Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z Tego co pamietam, to w 13 nie bylo wiekszego problemu z wrzutkami. Tam krolowaly sweet gole i pace. Problem dotyczy Futa 14, gdzie glowki sa nadgimnnie wykorzystywane. Piszesz o calkiem innej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o to że ktoś dostosowuje co chwile bo to w meczach jest czasem normalne, ale jak zawodnik typu Messi przeskakuje wysokich obrońców i strzela w meczu kilka bramek głową juz do końca normalne nie jest.

W 2014 FIFA world Cup poprawili trochę główki, ale za to prawie każdy long shot = gol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do składu BPL : Benteke czy Lukaku a może Sturridge? Albo może ktoś inny max do 3k?

 

EDIT : Nieważne, kupiłem Sturridge'a.

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć wagery o kasę przeważnie 1-2k to piszcie. Można nieźle pograć, na zwykłe spary też jestem chętny.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sturridge jest spoko ale ETO lepszy :)

Aktualnie już mam Eto'o w składzie, rzeczywiście niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie już mam Eto'o w składzie, rzeczywiście niezły.

 

Jovetic lepszy ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć wagery o kasę przeważnie 1-2k to piszcie. Można nieźle pograć, na zwykłe spary też jestem chętny.

Ja mogę zagrać, ale aktualnie nie mam składu sprzedałem wszystko i na allegro jak jeszcze po 3,50 za 10k były :)  i na kasę nie gram za słaby jestem...

to co gramy w weekend? 

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś sobie zrobiłem z nudów

http://www.futhead.com/14/squads/14892757/

ograć tym gościa z Ibarbo i Martinezem na napadzie bezcenne hehehehe.

Chciałem sobie odtworzyć skład z '13 ale trzeba było trochę zmian zrobić. Nie ma Bramble (CB) co ładnie czyścił. Beckforda (ST) zrobili jamajczykiem bodajże i zgranie poszło się walić, do tego teraz tylko 4* gorsza noga. Jeszcze Jenas i Davies wypadli bo zgrać nie było jak. Ale ten skład też myślę że da sporo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem podobnym tylko inna formacje spoko są. W towarzyskich nie dom rozjebania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało że coinsy w ciągu 2/3 tygodni aż tak staniały? Przecież po wyjściu WC na logikę powinny na wartości zyskać, uzbierałem trochę i nie opłaca się sprzedawać a grać mi się już nie chce :/

Właśnie na logikę powinny pójść w dół, bo za wygranie WC dostajesz 30k i 3 darmowe paczki, ktoś kiedyś mówił, że po TOTSach i WC ceny pójdą w dół albo nieznacznie wzrosną, ja tym czasem na samym robbenie zarobiłem około 30mln :), wystarczyło kupić go na crashu kiedy były składy WC to wtedy kosztował niecałe 90k, a teraz bez przeszkód sprzedaje ich po 400k wzwyż, a już przebija granice 550k, narazie poczekam do apogeum ceny i wyprzedam ostatnie 15sztuk, dlatego nie warto słuchać kogoś bo rynek i tak wszystko zweryfikuje, ale macie rację, że autobuery psują rynek niemiłosiernie i nie wiem gdzie leży problem, że ten proceder istnieje już od 3lat jak nie lepiej.

 

Jak ktoś jest chętny pograć jakieś wagery o coinsy czy cokolwiek to ja jestem chętny: CebulaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcemy razem z znajomym kupić fife 15 z skelpu psn. W prorderach są darmowe paczki chyba co tydzień. Moje pytanie brzmi: Czy gdy kupimy grę razem i ja pobiorę ją z jego konta to tez będę dostawał te paczki czy tylko on dostanie paczuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcemy razem z znajomym kupić fife 15 z skelpu psn. W prorderach są darmowe paczki chyba co tydzień. Moje pytanie brzmi: Czy gdy kupimy grę razem i ja pobiorę ją z jego konta to tez będę dostawał te paczki czy tylko on dostanie paczuszki.

Wydaje mi sie ze letko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcemy razem z znajomym kupić fife 15 z skelpu psn. W prorderach są darmowe paczki chyba co tydzień. Moje pytanie brzmi: Czy gdy kupimy grę razem i ja pobiorę ją z jego konta to tez będę dostawał te paczki czy tylko on dostanie paczuszki.

Tylko od dostanie paczki.

Taka bramka w 1 minucie. Oglądajcie całość :) hahaha

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd zrobić. Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×