Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://futhead.com/f...#squad-player��

to mój skład na wymianę zamiast ramiresa jest vidal oraz zamiast barzagliego dede ale ni apasuje mi za bardzo pato na cam może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł kto by mógł tam grać

A jak taki sklad zrobiles paczki kupowales czy handlujesz ? Bo ja na poczatku gry mialem z 40k a mam 160k i http://futhead.com/fifa/squads/191913/# chce jeszcze Rues kupic i Nuer moge teraz kupic ale handluje caly czas zeby za miesiac miec taki sklad http://futhead.com/f...squads/187903/# a na zmiane jeszcze kake za modrica lub ozila tylko nie wiem kogo na lewa pomoc bo nie jestem przekonany do pedro wole szybszymi graczami grac moze podpowiedz na lewo pomoc oczywiscie ze jest Ronaldo !! ale ile to czasu bym zbieral Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny skład http://futhead.com/f...squads/188902/# . Chce zmienić na ligę hiszpańską,ale nie wiem czy warto,może lepiej dalej z ligi angielskiej tworzyć?Doradźcie coś.

Już chyba 5 osoba zadaje to samo pytanie, ludzie poczytajcie trochę wcześniejsze posty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodząc przez strone internetowa na ut to gdzie te bonusowe złote paczki powinny sie pojawiać lub gromadzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodząc przez strone internetowa na ut to gdzie te bonusowe złote paczki powinny sie pojawiać lub gromadzic?

Te za Ulitmate edycji ? to powiny być w 'STORE' Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można czekać na "odwieszenie" się wygranej aukcji? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można czekać na "odwieszenie" się wygranej aukcji? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak taki sklad zrobiles paczki kupowales czy handlujesz ? Bo ja na poczatku gry mialem z 40k a mam 160k i http://futhead.com/f...squads/191913/# chce jeszcze Rues kupic i Nuer moge teraz kupic ale handluje caly czas zeby za miesiac miec taki sklad http://futhead.com/f...squads/187903/# a na zmiane jeszcze kake za modrica lub ozila tylko nie wiem kogo na lewa pomoc bo nie jestem przekonany do pedro wole szybszymi graczami grac moze podpowiedz na lewo pomoc oczywiscie ze jest Ronaldo !! ale ile to czasu bym zbieral

Dużo wydałem na początku potem handlowałem a teraz poprostu gram a co do tej lewej lavezi i nani wyglądają najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przerwa techniczna, teoretycznie do godziny 12 naszego czasu.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do 12... na fb bylo napisane do 9;30 i aukcje juz normalnei chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wg mnie FUT byłby dużo bardziej zabawny gdyby:

- nie było czegoś takiego jak Ultimate Edition

- nie było kupowania Fifa Points ani nic innego za prawdziwą kasę

- był jeden, góra dwa rodzaje paczek, gdzie maksymalnie trafić by się mogło 2 złotych grajków, ale też żaden - wg prostego systemu, że najłatwiej wylosować brązowych, a najtrudniej złotych, podobnie jak wszelkich błyszczących

- koszt jednej paczki liczony w coins powinien być duuużo wyższy

- nie było dodatkowych bonusów jak np. 5 meczy po 1000 coins extra

- nie byłoby kart dopalaczy, a zmiana formacji/pozycji wymagałaby czasu (ileś meczy) i mogłaby się nie udać, a nie jak teraz karta+klik i wszystko zmienione

To wszystko prowadziłoby do tego, że każdy startowałby ze słabym zespołem i później dzięki dobrej grze i odrobinie szczęścia przy zakupie paczki ulepszałby sobie ten zespół. I gra byłaby wyzwaniem na wiele tygodni/miesięcy. A teraz sprawa wygląda tak, że bez wielkiego wysiłku można skompletować naprawdę solidny złoty skład za dajmy na to 5 tysięcy coins i mając w miarę dobre umiejętności nie potrzeba w nim żadnych super gwiazd, żeby osiągać wyniki. Ceny na aukcjach są śmiesznie niskie w porównaniu z zarobkami za mecze, bo ludzie przez wszelkie bonusy, kupowania za kasę itp. nabyli takie ilości piłkarzy, że ich wartość jest okrutnie niska. I przez to wszystko brakuje mi wyzwania jakim byłoby stworzenie klasowego zespołu. Fajnie byłoby grac mecze, gdzie jakby się zobaczyło u przeciwnika np. 3 złotych grajków, to miałoby się wrażenie, że gra się z mocnym zespołem.

