Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj Mateo :P

Każdy pewnie ma dzisiaj jakiś balet, nie balet... Ja wychodzę na zmoczenie gardła dopiero o 21:00, więc trochę zdążę pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś co będziesz moczyć :D

Bo możliwości jest kilka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z tymi baletami wiec ja też dopiero jutro będę w stanie coś pojeździć :(

Tymczasem filmik z treningu w Brazylii – całe 2 minuty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale mi już brak słów, od kogo nie dostane zaproszenie to wywala okienko że nie udane. Jak na wyścigach ligowych tak ma być to będzie zaje*iście ciekawy sezon panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z Wami Pany? Strasznie słabe testy dzisiaj...raptem 8 osób na krzyż dzisiaj było..

Jedynie na początku fajne walki, a potem to już samotna jazda do mety...

I tak gwoździem dnia był MrKubek i jego wybicie się w powietrze na Suzuce. Mam na filmiku, niezłego zonka miałem jak to widziałem XD

Myślałem, że poza tor wyfrunie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet Error bez problemu dołączył i mogliśmy normalnie gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z Voip`em chwilowo też są problemy ;p (choć to akurat "małe piwo") Były momenty, że tylko 1 Osoba mnie słyszała. Dzieje się to głównie w trakcie wyścigu, bo w lobby jest OK.

Ale ogólnie Voip przy rozłączaniu to sprawa drugorzędna i mniej istotna.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z Voip`em chwilowo też są problemy ;p (choć to akurat "małe piwo") Były momenty, że tylko 1 Osoba mnie słyszała. Dzieje się to głównie w trakcie wyścigu, bo w lobby jest OK.

Ale ogólnie Voip przy rozłączaniu to sprawa drugorzędna i mniej istotna.

Jeśli chodzi o voipa w czasie wyścigu, to wydaję mi się że słyszysz i słyszą ciebie tylko te osoby które są blisko na torze, tak mi się wydaje, jest to dość logiczne. Po co gadać z kimś kto jest daleko przed tobą (chodzi mi o ewentualny kontakt i wymianę poglądów :D ) chyba że jest to twój teammate :)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na voipa ma chyba też duży wpływ jakość naszego połączenia. Bo ja np. słyszę parę osób jak gram, ale za to mnie nikt nie słyszy.

No chyba, że się nikt nie raczy odezwać do mnie, ale wątpię żeby od początku testów tak było :) Chyba, że jakiś spisek!

Jak coś to dzisiaj koło 19:00 znów można pojeździć. Ale jak będzie parę osób na krzyż to nie ma sensu długo siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ tachograf - ma to sens co piszesz.

Ale są sytuacje, w których chcesz coś powiedzieć do Osoby która jest koło ciebie i tez nie słyszy :)

Wczoraj tak miałem ;P

........................Bo ja np. słyszę parę osób jak gram, ale za to mnie nikt nie słyszy .....

Wczoraj właśnie prawiłem monologi do Ciebie ;P i jedna Osoba, która mnie słyszała uświadomiła mnie, że mnie nie słyszysz :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na dzisiejsze testy. Które tory bedziemy jechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się chętnie pościgam, ale trochę później, myślę 22 ++. Chętnie bym pojechał Melbourne na 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na dzisiejsze testy. Które tory bedziemy jechać?

Wszystko byle nie Monaco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się chętnie pościgam, ale trochę później, myślę 22 ++. Chętnie bym pojechał Melbourne na 50%.

Wszyscy już rzygają tym torem, a Ty chciałbyś to pojechać :biggrin:

Pamiętam zeszły rok, kiedy to też tłukliśmy do znudzenia Melbourne. Na czym polegał i polega jego fenomen? Czy faktycznie fakt, iż za 5 tygodni (licząc od pierwszgeo testu, jaki pojechaliśmy w tym roku) jedziemy GP Melbourne, to trzeba go odpalać jako pierwszy i najczęściej? :)

Co do Voip czy jak ty to tam nazywacie, to jeśli ktoś z powodu łącza ma ograniczenia, to usłyszy tylko ludzi jadących w jego pobliżu, ale może być też ograniczenie połączeń w samym pobliżu, np. jedzie 3 ludzi obok, a ograniczenie jest do słyszenia 2.

Jest jeszcze opcja, o której pisał Lennox, że ktoś był blisko, a go nie słyszał. Tak może być, gdy tej osoby nie słyszymy nawet w lobby.

