Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

takie coś zlepiłem w robocie. Przetestuje jak wroce do domu

http://www.ea.com/pl...lDkCt5nHQaV:ps3

@edit: za Oscara wrzuciłem Gerrarda, bo mi się nie chciał sprzedać. Niech chłopina gra

jak bede gral na przemian raz tym skladem a raz z ligi ruskiej, to fitness sie zregeneruje tym co akurat nie graja?

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś zlepiłem w robocie. Przetestuje jak wroce do domu

http://www.ea.com/pl...lDkCt5nHQaV:ps3

@edit: za Oscara wrzuciłem Gerrarda, bo mi się nie chciał sprzedać. Niech chłopina gra

jak bede gral na przemian raz tym skladem a raz z ligi ruskiej, to fitness sie zregeneruje tym co akurat nie graja?

Jeśli będziesz miał ich na ławce/rezerwie to jak najbardziej :) Ja gram 3 mecze moim składem podstawowym a czwarty rezerwowym, to mój sposób na regeneracje kondycji.Mieliście jakąkolwiek kontuzje w swoim zespole? :D W 12stce zdarzały się dość często a w 13 nie miałem jeszcze ani razu a rozegrałem okolo 120 meczy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o przełączenie się na drugi skład i granie nim, ale to już nieaktualne. Sprzedaje tych rusków i zbieram powoli na upgrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o przełączenie się na drugi skład i granie nim, ale to już nieaktualne. Sprzedaje tych rusków i zbieram powoli na upgrady.

Ja mam 2 składy tak rozstawione że jeden cał yjest na boisku a drugi ławka/rezerwa. Z drugim składem mam to samo, tylko że odwrotnie :) Zapomniałem już co to są karty fitness :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w sklepiku fify kupiłem powiększenie stosu kart do licytacji do 40 sztuk. Niestety po tym zakupie mam zapełniony stos 40 sprzedanymi kartami i w żaden sposób nie mogę ich usunąć. Próbowałem przez PS3 naciskając :triangle: , próbowałem przez FUT App klikając w kartę, a potem w "Watch list" i też nic... Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zalogowalem i mam to samo , ten powiekszony stos kupilem juz dawno wiec to raczej nie to jest problemem , zapewne wszystko lezy po ich stronie jak zawsze ;d

a szkoda bo akurat hulk wylecial i chcialem go szybko opylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Jak usunę klub i zacznę od nowa, to nadal będę dostawał paczki z preordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stos jest zapełniony przez to, że kiedyś znikały karty na aukcjach. Przykładowo sprzedane było 10 kart a pokazywało 4. I teraz te wszystkie brakujące karty nagle się pojawiły i ich usunięcie trwało u mnie ponad pół godziny.

Mam pytanie : Jak usunę klub i zacznę od nowa, to nadal będę dostawał paczki z preordera?

Wydaje mi się, że tak bo kod aktywowany był na koncie PSN. A czemu chcesz usuwać klub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż jestem w drugiej lidze, sprzedałem swój skład i porobiłem złe interesy. Mam obecnie 8k... Aż wstyd się przyznać ;D

No i paki nie były zbyt dobre, przez co traciłem. :biggrin:

Czekam aż ktoś oficjalnie potwierdzi ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 8k da się kasy trochę zarobić :laugh: Wyszukujesz graczy złoty od 600-650 coins i licytujesz takich lepszych i rzadkich. Potem tylko wystawiasz za 1100-1300 i masz prawie 600 coins na karcie ;] Ja tak zarabiam na skład :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przetłumaczysz mi inglisz na polisz ? ;D

Bo niby z angielskiego dobry jestem , ale tłumaczenia to słabo u mnie :biggrin:

@up - kasę przełożę przez kolegę (tą co mam) a przynajmniej kolejne zadania menadżera bd miał ;d

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym forum potwierdzili że paczki będzie się dostawało w dalszym ciągu. Chociaż jest jedna rzecz o którejj nie wiedziałem, że można usunąć klub maksymalnie 3 lub 5 razy. Inaczej paczki przestaną przychodzić :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli nie mam się czego obawiać? To czekam na kolegę, żeby mi kasę przełożył ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przetłumaczysz mi inglisz na polisz ? ;D

Bo niby z angielskiego dobry jestem , ale tłumaczenia to słabo u mnie :biggrin:

@up - kasę przełożę przez kolegę (tą co mam) a przynajmniej kolejne zadania menadżera bd miał ;d

Many mówi, że ma zaniżony wskaźnik N/U i traci prawie 200 coins na mecz i pyta się, czy jeśli usunie klub to dalej bd dostawał paczki. Koleś odpowiada, że tak, bo sam tak zrobił i w dalszym ciągu je dostaje ;]
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie to irytujee, to czyszczenie trade pile , klikam juz 20 min i konca nie widac, dlaczego ja mam tracic czas za ich bledy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że w jednym sezonie mam bilans 7-1-2 i zdobywam mistrzostwo I ligi, a w następnym dostaje w każdym meczu po głowie z jakimiś leszczami i spadam do II ligi z bilansem 2-0-7? Naprawde ta gra potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że w jednym sezonie mam bilans 7-1-2 i zdobywam mistrzostwo I ligi, a w następnym dostaje w każdym meczu po głowie z jakimiś leszczami i spadam do II ligi z bilansem 2-0-7? Naprawde ta gra potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi...

Wszystko już chyba przerabiałem w tym aspekcie, więc nic mnie już nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, pozdrawiam i macham z 3 ligi, po 2 mistrzostwach z rzędu w 1 ;D W 3 lidze tez dostaje w cymbał :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zalogowalem i mam to samo , ten powiekszony stos kupilem juz dawno wiec to raczej nie to jest problemem , zapewne wszystko lezy po ich stronie jak zawsze ;d

Świetnie... ma człowiek trochę wolnego w pracy, chciałby sobie pozarabiać na licytacjach, ale nie można, bo EA znowu coś spier.doliło.

ale mnie to irytujee, to czyszczenie trade pile , klikam juz 20 min i konca nie widac, dlaczego ja mam tracic czas za ich bledy .

teraz jest jakiś problem po stronie EA i nie wyczyścisz trade pile. Trzeba czekać aż to łaskawie naprawią.

Panowie mam teraz taki skład: http://www.ea.com/uk...R4O3ninHQjF:ps3

Proponujecie jakieś zmiany? Myślałem nad innym bramkarzem, ale Friedel wyciąga czasem takie piły, że szok. Ogólnie myślę teraz nad lepszym CB i zastanawiam się nad Terrym albo Kompany. Kogo bardziej polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Cb KOmpany

Na CDM Yaya Toure/Ramires

RM Valencia

LM Young/Nani / Bale

ale najpierw kompanego kup bo to raczej podstawa i jeszcze luiz by sie przydał :)

Edytowane przez sibas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie... ma człowiek trochę wolnego w pracy, chciałby sobie pozarabiać na licytacjach, ale nie można, bo EA znowu coś spier.doliło.

teraz jest jakiś problem po stronie EA i nie wyczyścisz trade pile. Trzeba czekać aż to łaskawie naprawią.

Panowie mam teraz taki skład: http://www.ea.com/uk...R4O3ninHQjF:ps3

Proponujecie jakieś zmiany? Myślałem nad innym bramkarzem, ale Friedel wyciąga czasem takie piły, że szok. Ogólnie myślę teraz nad lepszym CB i zastanawiam się nad Terrym albo Kompany. Kogo bardziej polecacie?

Terrego nie bierz, bo jest za słaby, ja bym patrzył na Davida Luiza, szybki i świetny zawodnik, a taki CB się przyda. Co do Gk to może Joe Hart, jak masz dużo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gk to może Joe Hart, jak masz dużo kasy.

kasy nigdy za wiele się nie ma ;) A poza tym tak jak mówiłem z bramkarza jestem zadowolony :) W takim razie będę zbierał na Kompanego, ew. Luiza.

Edytowane przez Splesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terrego nie bierz, bo jest za słaby, ja bym patrzył na Davida Luiza, szybki i świetny zawodnik, a taki CB się przyda. Co do Gk to może Joe Hart, jak masz dużo kasy.

Może nie od razu słaby, ale bardzo specyficzny. W 12 nie był najgorszy, jeśli się nim grać umiało. Faktem jest, że jest wolny (pace to nie wszystko ;]), ale nie mogę powiedzieć, że jest słaby :happy: Ja kupiłem Kaboul'a i Luiz'a, tego drugiego tylko i wyłącznie z sentymentu, bo był świetny w 12, ale w 13 sprawdza się nie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×