Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

I niech postawi na skrzydło takiego cuadrado czy walcotta i weź go goń mając np na obronie lahma, zabalete czy richardsa... Bark w bark przegra się żeby to zrobić trzeba go najpierw złapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale nawet szybkim obrońcą chwila zawachania i po ptokach. Wogóle mam chęć sprzedać wszystkich kopaczy i założyć od nowa klub. Zawsze to kilkadziesiąt meczy w miarę na spokojnie zanim się nie dojdzie do 3-4 ligi. Ile razy można zakładać klub na jednym koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+/- 4 razy ale to szybko dobije do tego poziomu, lepiej grać na starym i przegrywac, zbijajac elo mając nadzieję że trafisz na normalnych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z wrzutkami. Jak jest przechwyt odrazu zmieniam na bocznego obrońcę i obstawiam skrzydło (wycofuje się nim żeby mnie nie wyprzedził) i gram na defensywny ustawieniach. Czasami coś wpadnie jak to w grze ale nie razi aż rak

To jest nic. To wkurza ale jestem w stanie to znieść. Ale przez tych co napierd... skrzydłami i wrzuty to mam dość. Gram sezon w 3 lidze. Po 7 meczach mam bilans 4-3-0. Zostały 3 i potrzebuję 3 pkt czyli jednej wygranej do awansu do 2 ligi. Wyniki ostatnich 3 spotkań to 1:2, 2:3, 3:3. Osiem bramek straconych z czego 6 z dyńki. W ostatnim zremisowanym u mnie Tevez wali zza 16 przełamując ręce bramkarza a w rewanżu dostaję po wrzutkach. Upór niektórych graczy w bieganiu skrzydłami naprawdę powala.

jeśli Ciebie ni denerwuje gdy przegrywa z wygrany mecz bo się po meczu rozlaczylo to Cię podziwiam. Ja mogę przegrać na boisku ale to jest zenada, zamiast grać dalej w 2 lidze spadłem do 3 bo TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że mniej mnie denerwuje gdy mecz jest ustawiony przez grę niż wrzutki i walenie z baniaka do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze jest jak zaczyna od środa, wycofuje do stopera i robi wrzutę na napadziora od razu. Straciłem w którymś meczu w ten sposób 4 gole. Wszystko David Luiz do Van Persiego ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze idzie ogarnać i nie występuje tak często na szczęście jak wrzutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kick off bardzo łatwo się kontruje, to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale szkoda ze pelno osob chce zdobyc bramke w ten zenujacy sposob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego ? Ja sie ciesze bo mam free ball z rozpoczecia przeciwnika.
Baa, nawet wole jak przeciwnik tak zaczyna by wychodze z akcja ze swojego pola karnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czasami liczy  się wygrana niż styl gry :/  Ja też wole wygrywać niż przegrywać a im szybciej przeciwnik się wku... to lepiej :)

A tak z innej beczki, może ktoś wie kiedy WEB APPS będzie działał w 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że lepiej wygrywać, ale gdzie tu radocha z gry? Ja miałem dość na razie tego ganiania za latawcami na bokach. Od dwóch dni gram sezony. Pierwszy dzień na aklimatyzację a wczoraj 4 wygrane i 1 remis. Co prawda dopiero 9 liga to była ale prędko nie wrócę do UT. Tak jak wielu pisało - UT jest zjeb... celowo przez EA. Ja tego trybu już w 14 chyba nie tknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że lepiej wygrywać, ale gdzie tu radocha z gry? Ja miałem dość na razie tego ganiania za latawcami na bokach. Od dwóch dni gram sezony. Pierwszy dzień na aklimatyzację a wczoraj 4 wygrane i 1 remis. Co prawda dopiero 9 liga to była ale prędko nie wrócę do UT. Tak jak wielu pisało - UT jest zjeb... celowo przez EA. Ja tego trybu już w 14 chyba nie tknę.

akurat w sezonach znajdziesz brak patologii hahha granie skrzydłami jest takie samo jak w UT :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WIem ze fut jest zjeb... ale w sezoie też miałem ostatnio 20 strzałów 17 celnych przeciwnik 5 strzałów 3 celne i wynik 3-2 dla mnie i 3 w 90 strzeliłem. tez jest fajnie.