Edytowane przez zalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,grał ktoś może Vidiciem i Kompany?Zastanawiam sie nad kupnem tych zawodników i nie wiem czy się sprawdzą w defensywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zalek

EA robi grę głównie dla kasy, a ty chciałbyś im urżnąć kurę, która znosi złote jajka swoimi propozycjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra by była spoko gdyby nie ten ping pong w polu karnym a tak to mnei krew zalewa . I 2 sprwa po co sie kupuje Thiago Silve skoro on i tak przegrywa główki z Giovinco czy z Di natale ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sibas a czy chcialbys miec gre oparta tylko na statystykach? W realnej Pilce to ze ktos lepiej gra glowa i jest wyzszy nie znaczy ze wygra kazda górna pilke .

Zalezy to od sytuacji , ustawienia zawodnika . Bo nie powiesz mi ze przegrywa 10 pilek na 10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie pokonala. Poziom frustracji osiagnal apogeum po meczu, w ktorym prowadzilem 4:1 do 60min, zeby przegrac 5:4. To nie jest kwestia umiejetnosci, czy psychiki. To jest kwestia wlaczana sie handicapa dla przeciwnika. Moja obrona po prostu przestala grac. Nie atakowali, odsuwali sie od napastnikow z pilka, a ja tylko patrzylem jak kolezka wrzuca mi kolejne bramki. Handi wylaczyl sie na 5:4, ale ja nie bylem juz w stanie grac.

Sprawda druga, jak wyglada moja gra taktyka 4-4-2.

staram sie utrzymac przy pilce, strzelac z dystansu, wrzucac ze skrzydel albo po dlugiej wymianie wejsc w pole karne i wykonczyc. Czasem rzucam pilki l1+trojkat.

Jak wyglada gra moich przeciwnikow? Po odebraniu mi pilki trzy szybkie podania po ziemii bez przyjecia (drugie wykonane tylem z polobrotu) do napastnika. napastnik ZAPIERDALA oporowo i albo obronca go dogoni, albo strzeli bramke. Cala finezja futa. Nie wiem, czy taktyka 4-4-2 zostawia taka dziure, ktora umozliwia tego typu kontry, czy ja nie potrafie w to grac. Ustawialem rowniez strategie na kontratak i styl defensywny (miedzy innymi z tym meczu 5:4), ale nie bylem w stanie zalatac tej dziury. Po prostu odebranie pilki, szybkie podanie z x do przodu i z 4:1 robi sie 5:4. JA sie na jakis czas z futa wyleczylem. Seria 6 czy tam 7 porazek pod rzad ostudzila mnie w stopniu wystarczajacym.

Btw, to nie jest kwestia tego, ze nie umiem grac, przegrywam i mowie, ze gra jest slaba. Gra mi sie podoba, tylko dlaczego istnieje jakis durny system handicapow. To samo z punktami brakujacymi do mistrzostwa. Gram w pierwszej lidze, 3 punkty brakuja do tytulu. Zostaly 3 mecze. No i sie kruwa zaczyna. Nie istnieje na boisku w tych 3 meczach i zdobywam 1 punkt. Pytanie czy gra dolosowala absolutnich koksow, czy postanowila, ze moja druzyna zagra slabiej niz zwykle. Raczej to drugie. No nic, szkoda. Zauwazyliscie takie akcje? W 12 tez byly, ale tutaj jest chyba jeszcze gorzej z tych sezonach pojedynkow. tam byly tylko pucharki, wiec odpadalo sie na pierwszej rundzie 5x i juz... :)

