Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co takie halo, nie widzicie że Patricko uderzył w przypadkiem przelatującego bociana? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy to oglądam to nie mogę przestać się śmiać.

Bardzo chciałbym zrozumieć powód jakim kierowała się gra przy wysadzaniu mi połowy fury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gra stwierdziła, cytując kolejnego klasyka "Liga będzie ciekawsza" :P

Edit: dorzucam jeszcze to bo idealnie pasuje w tej sytuacji :D http://9gag.com/gag/5516842

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, tego już długo u nas nie grali. Przypomina mi się SPA z zeszłego roku. :biggrin:

Łukasz nie wiem, za co przepraszasz, bo na pewno to nie Ty wjechałeś we mnie na początku. :)

Wjechało we mnie jakieś Ferrari, tylko nie wiem jakie. Wydaje mi się, że to był Patricko (pisałeś coś o odłączonej kierownicy), który najpierw zagarnął Matiego, a później jedne z nich zahaczył mnie. To są tylko moje domysły, bo z tego filmiku za dużo nie widać. Error musiałby jechać kilka pozycji wyżej żeby można było coś zobaczyć. Patricko zapodaj materiał, co będziemy mieli dokładny obraz tego całego syfiku. :)

Dobrze, że to się stało na testach, bo inaczej połowa by dostała kary :biggrin:

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic zaskakującego. Na pierwszy rzut oka widać, że mechanicy z konkurencyjnego teamu majstrowali przy KERSie i to on wybuchł. Na forum codemasters mówili, że będzie to rozwinięte w patchu, bo teraz za rzadko się zdarza. W ankiecie wyszło, że 85% graczy w grach wyścigowych korzysta z różnego rodzaju broni, jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurka, tyle typa dzisiaj było, a ja nie reflektowałem zjawić się na testach :o

Patricko ma sabotażystę w stajni :D

@Pitan

Jak to dokładnie wyglądało u Ciebie?

ps...

czy tylko mi sie wydaje czy mi dzwiek ucieka i nie zgrywa sie z obrazem...??

Na wszystkich Twoich wstawkach z F1 2012 tak jest.

Wcześniej myślałem, że to tylko u mnie coś nie łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurka, tyle typa dzisiaj było, a ja nie reflektowałem zjawić się na testach :o

Patricko ma sabotażystę w stajni :biggrin:

@Pitan

Jak to dokładnie wyglądało u Ciebie?

W zasadzie tak samo jak to widać na filmiku Patricko. Jechałem jakieś 1,5 sek za nim i w życiu bym się nie spodziewał że w tym miejscu się rozwali. Byłem przekonany, że wybuchł mu silnik, bo zobaczyłem tylko że nagle jest ostra rozpierducha i zniknął. Muszę chyba też zacząć nagrywać te testy, skoro takie kwiatki się pojawiają.

Mi np. podczas tego wyścigu nagle zgasło logo GT i wyłączył mi się Force Feedback. Nie wiedziałem czy to wina gry, czy kabel się poluzował i bałem się przy nim majstrować, żeby nie zaczęła mi się kiera przypadkiem kalibrować podczas jazdy. Przejechałem więc bez ff z 5 okrążeń ale potem się samo naprawiło...

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że jest problem z wybuchającymi silnikami poprostu tobie założyli go z przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na defekt przednich wahaczy, a nie silnika. Niewidzialna przeszkoda ot co! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym miejscu Massa dostał sprężyną w głowę, po prostu tam jest jakaś żyła wodna albo ktoś kto jechał za Patrico użył jakiejś broni jak w Crash Racing :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w tym wszystkim chciałbym widzieć tylko minę Patricko jak to eksplodowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jaki tor przed treningiem, bo ja ich na pamiec nie znam.

Tak przynajmniej ciekawszam rywalizacja jest. Mi np potrzeba czasu by jakos jechac na nowym torze, nie kazdy ma tak ze szybko zapamietuje albo wcEsniej w karierze duzo jezdzil i je jakos juz kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jaki tor przed treningiem, bo ja ich na pamiec nie znam.

