Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem grę na ps vita posługując się kontem głównym, czy mogę ją pobrac na konsolę która jest przypisana do konta podrzędnego? dziala to tak jak na ps3/4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz mieć tylko jedno konto na Vicie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tutaj zapytam.... Co myslice o takim zakupie? Dodam ze transport do Polski mam za darmo

Chce kupic takie cos..

http://www.smythstoys.com/ie/en-ie/video-games-tablets/c-738/ps-vita/p-9494/ps-vita-slim-6-free-lego-mega-games-pack/

gry z tego zestawu pójdą na moim "polskim" koncie psn?

chyba na vicie nie ma blokad, prawda?

Jest tam karta 8gb wiec mysle ze cena w okolicach 700zl jestOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są vouchery do zrealizowania w PsStore i obawiam się że na polskim koncie nie odpalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O faken...:/ no to jestem nie pocieszony... A moze jest ktos kto na 100% wie i odpowie czy pójdą te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yap! Pamiętam nawet problemy z grą Enslaved którą miałem w pudełkowej wersji z UK a kupione w polskim PsStore DLC nie chciało z nią działać. Musiałem wymieniać płytę na Gametrade żeby ograć dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie; jeśli sam nie sprawdzisz to nikt Ci jednoznacznej odpowiedzi nie udzieli.

Kupiłem moją Vite w Niemczech (bundle z Killzone Mercenary) w środku był kod do psstore na ściągnięcie gry i zadzialal na naszym sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo! I zepsułem sobie humor:P bez tych gier to sie nie opyla.... Ale spoko dzieki za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy a UK to inna bajka. Mam gry z niemieckiej dystrybucji gdzie po odpaleniu na polskim koncie miałem nasz dubbing (GOW3). Te gry co idą na UK to zupełnie inna patia, inne numer BLES i inne dystrybucje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca. Akurat z Enslaved miałem identyczny przypadek, więc dodatku nie ograłem bo nie chciało mi się wymieniać wersji. Ale już np DmC Devil May Cry miałem od kumpla z UK i o dziwo wersja UK uruchomiła się z polskimi napisami. Na początku przygody z PS3 miałem też Prince of Persia (ten z Eliką), również wersja UK, a dodatek z polskiego PSS (Epilogue) zadziałał bez problemu. Choć tu pewnie miałem farta, bo było to pierwsze DLC, jakie w życiu kupiłem i nie myślałem nawet wtedy, że BLESy muszą się zgadzać.

 

Generalnie gry z UK to zupełnie inna partia, zgadzam się. Ale widocznie są też chlubne wyjątki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też Pablos napisał co napisał, jedyna opcja aby mieć pewność to kupić ten voucher i go odpalić na swoim koncie. Nie ma sensu dalej drążyć tematu.

Żeby sprawdzić na 100% trzeba te kody wklepać. Na 99,99% nie zadziałają

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest różnica pomiędzy pch2004, a pch2016?

Jedynie region gdzie konsola została wydana do sprzedaży. Te cyferki nic nie robią bo ps vita nie ma blokady regionalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie region gdzie konsola została wydana do sprzedaży.

No właśnie chyba nie do końca bo obie te wersje można znaleźć w sklepach w Polsce. Wydaje mi się, że zmienili coś w konsoli ale na tyle małego, że nie wiemy co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zmienili coś w konsoli ale na tyle małego, że nie wiemy co to jest.

 

:wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do kupna PSV. Wyczytałem z poprzednich kilkunastu stron, że są jakieś różne wersje psv a mianowicie VITA, VITA SLIM i są dwa różne ekrany LCD i OLED. Czy te z ostatnich bundli szczególnie tych niemieckich, które były w dobrych promocjach i zalewają allegro to te ostateczne, dopracowane wersje ? Na co mam zwrócić uwagę ? Która się nie opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie przymierzam się do zakupu PS Vity i pytanko na jaki kraj najlepiej założyć konto na pl czy usa ? czy tylko da się na usa? świeżak w tym temacie więc poproszę o rade ? i jakieś ciekawe gry polecacie typu uncharted ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto najlepiej to w Korei Północnej sobie walnij. Potem jak już Cię dopadnie reżim grubego Kima to w nadmiarze czasu wygospodaruj kilka minut na przejrzenie tematu o grach które warto kupić na Psv gdzie praktycznie wszystko zostało już napisane :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz innej konsoli tylko Vite?

Pamiętaj, że do Vity może być przypisane jedno konto, więc równoczesne zakupy na us i pl i tak nie wchodzą w grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się założyć konto USA - po prostu wybierz ten region i podaj jakiś tamtejszy adres. W odróżnieniu od ps3, na vicie nie możesz się swobodnie przełączać między kontami, więc wybór kraju zależy od tego, czy będziesz chciał korzystać z o wiele lepszych zniżek na koncie amerykańskim (jeszcze bardziej opłacalne, jeżeli weźmiesz plusa na to konto). Jednak do konta amerykańskiego nie podepniesz polskiej karty - płatność tylko zdrapkami z allegro/amazona lub payapalem. Jeżeli nie liczysz każdej złotówki, to bierz konto PL, zniżki na na giery na vitę są w sumie i tak większe niż te oferowane na ps3/ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ps4 kumam o co chodzi ale warto też zapytać osoby które mają Vite !
Dobrze wiedzieć że tylko jedno konto a o gry się nie martwię bo znam kilka dobrych tytułów !

Głównie chodzi mi po głowie Uncharted i Fifa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli masz już konto PL do ps4, to nim się loguj do vity. Co do gier, to przejrzyj wątek na forum lub spis gier na pss.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy masz ps4 i czy masz plusa ale jeśli oplacasz subskrypcję to darmowe gierki na psv mogłeś sobie rezerwować z pozycji PC lub apki na androida. Ja odkąd miałem plusa zaklepywałem wszystko co dawali i tym samym po zakupie Vity miałem za free na start ponad 20 gierek a wśród nich Uncharted.

Jak masz abonament i tego nie zaklepywałeś to rezerwuj grudzień zanim wskoczy oferta styczniowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w posiadaniu ps vita i ps tv

i mam pytanie czy jest możliwość gry wieloosobowej pomiędzy tymi dwoma konsolami na jednym koncie PSN ??

np.. w minecraft stawiam grę na ps vita i chcę dojść z ps tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×