Skocz do zawartości
Darayavahus

Temat Motoryzacyjny- Kompleksy i Stereotypy

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest kwestia znudzenia. Bandziora kupowałem z dwóch powodów: jest łagodny dla początkujących kierowców i kompletnie bezobsługowy. Jak miałbym kasę to szedłbym w coś mocniejszego i lżejszego. Sezon 2013 na pewno przejrzejże na Suce a później się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainteresowałem się motocyklami od czasu gdy zobaczyłem GSR600 :) i może kiedyś spróbuję go dosiąść chociaż nie jest to dla mnie marzenie do którego będę dążył. Zresztą ja nie mam co się na razie zastanawiać nad przyszłością bo nawet sezonu jeszcze nie jeździłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz nam pozosało tylko czekać na kwiecień/maj :)

zmstr --> jak być opisał swoją F2. Ja swego czasu zastanawiałem się nad F4 tylko nie ma jak kufrów przymocować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmstr --> jak być opisał swoją F2. Ja swego czasu zastanawiałem się nad F4 tylko nie ma jak kufrów przymocować.

Megawygodny jak na sporta, idealny w prowadzeniu moim zdaniem dla osób, które ze sportami zaczynają przygodę, spalanie max. 8l/100, wiadomo, że z przyspieszeniem i v-max szału nie ma, bo 200km/h złapie ale po dłuuuugim odkręcaniu (do 180 leci fajnie, a te 20km/h różnicy to już w męczarniach), bezawaryjny (jedynie z własnej głupoty spaliłem sprzęgło, poza tym praktycznie zero wkładu finansowego). Co do minusów to brak schowka, choćby na mały napój, szybko się grzeje jak zjedziesz w jakąś polną drogę w porównaniu do innych moto (może to przypadek mojego egzemplarza) i w zasadzie chyba tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która moja łatwo się domyśleć :)

zdjcie0910s.jpg

Palpatine - np. w tym ZZR ze zdjęcia do schowka w przedłużeniu czachy mieści się całe piwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względów estetycznych bo czacha i owiewki silnika były w innym kolorze, gdy ją zakupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaski na ziemi? Ponoć taki kask później do ziemi ciągnie...

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę wątek trochę przymulił to pomyślałem, że wrzucę coś :biggrin:

post-20921-0-90865100-1353960057_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chłopaki , jeździcie jeszcze ?

http://kwejk.pl/obra...1035/zimno.html

;]

Bo ja już zamarzam po drodze do auta i mieszam kołami przy ruszaniu , a zima się wcale jeszcze nie zaczęła , ale ja stoję stabilnie na czterech , mam podgrzewaną przednią szybę i lusterka , aż miło patrzeć jak śnieg sam spływa bez skrobania , siedzę na podgrzewanych fotelach , dmucha mi w środku cieplutko , gra rap i jakoś się toczę .

A jak tam ta wasza motoryzacja ?

Ps.

^ https://fbcdn-sphoto...750260387_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja już zamarzam po drodze do auta i mieszam kołami przy ruszaniu , a zima się wcale jeszcze nie zaczęła , ale ja stoję stabilnie na czterech , mam podgrzewaną przednią szybę i lusterka , aż miło patrzeć jak śnieg sam spływa bez skrobania , siedzę na podgrzewanych fotelach , dmucha mi w środku cieplutko , gra rap i jakoś się toczę .

Analogicznie rzecz ujmując, na ps3 grasz we wszystko na easy, do tego z solucją, a w razie czego kolega Ci pomaga? :D Trzeba być twardym :P Ja w ubiegłe święta zrobiłem kilka rundek na moto, więc jak teraz też śniegu nie będzie to i może przetoczę maszynę kilka razy :)

A w aucie też mam podgrzewaną przednią szybę, lusterka, spryski i pomimo, że jakoś się toczę, to wolę zmarznąć na moto niż grzać dupsko w puszce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam gleby na zakretach ? Jakis czas temu jak padal deszcz , to jechal kolo mnie taki cwaniaczek i juz nie byl taki cwany jak zwykle , ze rura i go nie ma , tylko doslownie kolo mnie caly czas jechal od swiatel do swiatel . A teraz to ja juz dawno zadnego nie widzialek . Tylko gosci z pizza na pizdzikach czasami , ale tez niezbyt czesto .

W kazdym badz razie ja trwam w przekonaniu , ze zycie trzeba sobie ulatwiac , a nie ma nic lepszego niz powoli toczace sie dobre auto na ladnym kole i osobiscie lubie wolno jezdzic z rapem w glosnikach , bo bez muzyki to mi sie zawsze spieszy i denerwuje sie na bande baranow za kierownicami , ktorzy totalnie nie mysla , a prawo jazdy robili na basenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz wąski umysł. Albo może czapka z daszkiem Cię za mocno w główkę ciśnie podczas powolnej jazdy i słuchania zachrypniętych facetów, którzy nie potrafią śpiewać(rapu).

To co? Motocyklista nie może wolno jechać? Jak będę chciał to i w słoneczną pogodę na suchym asfalcie będę jechał przed Tobą 20km/h. I nie, nie przewrócę się bo motocyklista nie musi jechać 150 żeby utrzymać równowagę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moto już garażuje od miesiąca. Może wyjadę tylko na paradę na Mikołaje - bardzo fajna tradycja.

Lukasz a Ciebie dziwi, że jak jest mokro czy lód to motocyklista wolno jedzie? Może gość też rapu słuchał lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladna akcja :)

Ale wracajac do tematu , strasznie sie spinacie , wyluzujcie troche . Taka jest prawda , ze wiekszosc kierowcow nie trawi motorow , malutka czesc jest obojetna i druga malutka czesc sie zachwyca . Mnie tez nikt nie lubi , bo mam swoje zdanie i lubie je wyrazac , i wcale sie nie spinam i nie jecze z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motocykli...

chciałeś powiedzieć, że nikt nie lubi motocykli...wszystko zależy od środowiska w którym się obracasz i jak zostałeś wychowany. Ale widzę, że sam nie wiesz z jakiego założenia masz wyjść. Nie lubisz bo nie znasz czy nie znasz bo nie lubisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też niezłe:

W zasadzie jest pokazane to co można przeczytać w Motocykliście doskonałym. Ja co prawda jeszcze całego nie przeczytałem, ale coś tam liznąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×