Ja mam przyjemność słyszeć wszystkich na torze, jednak nie wiem czy wszyscy słyszą mnie. Odzywam się czasem i o coś spytam, ale zero odzewu.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wczoraj się wszyscy na Monako wykruszyli. Dzisiaj mnie nie będzie. Jutro pojeździmy ;)

Miałem być z wami do 21:00, ale nie mogłem przegapić pojeżdżenia z wami na Monaco, więc zostałem.

Niestety pogoda dała znać o sobie, a ja zrobiłem nietrafiony setup. Nigdzie nie mogłem normalnie dohamować i skręcić. Jechałem jednak twardo, aż niechcący wyjechałem poza żółtą linię wyjeżdżając z pitu, za co dostałem DSK. Skumulowało się po prostu z tymi ścięciami zakrętów z powodu "braku hamulców" :P

A jeszcze mi się coś przypomniało. No taki bezsens...

To był chyba Ziomniak. Ja rozumiem, że jechałem wolniej i chciał mnie wyprzedzić, no ale w takich miejscach, w jakich próbował to tragedia. Najpierw między zakrętami 5-6, potem na samej 6 (najwolniejszy zakręt na świecie), potem na 7, gdzie już sam się przestraszyłem i go puściłem, a na 8 wpadł w poślizg i stanął w poprzek, a ja nie chcąc musiałem w niego stuknąć. I jeszcze miał do mnie pretensje, że go stuknąłem :) No Ziomniak zastanów się.

A byłby zaraz ładny odcinek za 8, gdzie byś mnie z palcem w dupie wyprzedził. Po co to się tak niecierpliwić. Jeszcze gdyby to był wyścig, a to testy są.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś problemy techniczne, albo TV albo PS3 mi siadło gdyż niestety mimo że są włączone mam czarny ekran :( Nie czekajcie zatem na mnie gdyż nie wiem kiedy sie z tym uporam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się zesram ze śmiechu...

Okazało się, że padł mi HS, a ja tam nawijam do was. Nie wiem czy Patricko skumał, ale te ostatnie 2 okr jechałem bez skrzydła i chciałem go puści, ale chyba nie nie słyszał.

Najlepsze było po wyścigu w lobby jak rozmawialiśmy... no właśnie, rozmawialiście o LM itd. A ja tam się udzielałem i super musiałem się wstrzelić pogaduchę, bo ładnie się wszystko zakleszczało, nawet pożegnania :D

A tu zonk, gdy zobaczyłem przy wyjściu Lennoxa, że ja nie mam słuchawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy do dupy, po raz kolejny zresztą. Ci co nie byli niech się cieszą, że zaoszczędzili czas.

Haha, dobre Milczar XD

Pod koniec wyścigu chłopie miałem Cię wszędzie :P Nieźle Twój bolid mi skakał po całym torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się zesram ze śmiechu...

Okazało się, że padł mi HS, a ja tam nawijam do was.........A tu zonk, gdy zobaczyłem przy wyjściu Lennoxa, że ja nie mam słuchawki.

hahah - a ja myślałem ze poszedłeś gdzieś na chwilę, albo coś i wyłączyłeś HS :biggrin:

Testy do dupy, po raz kolejny zresztą. Ci co nie byli niech się cieszą, że zaoszczędzili czas.

Singapur na manualu pozamiatał :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre Milczar XD

Pod koniec wyścigu chłopie miałem Cię wszędzie :P Nieźle Twój bolid mi skakał po całym torze :)

Ja Ciebie też. Jakoś od momentu, gdy mnie wyprzedziłeś. Coś chwilami cięło. Słyszałem jak o tym mówicie i też to wam zgłaszałem, ale jak się później okazało HS nie działał.

Singapur na manualu pozamiatał :biggrin:

Dla tych, dla których jest to czymś nowym mogło być zaskoczeniem. W zasadzie jeżdżenie na manualu to także niezła zabawa, a tym bardziej na Singapurze. Ale najgorsze jest to, że niektórzy wychodzą z gry, gdy widzą, że jest manual, inni się rozbijają i dupa. Zostają 4 osoby i nara.

Ja jeszcze rozumiem, że ktoś z padem mógłby narzekać, ale nie ci z kierownicami, a obiło się coś o uszy, że ktoś wyszedł właśnie z powodu manuala, a jechał na kierze.

A Matijad to po prostu zgrywus. Zostawił w sesji manuala i nas zostawił... a jedźcie sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×