko chodzi ale to i tak rzadko bo na lapku do gier nie ma takiej wygody jak na konsoli. Ostatnio miałem sytuację że ciągle wywalało mnie EA ale resnąłem rutera i wróciło do normy.

Raz tylko tak miałem. Generalnie w wersji na PC bugów nie doświadczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko, mi chodziło głównie o wygode przy większym ekranie niż PC i pada którego wole od klawy i myszki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzis zostalem premium. 119zl za klucz na allegro i CQ sie sciaga. Wkurza mnie to,ze nie moge przypisac klawiszy myszki. Dokladniej mowiac, nie moge przypisac dwoch z nich a bardzo by sie przydaly bo siegac na klawie po gadzety jest lekko niewygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzis zostalem premium. 119zl za klucz na allegro i CQ sie sciaga. Wkurza mnie to,ze nie moge przypisac klawiszy myszki. Dokladniej mowiac, nie moge przypisac dwoch z nich a bardzo by sie przydaly bo siegac na klawie po gadzety jest lekko niewygodnie

ja kupiłem na allegro za 97 zł :P

a ta myszka ma jakiś soft do konfiguracji? bo w mojej też się nie dało bezpośrednio przycisków przypisać niektórych w grze, to im przypisałem w oprogramowaniu myszy te same klawisze co w grze są od wybierania tego co chcę (czyli np przycisk 5 od myszy ma przypisany klawisz F, który robi kosę itd..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na allegro za 97 zł :P

Poczytałem trochę w sieci o tych tanich kluczach i różnie bywa. Niektórym banują konta/premium. Dajcie znać za jakiś czas czy wszystko wam śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę w sieci o tych tanich kluczach i różnie bywa. Niektórym banują konta/premium. Dajcie znać za jakiś czas czy wszystko wam śmiga.

Poczytałeś plotki kolego. Wskaż kogoś komu takie konto lub premium zbanowano i niech to udowodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż chce się kupić kompa...

Zajebisty montaż. Widać, że czerpali garściami od Full Metal 3, muzyka prawie identyczna. No i ten gość, MongolFPS wymiata zajebiście snajperką. Od dawna śledzę jego kanał i wyczynia cuda, po każdym filmiku mam ochotę zagrać snajperką, a potem przypominam sobie jakie to jest głupie(trudne?). Sam bym nagrywał swoje przygody, ale nie dość, że coś mi MSI Afterburner nie chce działać, to taki 10 minutowy film w Full HD waży DUŻO, serio dużo. I mówię tutaj w ilościach kilkudziesięciu gigabajtów, a sam mam dysk tylko 500GB i to w połowie zajęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty montaż. Widać, że czerpali garściami od Full Metal 3, muzyka prawie identyczna. No i ten gość, MongolFPS wymiata zajebiście snajperką. Od dawna śledzę jego kanał i wyczynia cuda, po każdym filmiku mam ochotę zagrać snajperką, a potem przypominam sobie jakie to jest głupie(trudne?). Sam bym nagrywał swoje przygody, ale nie dość, że coś mi MSI Afterburner nie chce działać, to taki 10 minutowy film w Full HD waży DUŻO, serio dużo. I mówię tutaj w ilościach kilkudziesięciu gigabajtów, a sam mam dysk tylko 500GB i to w połowie zajęty.

True story, co do nagrywki to polecam Mirillis Action, program nie żre nic fps bo nie robi kompresji w locie, jedyny minus, to gigantyczne pliki, po paredziesią - pareset gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True story, co do nagrywki to polecam Mirillis Action, program nie żre nic fps bo nie robi kompresji w locie, jedyny minus, to gigantyczne pliki, po paredziesią - pareset gb.

W porownaniu do frapsa to demon predkosci,ale kilka fps sie traci przez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysyłam mój dysk 1TB do serwisu. Jak wróci to spróbuję coś nagrać. Mam nadzieje, że będzie to w miarę płynnie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po jakimś czasie konto nie zostanie zbanowane, tak jak bo tyło z tymi tanimi kluczami na BF3.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zostanie, jak już pisałem w którymś z postów, polecam sprzwdonych sprzedawców 1. KLUCZKONG i przedewszstkim KeYe - 30tyś komentarzy, niewiele negów, a jak już są to np. o takiej treści :

"AUTOR TEMATU NIE NAPISAŁ ŻE TO JEST WERSJA TESTOWA CZYLI Z OGRANICZENIEM ! DLA KUMATYCH : GRA SIE KOŃCZY NA ACKTCIE 1 LUB 13 POZIOMIE GRY! NIE POLECAM ! GDYBY AUTOR NAPISAŁ ŻE TO WERSJA STARTOWA CZYLI DEMO/TRIAL TO WĄTPIĘ ŻEBY TYLU LUDZI KUPIŁO! -

[Odpowiedź z: nie 27 maj 2012 11:49:47 CEST] Tytuł Aukcji "DIABLO 3 III PL SKAN TRIAL GUEST PASS AUTOMAT 24/7" jak widać już na wstępie pisze TRIAL. Trzeba CZYTAĆ co się kupuje, nikt nie sprzedaje klucza do Diablo 3 za 10zł!"

