Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za bzdura na tym filmie? (3:50).

Jakaś kara z dupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, debilizm totalny...on we mnie wbija na pełnej, a ja jeszcze karę dostaję...

W tej debilnej giereczce już mnie nic nie zaskoczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, dla których jest to czymś nowym mogło być zaskoczeniem. W zasadzie jeżdżenie na manualu to także niezła zabawa, a tym bardziej na Singapurze. Ale najgorsze jest to, że niektórzy wychodzą z gry, gdy widzą, że jest manual, inni się rozbijają i dupa. Zostają 4 osoby i nara.

Ja jeszcze rozumiem, że ktoś z padem mógłby narzekać, ale nie ci z kierownicami, a obiło się coś o uszy, że ktoś wyszedł właśnie z powodu manuala, a jechał na kierze.

A Matijad to po prostu zgrywus. Zostawił w sesji manuala i nas zostawił... a jedźcie sobie ;)

No ja przyznam szczerze że na manualu wcześniej grałem raczej sporadycznie ;p - zawsze jest ten pierwszy raz ;p

A że sie rozbiłem (nie tylko ja z tego co pamiętam) - cóż, trzeba więcej ćwiczyć i tyle ;) Zazwyczaj dojeżdżam do mety :banana:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przyznam szczerze że na manualu wcześniej grałem raczej sporadycznie ;p - zawsze jest ten pierwszy raz ;p

A że sie rozbiłem (nie tylko ja z tego co pamiętam) - cóż, trzeba więcej ćwiczyć i tyle ;) Zazwyczaj dojeżdżam do mety :banana:

Miałem na myśli tych, którzy się celowo rozbijają ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli tych, którzy się celowo rozbijają ;)

Tak, tak - zrozumiałem ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że sie rozbiłem (nie tylko ja z tego co pamiętam)

Tak ten drugi to byłem ja :D Ale ja kompletnie nie znałem tego toru, pierwszy raz na nim jechałem w życiu ;) A ciężko się nauczyć gdy już się rozwali skrzydło i trzeba wracać powoli do boxu :)

No ale uczę się uczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy, Japonia:

Pod koniec kwalifikacji Milczar psuje mi kółko (bo chyba z boksu wyjechałeś i niepotrzebnie jechałeś do przodu jak pewnie moją kropkę widziałeś).

No i akcja roku w 3:32, MrKubek uczy sie latać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@film

2:20 - O k.... :o Patricko najmocniej Cię przepraszam. Nie wiem gdzie ja miałem wtedy głowę. Jaki ze mnie lamus.

A co do nauki latania, to niech Łukasz potwierdzi, jak na Hockenheim na pierwszym zakręcie przefrunąłem całą szerokość toru (nieudane wykorzystanie tarki tegoż zakrętu).

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testy o 19:00, ale tylko 2 wyścigi max, bo Bayern gra :)

Jak będzie parę osób na krzyż to trudno, pójdę grać w co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony propozycja, zrobmy po prostu liste tych co sztywno beda o 19 to wiadomo bedzie czy jest sens jezdzic czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Patricko.

Zerknij na początek filmu, a dokładnie na to jak wchodzisz w pierwszy zakręt. Nie chodzi mi o rwanie, tylko o takie przeskoki. Film jest odtwarzany płynnie, ale jakby co jakiś czas brakowało pewnych klatek, jakby zostały wycięte.

Dodam, że te przeskoki są zawsze w tym samym miejscu, nieważne ile razy bym odtworzył i kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie rwie... Oglądałem na drugim kompie i na telefonie i wszystko jest ok.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie rwie... Oglądałem na drugim kompie i na telefonie i wszystko jest ok.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

U mnie również płynnie odtwarza filmik, który swoją drogą zrobił na mnie wrażenie, działo się! Patricko jak wyleciałeś po za tor to pomyślałem sobie że tego już nie odrobisz a tu proszę, kolejni większe błędy popełniali. Filmik się miło oglądało także jak najbardziej na + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no u mnie też już jest ok. Nie wiem co było powodem. Nawet po godzinie odstępu jak wczoraj odpaliłem, to w dokładnie tych samych miejscach były przeskoki. Dziś już jest elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie youtube cos kombinowal, bo u mnie tez cos plynnoscinie bylo.

...Chyba ze UPC w kule lecialo znowu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych testach oglaszam ze wracam do f1... za duzo fify bylo a gra owa w ciul ze mna poleciala... jutro ja sprzedaje i zasiadam znowu do f1 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze przez trzy najblizsze dni wieczorem nie pojezdze proponuje w niedziele o 21 zrobic mega testy, gdzie poczujemy juz klimat wyscigu ligowego. Tor do ustalenia, dystans 50%, z asyst proponuje tylko skrzynie automatyczna. Byliby chetni na takie sciganie? Bo szczerze offline to nawet mi sie nie chce odpalac a sciganie o 19 nie wchodzi u mnie w gre jak na razie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też się pojawię, ale ustalcie wcześniej tor jakiś, bo jeśli będzie jeden z nieznanych to muszę go wcześniej objeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy dym niechaj bedzie.... Australia :) a pozniej te 2 tygodnie sie zobaczy co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×