Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Liga 2 jutro przeprowadza testy o 21.30 na Suzuce, 50%. Pierwszenstwo beda mialy osoby z naszej ligi, ale jesli beda wolne miejsca to oczywiscie zapraszamy chetnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę inaczej to widziałem ale może być i tak :P Jak coś to na luzie będą miejsca więc bez strachu, nie sądzę, żebyśmy znaleźli 16 osób nawet biorąc pod uwagę wszystkie ligi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak typowo dla danej ligi robicie wyścig to umawiajcie się w swoim temacie.

Bo tylko zamęt niepotrzebny się robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mała uwaga do Lennoxa. Nie żebym ja tu miał jakiś żal czy coś, bo widać że się starasz na torze np. w sytuacjach, gdy musisz puścić bolid przy niebieskiej fladze, ale następnym razem nie denerwuj się i daj się wyprzedzić na spokojnie :) Nie musisz przecież tego robić od razu, gdy tylko pojawi się flaga. Poczekaj na jakiś prosty odcinek i już. Wątpię, by ktoś chciał Cię wyprzedzić na szykanach, a widziałem tam starałeś się puszczać bolidy i dochodziło przez to do małego bałaganu. Głowa do góry w każdym razie.

Jasna sprawa :) Każda uwaga i rada jest dla mnie cenna (za co z góry dziękuję), bo wiem ile jeszcze muszę się uczyć ;)

Generalnie to o czym piszesz wynikało z tego, że w takiej sytuacji, chcę jak najszybciej zwolnić komuś tor jazdy, tak było np. z Patricko i Matim :)

Teraz już wiem, jak następnym razem sie zachować :) Przepraszam za błędy, następnym razem będzie lepiej ;)

Ja ze swojej strony walczę dalej o progres i się nie poddaję :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to puszczać na w miarę prostych odcinkach.

A jak już musisz puszczać w zakrętach to nie zwalniaj na linii jazdy, bo zrobiłeś mi tak na Hiszpanii wczoraj i w Ciebie uderzyłem.

Zwolniłeś w miejscu gdzie się normalnie zapieprza. A wystarczyło dojechać do tej prostej kawałek dalej, zwolnić i tyle.

Również kluczowym elementem jest nie zmienianie linii jazdy w ostatnim momencie. Nie staraj się przewidzieć co ten za Tobą zrobi.

Po prostu zwolnij sobie i ewentualnie dojedź bliżej pobocza, my już sobie poradzimy z wyprzedzeniem.

Bo takie zwalnianie i myszkowanie po torze jest najgorsze :)

Oczywiście uwaga tyczy się wszystkich nowych (z pozoru nie tylko nowych). Bo widzę, że z wyprzedzeniem marudera na torze jest większy cyrk niż walka o pozycję.

Z tego co pamiętam to jakubek2000 też przeszkadzał sporo w kwalifikacjach.

PS.

No i takie akcje jak karoollo odwalił mi na Kanadzie to kara minimum nieuznanego wyścigi, a zawieszenie na następny to kwestia rozmyślenia.

Jak wyjeżdża się z boksu na kwali i widzi, że ktoś zaczyna robić czasówkę to nie wbija się przed niego, tylko czeka przy tym wyjeździe aż się go nie minie.

Ten nie dość, że mnie zablokował to jeszcze potem zepchnął do bandy....paranoja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy - Europa

Około 38 sekundy Lennox o mało mnie nie zgarnia :)

Testy - Hiszpania (tylko 1 zakręt)

Error w akcji :P

PS.

Hiszpania jest w trakcie uploadu, od momentu wstawienia, myślę że maks pół godziny i będzie można oglądać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje tylko jedno... to nie ty zes mnie puknal... ktoz to byl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak typowo dla danej ligi robicie wyścig to umawiajcie się w swoim temacie.

Bo tylko zamęt niepotrzebny się robi...

Aj tam ligowe testy... Wiadomo, że wpadnie tylko kilka osób więc jak ktoś chce jechać to miejsce będzie na pewno i dlatego piszemy tutaj :P Jak ktoś jest chętny na jazdę a nie ma mnie w znajomych to niech zadziała i wyśle zaproszenie na PSN :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ktorej dzis jest mecz... barsha-REAL??

ja bowiem uzalezniam moje jechanie od tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to taka ni w d.... ni w oko godzina... a moze tak o 18.30 robimy 50% wyscigu...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat po meczu będzie 1,5 h mecz plus 10 minut przerwy :P Zawsze można te pare minut później pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwerownia stoi... Klacza nie sciemniaj dawajce do nas... pozatym wkurza mnie to wypisywanie tych nickow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś niestety nie dałem rady pojechać, może następnym razem ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wrzucić 130 R na ostatnim kółku jak lukasza tam wyprzedzałem :P Ogólnie to mi dużo pomógł SC, bo jak się pojawił to byłem akurat w ostatniej szykanie więc śmignąłem od razu na wymianę oponek i dało rade wskoczyć na 3 miejsce :P Wiemy za to na pewno jedną rzecz, mati niestety nie stawiasz serva :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×