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę jak jest. Jeden już mi latał jak ze sraczką do linii bocznych. Piłka na nodze u Pirlo na środku boiska i zapyla do linii hehe. Może i grają ale wydaje mi się że nie wchodzą tak łatwo jak w masło jak w FUT. Kolejna korzyść to taka że nie gram non stop przeciwko drużynie w której są: Cech, Luiz, Sturridge i jeszcze kilku innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę jak jest. Jeden już mi latał jak ze sraczką do linii bocznych. Piłka na nodze u Pirlo na środku boiska i zapyla do linii hehe. Może i grają ale wydaje mi się że nie wchodzą tak łatwo jak w masło jak w FUT. Kolejna korzyść to taka że nie gram non stop przeciwko drużynie w której są: Cech, Luiz, Sturridge i jeszcze kilku innych.

W sumie jaka różnica z kim grasz ? Ja grając w sezony BVB ciągle grałem na PSG, wiec z tym tez jest różnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Włoską ekipą narodową i grałem już w ciągu 2 sezonów m. in. z Juve, PSG, Man City, Man Utd, Holandią, BVB więc nie jest źle. Odezwę się po kilku następnych sezonach ale na razie gameplay na korzyść sezonów. I żeby nie było to lubię tryb FUT - gdyby nie główki nie grałbym w sezony pewnie. Gdyby nie główki nie przegrałbym z 1/3 spotkań conajmniej w tym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne znudził mi się skład Angielski więc go sprzedałem. Mam 50k i sam nie wiem co robić. Włochy/Francja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga czy kraj? jak liga to włochy za 50k to bedziesz koks. liga francuska to zawsze problem z atakiem :/

 

panowie kogo dac na CDM z BBVA aktualnie mam Alexandre Song ale może kogoś z cm przerobic?


http://www.futhead.com/14/squads/12460800/ seria a


http://www.futhead.com/14/squads/12461503/  tu masz mocny skład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Xabi Alonso. Na super strzał z dystansu. Możesz też cofnąć Gabi Tots, ewentualnie Busquets z Catalyst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde danny tots spoko ale trochę niewidoczny, doumbia tots nie istnieje.. Chyba pójdą out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało że coinsy w ciągu 2/3 tygodni aż tak staniały? Przecież po wyjściu WC na logikę powinny na wartości zyskać, uzbierałem trochę i nie opłaca się sprzedawać a grać mi się już nie chce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i się trochę dziwie... Nie podobają Wam się wrzutki? Kurcze co to za marudzenie, a na prawdziwych meczach to nie robią wrzutek? Jeszcze więcej tak próbują zdobyć bramkę, niż wejściem środkiem pola. Poza tym jak przeciwnik widzi, że jest pusto na skrzydłach to idzie, gdzie jest wolne pole, proste, trzeba wykorzystywać słabe punkty, nikt nie będzie grał pod nas, tylko gra żeby wygrać. Jak idzie wrzutka, to trzeba zmienić zawodnika i lepiej pokryć w polu karnym. Jak co drugi mecz ktoś wchodzi nam skrzydłami, to trzeba też pomyśleć nad zmianą formacji. Ja gram w FUT 13 polskim brązowym składem, nie mówię, że jest lekko, bo czasem trzeba się nieźle napocić, ale mistrzostwo 2 ligi online da się zdobyć, w 1 już jest dużo ciężej, czasem i do 0 można przegrać, jak na kozaka się trafi, ale taki jest futbol :)

PS. po ostatniej aktualizacji systemu ps3, pojawiły się w 13 małe problemy z trybem FUT, też to ktoś zauważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×