Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wyprodukowane są wasze PS3 SS?U mnie na konsoli (SS 12GB) jest napis Made in Japan SKZ,ale nie chce mi się wierzyć,że pochodzi z kraju kwitnącej wiśni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi gdzie to mogę zobaczyć to Ci powiem  :P

Na spodzie konsoli,tam gdzie są gumowe nóżki są małe naklejki z napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem,że SKZ to fabryka w Japonii - Japan (SKZ [Kisarazu, Japan]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie mogę mieć twardziela do ps'a3 ale on ma w sobie windows 7 i teraz jak go włożę do pleja to normalnie będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, po sformatowaniu :) Zresztą konsola sama o to zapyta.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli włożę twardziela i ona sobie go tam już sformatuje tak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jedynie trzeba nagrac na pendriva najnowszy firmware w folder PS3/UPDATE i w tym momencie miec go wlozonego :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo wytrzymałości, dziś mój PS3 SS spadł z ponad metra podczas ściągania i poza rysami nic mu się nie stało.

Jestem ciekaw czy FAT albo Slim mają taką wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie  :)

 

Kilka dni temu wpadłam na pomysł żeby mojemu 7-letniemu synowi kupić pod choinkę PS3. Wiem, że niedługo wychodzi PS4, ale syn ma nastoletniego kuzyna, który ma PS3 i dużo gier i liczę na to, że je nam pożyczy. Poza tym wydaje mi się, że przed premierą 4-ki uda mi się znaleźć PS3 w dobrej cenie  ;) Jako, że jestem z tym tematem sama to od kilku dni przeczesuję internet w poszukiwaniu informacji, ale nie na wszystkie moje pytania udało mi się znaleźć odpowiedzi. Mam nadzieję, że mi pomożecie...

 

Konsolę chcę kupić nową i znalazłam model Super Slim 12GB/GO + 500GB (tak jest napisane na opakowaniu). Rozumiem, że ta konsola ma wbudowany dysk flash 12GB i do tego "dołożony" przez Sony dysk 500GB? Co oznacza to "GO" w nazwie? Czy kupując taką konsolę trzeba będzie jakoś przełączać dyski? Czy taka konsola różni się czymś od "klasycznej" konsoli SS 500GB? (czy wersja klasyczna 500GB też ma wbudowany dysk flash 12GB tylko nic o tym nie jest napisane na opakowaniu?). Trochę zmyliło mnie to oznaczenie "12GB/GO + 500GB"  :confused:

 

W zestawie jest jeszcze pad, kontroler Move i kamerka Eye. Chcę od razu dokupić drugi kontroler Move i pada. Zastanawiam się nad kontrolerami Navi? Czy będą one przydatne dla 7-latka? Czy to zbędny gadżet? Myślę jeszcze nad ładowarkami do padów i kontrolerów, które jednocześnie będą pełnić funkcję stojaka i zapobiegały poniewieraniu się kontrolerów oraz nad uchwytem do kamerki, który przyczepia się do TV (mam Sony Bravia).

Czy coś jeszcze przychodzi Wam do głowy jeśli chodzi o akcesoria?

 

Wiem, że dużo tych pytań, ale im więcej czytam w necie tym więcej wątpliwości mam i nie zawsze znajduję jasne dla mnie odpowiedzi  :help:

 

Pozdrawiam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola prawdopodobnie pochodzi z Francji ponieważ ichniejsze GO to nasze GB. Sam taką posiadam z takim właśnie oznaczeniem na pudełku "12gb/go"

Tak ,konsola ma wbudowany dysk 12 gb z pamiecią flash i dołożony dysk 500 gb. Dysk jest wykrywany od razu po włożeniu, nie trzeba niczego przestawiać (ewentualnie sformatować ale dokona tego sama konsola, my musimy tylko sie zgodzić i czekać kilka chwil). Być może sprzedawca jednak dorzuca dysk który trzeba montować samemu. Jest to jednak bardzo proste, po więcej inforamcji odsyłam na Youtube są tam wideo poradniki na każdy temat.

 

Z kontrolerem move i kamerką eye nie miałem doczynień nigdy w życiu ponieważ po powrocie z uczelni nie mam ochoty na skakanie przed tv. Dla kogoś kto ma 7 lat to będzie raczej coś zbędnego gdyż gier które korzystają wyłącznie z tego kontrolera prawie nie ma, jakies 99% gier korzysta ze zwykłego pada, choć oczywiście wiele można sterować zarówno padem jak i kontrolerem move. 

 

Ładowarek nie trzeba kupować. Pady ładują się przy pomocy zwyczajnego kabelka usb zakończonego z jednej strony końcówką mini usb. Do dostania w sklepie za 5 złotych. W pudełku z konsolą powinien być 1 taki kabel jeśli sie nie mylę. Choć oczywiście nie musi być to kabel od sony. Będzie pasował każdy kabel usb - miniusb. Pad można ładować z portów USB które są w konsoli jak i z tych które są przy PC.

 

Aha, PS3 raczej stanieje  PO premierze PS4, a nie przed.

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o ps3 super slim mam taki problem zainstalowałam grę na konsoli i zapisała mi sie ona w narzedzie danych gier oraz w narzedzie zapisanych danych puźniej gdy ja usunełam i chciałam ponownie zainstalowac to zapisała mi sie tylko w narzedzie zapisanych danych a w narzedzie danych gier nie chce sie zapisac tak mam problem z 2 grami czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO!!! mam zamiar kupić twardy dysk do ps'a 3 i teraz pytanie jeśli wrzucę twardziela do ps'a to konsola sama sobie go sformatuje? trzeba coś kombinować? czy po prostu wrzucam i już samo się tam wszystko robi? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki kolego za info pozdrawiam :)


a jeszcze jedno:) jeżeli kupię używkę twardziela to też wystarczy format? czy to już grubsza sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ponownie :biggrin: mam na oku takiego twardziela do PS 3 Super Slim tylko nie wiem czy taki jest ok jeśli ktoś może coś podpowiedzieć będę wdzięczny 

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-416753-Dysk-Hitachi-Travelstar-Z5K500-2-5-250GB-SATA-300-5400RPM-8MB-cache-7-mm.html

Edytowane przez Gregor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×