Skocz do zawartości
Darayavahus

Temat Motoryzacyjny- Kompleksy i Stereotypy

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze to prawdziwy temat motoryzacyjny , a wy tu o motorach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakowi nie przetłumaczysz, tylko osoby zarażone pasją mówią poprawnie. Reszta nazywa 2 kółka silnikiem z pralki.

Ja przymieżam się do kupna R125. Pojeżdże ze 2 sezony i może wtedy coś większego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palpatine_79 chyba niedługo ocipieje tłumacząc każdemu, że motor to zupełnie co innego :)

Motor - typ maszyny zamieniającej energię na pracę mechaniczną.Taka jest prawidłowa definicja tego słowa.

W sumie tak niedługo jak się was trochę zbierze z tego Gdańska czy ogólnie pomorza, to będziecie mogli robić wypady takie forumowe :). Ja w sumie za jednośladami nigdy nie przepadałem i nie wiedziałem co w nich ludzie widzą - dopóki kolega nie dał mi się przejechać jego NSR125, wtedy mnie motocykle oczarowały naprawdę mega duża frajda z jazdy, szczególnie za tym pierwszym razem. Ma się satysfakcje dosłownie z wszystkiego, nawet ze zmiany biegu.

Kto wie może za te pól roku jak w końcu zrobię wymarzone prawo jazdy kategorii B, to swoją pasję będę spełniał przy was na jakichś wypadzikach, tyle że autkiem będę.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździ, ale może kiedyś będzie... :)

Daray - nie masz Dishonored przypadkiem?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, już od jakiegoś czasu nie kupuję gier tylko pobieram co tam w plusie rzucą :P A i tak mi jeszcze zostało parę pudełkowych do skończenia, np Dark Souls chyba w lutym kupiony, a jeszcze nawet nie odpalony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motor to motor , a silnik to silnik , mowienie ze samochod ma motor brzmi conajmniej dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, już od jakiegoś czasu nie kupuję gier tylko pobieram co tam w plusie rzucą :P A i tak mi jeszcze zostało parę pudełkowych do skończenia, np Dark Souls chyba w lutym kupiony, a jeszcze nawet nie odpalony :)

Rozumiem. Oj Dark Souls to dla mnie gra tej generacji, moja jedyna platyna i 500h w grze :) Cud, miód i orzeszki. Ciężki klimat i mroczne fantasy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motor to motor , a ...

... motocykl to nie motor! Jak już skończycie ten wykład spod znaku Dr Miodka to dajcie znać że można tu wrócić i poczytać o fajnych rzeczach a nie gapić się na posty dokształcające forumowych analfabetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tomo offtop to offtop :P

A może jedna osoba chociaż nauczy się mówić poprawnie.

Na co byś chciał popatrzeć?

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest dyskusja , od tego jest forum , kazdy ma prawo miec wlasne zdanie . A na zlosc to mi robia te wszystkie motory bez tlumikow czy bog wie czego , ktore sie ledwo tocza , a wyja jakby jechaly trzysta na godzine , uszy bola , czlowiek sie denerwuje , a jeszcze taki sie srodkiem bezczelnie przeciska . No sorry , ale nie trawie tych waszych pojazdow , glownie z winy ich kierowcow akuratnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, jak się mieści to się przeciska, ja już widziałem kuriozalne sytuacje, jak goście samochodami się wciskają jak się da, wymijają poboczem, zajeżdżają drogę innym. Ale to nie jest bezczelne? Moto przynajmniej się zmieści i pomknie dalej.

Rozumiem. Oj Dark Souls to dla mnie gra tej generacji, moja jedyna platyna i 500h w grze :) Cud, miód i orzeszki. Ciężki klimat i mroczne fantasy. Polecam.

