Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz byla mowa:

Dzis serwer Stawia Patricko... godz 20.000

Jednak nie ma strachu ja zaprosze wszystkich co beda akurat w f1 cieli.. wiec zapraszamy bo jeszcze kompletu nie bylo...

=====

Oto moj film z wczorajszych testow:

(jesli jeszcze nie ma to bedzie pozniej na bank)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error wiesz mi że widziałem twojego spina bo byłem zaraz za tobą ale kontaktu nie było :) oki koniec tematu wiadomo ostrożności nigdy za wiele, jeśli wczoraj waszym zdaniem byłem za agresywny przepraszam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to whurwiać powoli...za każdym razem na pierwszym zakręcie jest burdel, a ludzie na testach non-stop Ci sami.

Jadę już najszerzej jak tylko można, a i tak ktoś we mnie wjedzie.

Albo jadę na prostej w Bahrajnie, a Keilone dosłownie najeżdża na mnie jak Romain na Hamiltona...

Nawet do pierwszego zakrętu nie zdążyłem dojechać.

Mateo też cwaniak...robi PP, a potem stoi na starcie i czeka aż wszyscy przejadą.

To po co to PP robisz w takim razie jak tylko tam zawadzasz potem.

Bo nie widziałem, żebyś oponami nawet mielił.

Nie mam wątów do Ciebie, ale jak robisz to PP to jedź, a nie kombinuj, dostaniesz strzała to trudna, było nie robić PP :P

Nie wiem...zirytowałem się w uj, a liczyłem na udane testy dzisiaj.

No i druga sprawa. Może zaczynajmy o 19:00? Bo takie przejechanie 2 torów i wszyscy robią wypad to trochę o dupę rozbić.

A tak jak zaczniemy o 19:00 to 4 tory zdążymy zrobić i dla każdego będzie git myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ja poczułem uderzenie ale ok-moja wina i wybacz, wybil mnie z rytmu duch Damjana i sie po..balo postaram sie poprawic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę filmik jutro z rana to zobaczysz, ja już po trawię jechałem, a Ty we mnie wjechałeś.

Nie mam żalu czy coś, ale człowiek chce się wieczorem pościgać, to potem dostaje w dupę na starcie i wyścig w sumie do dupy na dzień dobry.

Potem kary, skrzydła, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo też cwaniak...robi PP, a potem stoi na starcie i czeka aż wszyscy przejadą.

To po co to PP robisz w takim razie jak tylko tam zawadzasz potem.

Bo nie widziałem, żebyś oponami nawet mielił.

Nie mam wątów do Ciebie, ale jak robisz to PP to jedź, a nie kombinuj, dostaniesz strzała to trudna, było nie robić PP :P

Rozumiem twoje poirytowanie ale już wyjaśniam ^^ zmieniałem w domu router. konsola łączy się przez WiFi, zapomniałem odblokować porty i tak mi lagowało że nie wiedziałem czy jestem przed kimś czy za kimś, to samo tyczy się startu, gdy reszta wystartowała ja czekałem aż mi światła zgasną abym mógł ruszyć, wszystko przez lagi, normalnie nie dałbym się wyprzedzić zaraz po starcie to chyba każdy wie kto ze mną jeździł ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to część musi zmienić myślenie, to że nie widać kogoś na ekranie to nie znaczy, że tego kogoś tam nie ma.

Nie mówiąc już o pierwszych zakrętach... Jeden będzie jechał najostrożniej jak tylko można, a drugi co ma wyjepane na wszystko w koło będzie robić syf...

normalnie nie dałbym się wyprzedzić zaraz po starcie to chyba każdy wie kto ze mną jeździł ^^

Oh, już nie bądź taki wyścigowiec rajdowiec :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Bahrajnie to nawet do pierwszego zakrętu nie udało się dojechać. Nie wiem co się tam wydarzyło, ktoś zaczął mnie spychać do wewnętrznej i nagle bum i kilka samochodów spin.

Ja czekam, na czysty przejazd pierwszego zakrętu, jak na razie udało mi się to na publicu, a na naszych testach jeszcze się nie udało :P

Mateo oj tam oj tam parę razy po starcie udało się Cię łyknąć :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze przedyskutować godzinę 19:00, bo o 20:00 to przejedzie się te dwa tory po 25% i potem wszyscy uciekają.