A więc wiecie, z debilizmem nie wygrasz, gość parę dni po premierze diablo myślał że kupuje pełny klucz za 10zł :biggrin:

Co do ruskich kluczy bf3 to tez nie jest prawdą blokowanie ich za to że są wałkowane, blokowane były konta osób które publicznie (na forum BL) dzieliły się plikami językowymi z polskiej wersji.

Ja sam mam ruską, oczywiście nie spolszczoną :pinch:

Gość od którego kupiłem BF3 napisał mi że tak tanie klucze rosyjskie, pochodzą z bundle packów, kupują za marne grosze, w marketach u ruskich, zestawy 3gier ea i rozdzielają kody

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CQ w 64 graczy to jest dopiero masakra pierwszej proby :D nie wiadomo gdzie sie ogladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... mam ochotę na to Premium z allegro, ale jak przeglądam tak te fora i czytam jak się ludzie żalą że ich banują itp, to mi się odechciewa.

Np. tu:

http://battlelog.bat...54625060378583/

http://www.wykop.pl/...stac-zbanowane/

Może znowu będzie taka promocja:

http://battlelog.bat...54625129882615/

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze jakie lagi sa na serwerach. Na wszystkich,bez wyjatku. Nie wiem co sie z nimi dzieje,ale grac sie nie da. Mnie jeszcze nikt nie zbanowal,zasad sie trzymam i nie narzekam. To nie PS3,ze admin Cie wywali bo jestes za dobry. Odsetek idiotow jest duzo mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany? Nie kumam. Może mało gram, ale zbanował mnie tylko serwer automatycznie jak zabiłem kogoś z zabronionej broni. Nie ma tak, że admin wywala bo ktoś jest dobry. Lagi? No nie wiem, może coś masz z łączem kacper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko ja. Wieczorem juz na 3 serwerach ludzie narzekali. Caly shoutbox narzekal,ze obraz zamiera na chwile i puszcza albo laguje poteznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje tego wskaźnika skilla.. Grałem rundę na PC, mam ledwie 20 rangę czy tam 21, moja drużyna wygrała, byłem pierwszy po mojej stronie, drugi w ogóle, sporo się orłów przewinęło, a skill mi dało -230 ??

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/39788980/1/174961558/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najbardziej magiczna statystyka BF'a. Wszystko sie na nia sklada. Celnosc, ratio, zwyciestwo lub porazka, jakie lvl zabijaja Ciebie a jakie zabijasz Ty itp itd. W ogole nie jest miarodajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Premium od Keye.pl jeszcze za 139 zł i wszystko gra, dosłownie :biggrin:

A co do skill points, teraz mam około 400, z tydzień temu miałem 250, a jeszcze wcześniej niewiele ponad 100. WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie ogólne statystyki np. K/D - 1.20, celność - 14%, w/l - 2.0. Gramy mecz który wygrywamy z K/D - 2 i celnością 16%. Punkty umiejętności nam wzrastają.

Potem gramy kolejny mecz i kończymy przegraną z K/D 1.0 i celnością 10%. Skill nam wteedy maleje.

Ogólnie jeżeli zagraliśmy mecz "ponad przeciętnie" to skill nam rośnie, jeżeli poniżej to spada.

Punkty umiejętności wzrasta kiedy zabijamy kogoś z wyższym lvlem. Maleje kiedy ktoś z niższym poziomem nas zabija.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie ogólne statystyki np. K/D - 1.20, celność - 14%, w/l - 2.0. Gramy mecz który wygrywamy z K/D - 2 i celnością 16%. Punkty umiejętności nam wzrastają.

Potem gramy kolejny mecz i kończymy przegraną z K/D 1.0 i celnością 10%. Skill nam wteedy maleje.

Ogólnie jeżeli zagraliśmy mecz "ponad przeciętnie" to skill nam rośnie, jeżeli poniżej to spada.

Punkty umiejętności wzrasta kiedy zabijamy kogoś z wyższym lvlem. Maleje kiedy ktoś z niższym poziomem nas zabija.

Dlatego się dziwię bo miałem wszystko prawie lepsze w rundzie niż średnio, a kolesi z wyższą rangą kosiłem regularnie bo sam mam niską.. Jeżeli już to spodziewał bym się skilla w okolicy zera, może jakiś niewielki minus, ale nie -230!! Inna sprawa że miałem mecz, w którym równie dobrze mi szło i miałem +200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się dziwię bo miałem wszystko prawie lepsze w rundzie niż średnio, a kolesi z wyższą rangą kosiłem regularnie bo sam mam niską.. Jeżeli już to spodziewał bym się skilla w okolicy zera, może jakiś niewielki minus, ale nie -230!! Inna sprawa że miałem mecz, w którym równie dobrze mi szło i miałem +200...

Może się gdzieś przykampiłeś i system to wykrył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×