Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mowie ze wszyscy tylko polowa tych kibicow tutaj ktorzy pisza ze Ronaldo jest slaby to jest po prostu.... Kiedy radzicie kupowac skald I ktora paczke kupic 60k wydam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 latek kibicujacy barcelonie od 12 lat.... O_o - ciach bajera w tym momencie.

Kris wstrzymaj sie z paczkami dopuki nie bedzie mozna wylosowac reszty TOTW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie ważę się wypowiadać o tym kto jest słaby, a kto nie. Według mnie jest tutaj mowa o najlepszych zawodnikach świata. Jeżeli dobrze pamiętam to chyba wszyscy głosowaliśmy na TOTY i sam nie głosowałem na Alvesa i Pique. Z Barcy był tylko Messi, Xavi, Iniesta, bo oni naprawdę zasługują. Z Realu jak dobrze pamietam był to Ramos, Ronaldo i Cassilas. Reszty nie pamiętam. Według mnie ta 6 zawodników naprawdę zasłużyła na bycie w TOTY. Reszta jak dla mnie to nie za bardzo. Oczywiście nie mam tutaj na myśli, że grali źle czy coś bo każdy jest b. ważnym zawodnikiem swojego klubu.

Teraz będzie ładny spadek cen w UT :) A na paczki nie wydaję nic. Przed chwilą widziałem streama (koleś miał 1mln) i najlepszy jakiego dostał to 2 x Silva. To ja podziękuję bo mam na razie tylko 200k :)

@Piachu

A co masz jakiś problem do tego? To takie trudne kibicować 1 zespołowi od małego? Czy chciałeś mnie może nazwać sezonowcem? Jak tak to od razu daj sobie spokój. Apropo pomimo tego, że kibicuje Barcie to i tak podziwiam Real. I to wszystko kończąc konwersację. Nie chcesz to nie musisz wierzyć. Mam to gdzieś. Ale zadając sobie pytanie to po co niby miałbym kłamać? Piłka nożna jest dla mnie bardzo ważna i wiem co lubię jeżeli chodzi o styl gry. Tyle Ci powiem. Wierzyć nie musisz tak jak pisałem wyżej.

Zresztą o GUSTACH się nie dyskutuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale kto mi wytłumaczy te spadanie cen i czy te ceny jakoś spadną znacznie czy po 1k,2k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozno jeszcze mam 800k wydalem 60k a zwroci sie moze z 20pareK, kiedy kupic ten skald co mowilem ze chce zrobic ale jeszcze jeden wyjdzie skald bo w tam tym roku wyszedly dwa sklady jeden prawie taki sam co dzis tylko falcao nie bylo a pare dni po wyszedl z zawodnikami z calego swiata Akinfewa byl nawet pozdro dla kibicow tych co nawet nie byli na meczu swojej druzyny ;)

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadaja bo po polsku za duzo jest towaru czyli kart... :D chcesz sprzedac to musisz spuscic cene... :D i tak to dziala... :D

A wracajac do tematu zlotej pilki. To nie przypadek ze Messi ja dostal 4 raz. Głosowali trenerzy kapitanowie i dziennikarze sportowi. Oni wszyscy ugryzli wiecej pilki niz nie jeden z was.

Ronaldo jest jednym z najlepszysch. Ale to Messi jest najlepszy juz 4 raz. Mowicie ze dzieki Xaviemu i Iniescie? Tak to racja. " Blizniki" na niego graja bo jest najlepszy. Jestes najlepszy jesli masz obok najlepszysz. Tak jak w Realu graja na Cristiano. Widocznie w Realu nie ma tak dobrych zawodnikow jak w Barcelonie. Tak jak w PSG graja na Ibre czy w Atletico na Falcao. Dzieki temu ze oni ze soba rywalizuja my pasjonaci piłki mamy na co popatrzyc. Takie jest moje zdanie. Mozecie sie zgodzic ze mna lub nie. Polska to wolny kraj i kazdy moze powiedziec lub napisac co mysli. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa nie wiem czy kupowac teraz zawodnikow Neymar po. 130k ronaldinho po 140k Thiago Silva 170k tanio jak chuj nie czy jeszcze spadna ceny mowic pisac czy poczekac do jutra czy odrazu kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale kto mi wytłumaczy te spadanie cen i czy te ceny jakoś spadną znacznie czy po 1k,2k ?

Podczas TOTY ceny będą lecieć w dół. Po TOTY IF'y pójdą w górę a zwykłe karty dalej będa spadać. Potem czekają nas jeszcze TOTS więc znowu będą wahania rynku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz o złotej piłce sorki ale muszę się wypowiedzeć.