Tak przynajmniej ciekawszam rywalizacja jest. Mi np potrzeba czasu by jakos jechac na nowym torze, nie kazdy ma tak ze szybko zapamietuje albo wcEsniej w karierze duzo jezdzil i je jakos juz kojarzy.

Z tego co widzę, jeździłeś w sezonie 2, 3 i 4. Jak możesz więc "nie kojarzyć" torów? Poza Austin, który jest nowy te same tory przewijają się co roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dobre dwa ostatnie wyścigi, Niemcy i Valencia bomba :) Ciśnienia takie miałem, że szok.

Po zepsutej Hiszpanii przez errora troszkę się odkułem. Zarzuciło Ci autem i po prostu wbiłem w Ciebie i jeszcze ja za to karę dostałem...

Widać w chwilach stresu jeszcze musisz popracować nad pracą gazem, bo przygrzałeś za mocno i mi się też za to dostało.

Ale Niemcy i jazda pod koniec na Intermediatach po suchym torze z goniącym Gregiem na slickach były świetne.

Valencia również fajna, pojawił się nawet SC. Z tym, że niektórzy nie ogarnęli pit-stopu...

Greg przywalił w ścianę, a następnie ziemniak, który wyjeżdża z boksu prędkością 10km/h...za takie wleczenie się są kary stary w rzeczywistości i to ostre.

Po czym ja go chcę wyprzedzić, a ten akurat przyśpiesza...

Wszystko jest na filmie. Pewnie wrzucę go gdzieś w tygodniu, bo teraz mam w nocy neta zajęta przez torrenty :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiegos buga zlapalem po wyjezdzie z boksu. Mialem kamere na tylne kolo i nie bylo kontroli nad autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się dość dobrze jechało SC w Valencii troszkę wprowadził urozmaicenia :)... w tym wyścigu działo się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jutro 21 śmigamy 50% wyścigu? Ja postawie serwa, chyba że ktoś ma ostre parcie i bardzo chce, bo ja mogę ale nie muszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Testy

Zapomniałem HS naładować. Leniwa dupa ze mnie..., tak więc sory, że się nie odzywałem.

Cieszę się, że w końcu Walencję pojechaliśmy :)

Raz errora trafiłem na Hockenheim przy nawrocie, za co go przepraszam, ale po prostu nic nie mogłem zrobić - bolid płynął po wodzie i choćbym na głowie stanął, to bym go nie zatrzymał. Na szczęście lekka była to kolizja.

Teraz mała uwaga do Lennoxa. Nie żebym ja tu miał jakiś żal czy coś, bo widać że się starasz na torze np. w sytuacjach, gdy musisz puścić bolid przy niebieskiej fladze, ale następnym razem nie denerwuj się i daj się wyprzedzić na spokojnie :) Nie musisz przecież tego robić od razu, gdy tylko pojawi się flaga. Poczekaj na jakiś prosty odcinek i już. Wątpię, by ktoś chciał Cię wyprzedzić na szykanach, a widziałem tam starałeś się puszczać bolidy i dochodziło przez to do małego bałaganu. Głowa do góry w każdym razie.

To co jutro 21 śmigamy 50% wyścigu? Ja postawie serwa, chyba że ktoś ma ostre parcie i bardzo chce, bo ja mogę ale nie muszę :P

Chętnie pojadę, ale żeby nie było 6 czy 7 osób... Przynajmniej 10 i to tak, żeby nikt mi się nie rozwalał na 1-2 okrążeniu, albo uciekał, bo mama lody smaży... :)

No i żeby to nie był Melbourne :P

Choć i tak moja obecność nie jest pewna. Dałbym znać dopiero pod wieczór. Jutro startuję w Biegnij Warszawo i nie wiem czy po całym wydarzeniu gdzieś nie uderzę na małe co nieco.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×