Tak ze 4/5 tory to już będzie optymalnie i stabilnie :)

Najlepiej po prostu zacząć zakładać pokoje o tej 19:00 i już.

Dlatego jutro proponuję zacząć o tej 19:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to odpadam, 19 za wczesna godzina :P Ja to o takiej porze jak teraz panuje najchętniej bym jeździł, ale niestety o 23 to tylko trójka z ursynowa jest gotowa pośmigać :P Jak coś to będę dawał znać, że chce dołączyć, ale tak to nawet jak będę dostępny to nie spamujcie mnie zaproszeniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł nawet do 1 w nocy jeździć, ale jeżdżenie w 3 czy 4 to żadna frajda.

Dlatego lepiej wcześniej zacząć i więcej pojeździć...2 tory to się człowiek nawet porządnie nie rozgrzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie widzę w tym sensu dlatego się ukręciłem dzisiaj :P Trzeba będzie weekendowo coś mocniej przycisnąć. Miejmy nadzieję, że wtedy będzie nas w końcu 16 i przejedziemy pierwszy zakręt czysto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od progu to chciałbym krzyknąć wielkie sory do Kowala, bo to na starcie to nie wiem co to było (mam na myśli Interlagos w deszczu). Na starcie po prostu przed pierwszym zakrętem jechałem dostatecznie wolno, dałem hamulec, ładnie wyhamowałem, ale gdy go puściłem to nagle mój bolid posunął jak w curlingu. Dosłownie musnąłem dupsko bolidu Kowala, a jednak zespinowało go niemiłosiernie.

Sory.

Drugi krzyk z przeprosinami do Patricko, bo to gówno, które mu się przytrafiło z mojej winy, było po prostu z kosmosu.

Chciałem dać Ci miejsce od wewnętrznej, ale gdy skumałem, że jedziesz po zewnętrznej było już za późno, bo miałem kapcia w lewym przednim kole, co skutkuje brakiem skrętu właśnie w lewo... Tak więc sorki.

A teraz na temat owego kapcia i kar...

No k.. jego mać!!! Myślałem, że mnie coś zaraz trafi. Dostałem najpierw karę za tego całusa w dupsko Kowala na starcie. Potem było takie zamieszanie, że nie wiedziałem co się dzieje i poszła nie wiem za co 2 kara. Niedaleko potem za 4 zakrętem ktoś robi mi manewr z policyjnego pościgu, co powoduje, że lecę na bandę i tracę całe skrzydło i lewą gumę. Nie pogniewałem się, bo takie rzeczy się zdarzają w takich warunkach, ale gdy ujrzałem, że dostałem za to 3 karę, to ścisnąłem mocniej pada. Jednak zachowałem spokój. By wrócić na tor musiałem sobie spina zrobić i takie tam - co widzę? Ostrzeżenie od stewarda za niebezpieczną jazdę. Inżynier woła, że musimy przejechać przez aleję za karę, a ja biedny jadę z kapciem i bez skrzydła. Uradowany wjeżdżam do boksu, bo myślałem, że najpierw mnie naprawią, ale nie... on jedzie dalej, po prostu odbył karę. Tak więc do ch... jego w d...ę !!! muszę przejechać całe okrążenie jeszcze raz, bez koła i skrzydła. Typ woła, że przypomina mi o karze. Wjeżdżam i zgadnijcie, znowu przejeżdżam całą aleję. Tak więc kolejne okrążenie z kapciem i bez skrzydła... Myślę sobie, że już gorzej nie może być, a tu nagle inżynier woła, że to moja ostatnia szansa, by zjechać na karę do alei, bo inaczej mnie zdyskwalifikują. Już prawie byłem nieopodal (2 raz chyba byłem już dublowany), by 3 raz zaliczyć karę, i nawet byłem bardzo ciekaw co się stanie, czy przypadkiem znów mi nie krzyknie, że mam zaliczyć karę, aż tu nagle to pechowe coś z Patricko, który chyba sam przy tym wszystkim stracił skrzydło. Dostałem DSK przed samym wjazdem do alei.