Wg mnie Messi gdyby przeszedł do Anglii nie wiem np do Manchesteru United, Chelsea, City i tam się sprawdził. Jeżeli potrafiłby grać tam jak w Barcelonie to dla mnie może dostawać złotą piłkę co roku. Jednak popatrzcie na to z tej strony, że Ronaldo przeszedł do Realu i odrazu się zaaklimatyzował w drużynie i strzelał sporo (ma niezłe statystki w Realu 119spotkań 128goli) bramek jak na 1sezon potem to już było coraz więcej. Zastanówcie się, jeżeli jest "najlepszy w historii" to zgodzę się z tym jeżeli poradzi sobie w innej lidze np. BPL.

A dowodem tego o czym wspominam jest to jak radzi sobie w reprezentacji. Wydaję mi się że w innej lidze było by to samo. Ale to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez michciok97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi od dobrego roku gra w reprezentacji genialnie, strzela ,asystuje.

Reprezentacja bez niego teraz nie gra nic.

Ps trafil ktos cos w HH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz o złotej piłce sorki ale muszę się wypowiedzeć.

Wg mnie Messi gdyby przeszedł do Anglii nie wiem np do Manchesteru United, Chelsea, City i tam się sprawdził. Jeżeli potrafiłby grać tam jak w Barcelonie to dla mnie może dostawać złotą piłkę co roku. Jednak popatrzcie na to z tej strony, że Ronaldo przeszedł do Realu i odrazu się zaaklimatyzował w drużynie i strzelał sporo (ma niezłe statystki w Realu 119spotkań 128goli) bramek jak na 1sezon potem to już było coraz więcej. Zastanówcie się, jeżeli jest "najlepszy w historii" to zgodzę się z tym jeżeli poradzi sobie w innej lidze np. BPL.

A dowodem tego o czym wspominam jest to jak radzi sobie w reprezentacji. Wydaję mi się że w innej lidze było by to samo. Ale to jest tylko moje zdanie.

A powiesz mi w jakiej lidze grał Pele? Sprawdzil sie w Angli czy Hiszpani lub we Włoszech? A jest uznawany do tej pory za najlepszego jaki byl...

A w roku 2012 Messi gral w reprezentacji pierwsze skrzypce. O czym mowia statystyki. Rozegral 8 meczów w ktorych strzelił 12 goli i zanotowal jedno ostatnie podanie... Wiec nie wiem o czym Ty piszesz...

Edytowane przez SzusterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugrałem dziś swój pierwszy mecz moim nowym bramkarzem- Hart'em. Wrażenia? Nie wiem dlaczego ludzie go tak chwalą,przecież on wcale taki dobry nie jest... Przykład? Prawy napastnik dośrodkowuje piłkę w moje pole karne,Hart (Nie wywoływałem go ani nie ruszałem się nim) wyłazi z bramki i próbuje wypiąstkować piłkę,BUM nie trafia! Napastnik strzela gola. Druga sytuacja. Rzut rożny. Piłka poleciała wprost w bramkarza,Hart nie łapię tylko wyrzuca piłkę koło słupka...BUM zawodnik z drużyny przeciwnej wbija mi bramkę >.<. Wykonuje bardzo mało parad (Reina w porównaniu do niego był w tym mistrzem). Zastanawiam się czy nie powrócić do Reiny,bo on na prawdę miał to coś... Co sądzicie na temat Harta? Może ja kupiłem jakąś podróbkę bramkarza Manchesteru City,bo z tego co czytałem o nim to naprawdę ludzie go sobie tak chwalą,że masakra.

http://www.ea.com/in...lnTgRznIGH6:ps3

PS:Coraz bardziej mnie wkurza to wyłażenie bramkarzy z bramki na 2414 metrów. Obrona przeciwnika zawodzi to najlepiej wyjść 90 metrów swoim bramkarzem do piłki i obronić strzał. Rozumiem wyjść 2-5 razy,ale co każdą moją akcję wyłazić? Proszę...

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z takimi co wyłażą się fajnie można zabawić :)

Taką bramkę udało się strzleić, Liga 1 Offline Poziom Ultimate ;) Higuain to potrafi cuda czynić w tej grze;)

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/147905807

Tylko mam pytanie.. dlaczego wyświetla mi poziom Amator przy powtórkach na stronie skoro 1 Liga jest w większości na Ultimate (nie pamiętam jaki poziom jest w meczu z Realem)??..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto sprzedał by mi 120 tyś coinsów w rozsądnej cenie. Najlepiej przez allegro i koniecznie dziś. Moje gg: 4026536

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować tą paczkę za 15 000, lub za 25 000?

Edytowane przez Keanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi akurat nic wielkiego nie wpadlo, ale moze Tobie sie uda ;) Trudno powiedziec czy sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się, ja kupiłem tą najdroższą paczkę i karty nie były warte więcej niż 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zainwestować 18k? :D Nie mam żyłki do handlu ;D Ale jakieś dobre rady mnie trochę nauczą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą pomocników i potem napastników TOTY to będzie można dalej trafić obrońców i Casillasa czy jak wejdą pomocnicy to obrońców już nie będzie można znaleźć w paczkach? Wiadomo w ogóle kiedy będzie reszta TOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×