Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bo za sezony więcej kasy. A potem się skarżą że takich przeciwników mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też kupujcie zawodników z tempem 90 to też będziecie lecieli wzdłuż linii i nikt wam nie będzie psioczył :) Zabawa w Fucie na tym polega, że im szybszy zawodnik, tym lepszy, no co tu ukrywać. Ballotelli to nie jest jakiś koks, za 45k można go kupić, a żeby nabić 45k to ja to mogę zrobić w ciągu 2ch dni, grając w same sezony, to nie jest jakaś trudność, uwierzcie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za sezony więcej kasy. A potem się skarżą że takich przeciwników mają.

Coś za coś. Poza tym można mieć te bonusy do coinsów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć do czego służą Ci wszyscy trenerzy np Defending +10% itp? Warto ich zbierać w klubie?

Oraz czy jeżeli będę miał np 10 x Trenerów mojej formacji w klubie dających +3% do kontraktów to to się sumuje mając ich w klubie czy coś? :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co narzekacie, jak trafia wam na koksów w sezonach to czemu turniejów nie gracie? Tak będą ludzie z podobnymi kartami do waszych.

Tutaj mój skład:

http://www.ea.com/pl...jP3A0snHCIO:ps3

Ogólnie poszło na nich ~~80k, ale warto było :biggrin:.

Nikt nie narzeka :biggrin:

Powinno łączyć tylko tak jak w sezonach tj.ilością gwiazdek :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka niejednokrotnie spotkałem się z tym że goście mieli skład wypasiony a umiejętności czysto piłkarskich zero w grze i dostawali baty

Nie trzeba miec dużo kasy aby stworzyć zespół którym idzie coś ugrać

O to mój przykład

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#cqlmfKLKnHCMm:ps3

Wcześniej tworzyłem zespół z BBVA ale sprzedałem i skupiłem się na bundeslidze skrzydła szybkie Kuba oraz Elia, chce jeszcze kupić Neuera i Goetzego i będzie się fajnie grało

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też kupujcie zawodników z tempem 90 to też będziecie lecieli wzdłuż linii i nikt wam nie będzie psioczył :) Zabawa w Fucie na tym polega, że im szybszy zawodnik, tym lepszy, no co tu ukrywać. Ballotelli to nie jest jakiś koks, za 45k można go kupić, a żeby nabić 45k to ja to mogę zrobić w ciągu 2ch dni, grając w same sezony, to nie jest jakaś trudność, uwierzcie mi.

Ty mozesz, ja nie. Nie mam lvla nabitego, zeby sobie kupic boosta z + 1000 coins, wiec bieduje

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh dobija mnie losowość kart w paczkach. Kupiłem ich już ze 40 i żadnego gracza wartego odnotowania. Mój kumpel kupił może z połowe tego co ja a trafił już Aguero, Higuaina, Cecha i Khedire...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mozesz, ja nie. Nie mam lvla nabitego, zeby sobie kupic boosta z + 1000 coins, wiec bieduje

Boosty są jednorazowe, na początku już je wszystkie wydałem. A co do paczek, to lepiej brać je za fifa points, bo są lepsze karty. W tych za 7,5k to wypał mi tylko Piszczek z tych lepszych i Kościelny z TOTW, a tak to nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest różnica w tym czy kupujesz booster za coinsy czy za fifa points:)

Wiadomo fifa points to żywa gotóweczka a coinsy można ugrać można zarobić itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to nie ma różnicy, za jakie punkty kupujesz karte...

Jest, bo sam testowałem.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kod na paczki FUT z w. Ultimate Edition dajcie znać jak chcecie sprzedać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałeś szczęście? Nie chce mi się wierzyć, że ta sama paczka, w tym samym miejscu kupowana, ma większą szansę na dobrego grajka. Przecież to jest totalny random. Przez 100 paczek pechowiec nie trafi nikogo, a szczesciarz w 1 wyrwie ronaldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak 15 min temu otworzylem paczke za 7,5 k myslalem ze bania walne w klawe nic totalnie nic w tym dwie pilki cytując klasyka " a na ch.. mnie te piłki"

trzech grajków średnia cena sprzedaży 350 coinsów jeden złoty dopakowany kontrakt dwa zwykle i dopakowany trening dla gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałeś szczęście? Nie chce mi się wierzyć, że ta sama paczka, w tym samym miejscu kupowana, ma większą szansę na dobrego grajka. Przecież to jest totalny random. Przez 100 paczek pechowiec nie trafi nikogo, a szczesciarz w 1 wyrwie ronaldo.

Nie szczęście, tylko wiele moich znajomych mówi to samo... nie wierzysz, to sam sprawdź. Kup za 54 zł fifa points i za to te paczki większe złote. Padnie na bank coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

Paczka to paczka, a resztę sobie dorabiacie w głowie. Ja jeszcze rok temu wierzyłem, że gdy otwieram paczkę z zamkniętymi oczami, to mam większą szansę na coś dobrego, co nie znaczy, że jest to prawdą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

Paczka to paczka, a resztę sobie dorabiacie w głowie. Ja jeszcze rok temu wierzyłem, że gdy otwieram paczkę z zamkniętymi oczami, to mam większą szansę na coś dobrego, co nie znaczy, że jest to prawdą....

Ja wiem swoje, wy swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

Paczka to paczka, a resztę sobie dorabiacie w głowie. Ja jeszcze rok temu wierzyłem, że gdy otwieram paczkę z zamkniętymi oczami, to mam większą szansę na coś dobrego, co nie znaczy, że jest to prawdą....

Hehe mój znajomy miał taki rytuał jak był moment otwierania paczki naciskał i wyłączał komputer

Potem włączał i patrzył co tam jest:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, bo sam testowałem.

Nie ma, przedchwilą otworzylem po 5 paczek za coinsy i za fifapoints. W paczkach za coinsy nie było nic ciekawego oprócz Piszczka i Ferdinanda. W paczkach za fifapoints wszystko poszło szybką sprzedarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary, kupujesz tą samą paczkę. To co mówisz, to jakieś totalne zabobony. A jezscze nie zdurniałem, żeby PLNy wydawać na zawodników w fifie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×