To pojeździłem dzisiaj...

Najzabawniejsze jest to, że posypały się wykłady dzisiaj na temat uważnej jazdy, a tu taka wtopa :biggrin:

Ja to odpadam, 19 za wczesna godzina :P Ja to o takiej porze jak teraz panuje najchętniej bym jeździł, ale niestety o 23 to tylko trójka z ursynowa jest gotowa pośmigać :P Jak coś to będę dawał znać, że chce dołączyć, ale tak to nawet jak będę dostępny to nie spamujcie mnie zaproszeniami :P

I jeden z Bielan.

.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wczoraj mega spin na Singapurze przy Errorze, dzisiaj mega spin na Brazyli.

Ciekawe gdzie jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ale źle mnie zrozumiałeś, dzisiaj na starcie gdy wszyscy ruszyli ja czekałem jeszcze aż mi gra pozwoli ruszyć, w momencie gdy ruszyłem wszyscy byli z mojej perspektywy duchami, potem wszyscy się porozbijali na boki, ja pojechałem dalej.

edit: panowie, coś czuje że będzie mega problem z dołączaniem do sesji, przed chwilą jak sharent, ponqlee i pitian próbowali mnie zaprosić to myślałem że kur..cy dostanę, za każdym razem Nieudane, jak ja ich zapraszałem do sesji było to samo, żaden nie mógł dołączyć.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: panowie, coś czuje że będzie mega problem z dołączaniem do sesji, przed chwilą jak sharent, ponqlee i pitian próbowali mnie zaprosić to myślałem że kur..cy dostanę, za każdym razem Nieudane, jak ja ich zapraszałem do sesji było to samo, żaden nie mógł dołączyć.

Dziś o 20:00 chyba kilka osób miało z tym problem. Na pewno ja taki miałem, a dostałem zapy od kilku osób i wszędzie nieudane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: panowie, coś czuje że będzie mega problem z dołączaniem do sesji, przed chwilą jak sharent, ponqlee i pitian próbowali mnie zaprosić to myślałem że kur..cy dostanę, za każdym razem Nieudane, jak ja ich zapraszałem do sesji było to samo, żaden nie mógł dołączyć.

No to fakt, do sesji założonej przez Ciebie ni kutasa nie dało rady się wbić. Nawet gra nie walczyła, od razu z miejsca "fajnie było". Z kolei jak ktoś inny zakładał to Ty nie mogłeś. Spróbuj coś z tym zrobić, może konsolę podepnij kablem ethernet, czy coś. Ja już od dawna na wifi nie gram na pleju, zbędne ryzyko, jednak kabel to kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś będe kombinował w tym kierunku, bo i nagminnie z PSN mnie wywala przez co moge dużo stracić w tym sezonie, głównie chodzi mi o moje nerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak ja stawiałem pokój to Mateo i Error nie mogli dołączyć. W odwrotną stronę to samo się działo.

Jutro spróbuje ponownie założyć pokój i zobaczymy. Ale po restarcie konsoli o routera było potem u mnie git.

Ale nie wiem czy to moja wina, bo inni dołączali bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo porty odblokuj specjalnie pod F1 powinno pomóc trochę. Cyrki bywały już i w poprzedniej edycji. Resetowanie routera itp. było grane, a że nie zmienili nic w online to i teraz będzie się tak dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia:

Uwielbiam tego typu akcje, jeden gdzieś w polu, drugi stoi w poprzek, trzeci kręci się w kółko.

Czasami mam wrażenie jakbym w cyrku gdzieś jechał XD Oczywiście wszystko w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P

Bahrain - tylko pierwszy zakręt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze wczoraj po pierwszym wyscigu ucieklem ale busy busy busy...

Filmik z Brazylii... Nie wiem kto ale po tym jak strzelilem Shazze (sorry by the way) to ktos mnie strzelil i ja ponownie w niego przywalilem niszczac mu wyscig... pytanie kto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nie wytrzymałem presji hehe :) i musiałem lecieć ale dzisiaj mogę potestować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×