Powiedziałem, że jak zrobię 3 platynę w Demon's Souls to wezmę się za Dark Souls, ale Pure Bladestone nie chce mi wypaść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie da sie ukryc , ze czesc kierowcow ( glownie vw i skody ) rowniez zachowuje sie jak ostatnia holota , natomiast w przypadku tych waszych motocykli , to uwazam ze niemalze calutkie 100 % sie wciska jak i gdzie moze , ani razu nie widzialem motocykla stojacego grzecznie w kolejce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że jak zrobię 3 platynę w Demon's Souls to wezmę się za Dark Souls, ale Pure Bladestone nie chce mi wypaść :P

I dlatego nie mam platyny w Demon's...nie nawidzę farmić :)

a jeszcze taki sie srodkiem bezczelnie przeciska . No sorry , ale nie trawie tych waszych pojazdow , glownie z winy ich kierowcow akuratnie .

Ale przepisy znasz i wiesz zapewne, ze motocyklista może środkiem jechać? Spoko...taki kierowca jak ty na skrzyżowaniu mi drzwi otworzył...blisko było abym złamał mu rękę w łokciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda drzwi na takich . A tak w ogole to trzeba bylo sie nie pchac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda drzwi na takich . A tak w ogole to trzeba bylo sie nie pchac :)

Zrozum, że to nie pchanie, tylko wykorzystywanie jezdni. Raczej nie przypadkiem uczono Cibie na kursie kat B że ruch jest prawostronny i że masz jeździć przy prawej krawędzi jezdni/pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze jak najbardziej :) , zwlaszcza w trasie , gdyz czesto jade busem i staram sie mozliwie ulatwiac wyprzedzanie , po czym jestem bardzo usatysfakcjonowany mrugnieciem awaryjnymi przez wdziecznego kierowce :) , a czasami jest takie pobocze , ze mozna sie calym autem zmiescic i ta kawalkade z tylu przepuscic . Ale takie wycie , ze jeszcze trzy ulice dalej was slychac to mnie doprowadza do szalu .

I na kursie sie niczego nie uczylem , a jeszcze bym instruktora mogl poduczyc , od dziecka interesuje sie samochodami , z wyksztalcenia jestem mechanikiem , uwazam sie za dobrego kierowce i w miare mozliwosci finansowych staram sie robic wiecej kategorii , ale motorow szczerze nie trawie .

Wedlug mojej definicji prawdziwa motoryzacja ma przynajmniej 4 kola , trzy cyfrowa loczbe koni pod maska , dach co by nie moknac , radio co by podroz umilic , potrafi pociagnac przyczepe i zawiezc duze zakupy do domu , nie wyklada sie na zakrecie bo jest slisko , nie przewraca sie do tylu przy za szybkim przyspieszaniu , nie przewraca sie od podmuchu wiatru przy wyprzedzaniu tira przy 350 na godzine , nie trzeba jej stawiac na nozce , itp itd . Jaram sie samochodami niesamowicie . Tylko niestety kosztuja i najlepiej miec kilka na rozne okazje . Ale ilu z was jezdzi tylko tymi waszymi maszynkami i obchodzi sie bez auta ? Szafe do domu w rekach niesiecie ? Z reszta ta szafe do sklepu tez autem przywiezli , tylko troche wiekszym . A szacunku w ogole nie macie .

Takie jest moje zdanie , ale jak mowi stare przyslowie , ja mam prawo miec swoje zdanie , wy macie prawo miec je gdzies , no ale ja tak uwazam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz chyba juz wam sie sezon konczy , bo dawno sie nie denerwowalem za kierownica :)

Aczkolwiek z kierowcami tez walcze , zwlaszcza z ledami , niehomologowanymi , zalozonymi w zlym miejscu , podlaczonymi w zly sposob , ogolnoe tragedia i wykorzystywanie przepisow kupuja badziewie za 13 zl na allegro i zadowoleni , niewazne ze ich nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo , ze wszystkim co mi nie pasuje , przymierzam sie do zakupu kamery do samochodu i uczenia kierowcow poprzez youtube'a , ale cztery stowy trzeba dac za taka porzadniejsza

A , no i 80 % skod jezdzacych na halogenach jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie przydaloby sie nauczyc ich jezdzic w trasie i po autostradach , bo tego prawie nikt nie potrafi tak jak trzeba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×