Edytowane przez chmurowski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie pokonala. Poziom frustracji osiagnal apogeum po meczu, w ktorym prowadzilem 4:1 do 60min, zeby przegrac 5:4. To nie jest kwestia umiejetnosci, czy psychiki. To jest kwestia wlaczana sie handicapa dla przeciwnika. Moja obrona po prostu przestala grac. Nie atakowali, odsuwali sie od napastnikow z pilka, a ja tylko patrzylem jak kolezka wrzuca mi kolejne bramki. Handi wylaczyl sie na 5:4, ale ja nie bylem juz w stanie grac.

Sprawda druga, jak wyglada moja gra taktyka 4-4-2.

staram sie utrzymac przy pilce, strzelac z dystansu, wrzucac ze skrzydel albo po dlugiej wymianie wejsc w pole karne i wykonczyc. Czasem rzucam pilki l1+trojkat.

Jak wyglada gra moich przeciwnikow? Po odebraniu mi pilki trzy szybkie podania po ziemii bez przyjecia (drugie wykonane tylem z polobrotu) do napastnika. napastnik ZAPIERDALA oporowo i albo obronca go dogoni, albo strzeli bramke. Cala finezja futa. Nie wiem, czy taktyka 4-4-2 zostawia taka dziure, ktora umozliwia tego typu kontry, czy ja nie potrafie w to grac. Ustawialem rowniez strategie na kontratak i styl defensywny (miedzy innymi z tym meczu 5:4), ale nie bylem w stanie zalatac tej dziury. Po prostu odebranie pilki, szybkie podanie z x do przodu i z 4:1 robi sie 5:4. JA sie na jakis czas z futa wyleczylem. Seria 6 czy tam 7 porazek pod rzad ostudzila mnie w stopniu wystarczajacym.

Btw, to nie jest kwestia tego, ze nie umiem grac, przegrywam i mowie, ze gra jest slaba. Gra mi sie podoba, tylko dlaczego istnieje jakis durny system handicapow. To samo z punktami brakujacymi do mistrzostwa. Gram w pierwszej lidze, 3 punkty brakuja do tytulu. Zostaly 3 mecze. No i sie kruwa zaczyna. Nie istnieje na boisku w tych 3 meczach i zdobywam 1 punkt. Pytanie czy gra dolosowala absolutnich koksow, czy postanowila, ze moja druzyna zagra slabiej niz zwykle. Raczej to drugie. No nic, szkoda. Zauwazyliscie takie akcje? W 12 tez byly, ale tutaj jest chyba jeszcze gorzej z tych sezonach pojedynkow. tam byly tylko pucharki, wiec odpadalo sie na pierwszej rundzie 5x i juz... :)

A używasz chociaż L2 przy obronie? Podwajasz pressing R1? U obronie to też trzeba wiedzieć, co robić, nie twierdze, że nie wiesz. Ale ja opanowane to mam w 1 palcu i już potrafię przewidzieć, jak przeciwnik zagra i jak go pokryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że z tą grą jest coś nie tak 20 strzałow na bramke 5 razy słupek etoo na pusta w trybuny koleś 1 akcja jakaś pierdolona wrzutka na jakiegoś karakana który oczywiscie wygrywa walke w powietrzu z rosłym obrońcą KPINA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zawsze wnerwia, jak koleś strzeli szmatę i ogląda namiętnie te potwórki do końca, to cholera człowieka może trafić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używasz chociaż L2 przy obronie? Podwajasz pressing R1? U obronie to też trzeba wiedzieć, co robić, nie twierdze, że nie wiesz. Ale ja opanowane to mam w 1 palcu i już potrafię przewidzieć, jak przeciwnik zagra i jak go pokryć.

Umiem bronic. Twierdze, ze w UT istnieje system chorych handicapow (przewag), ktore wlaczaja sie w jakichs konkretnych momentach i nie jestes w stanie temu przeciwdzialac. W momencie, kiedy grasz wysoko, to sklady sa wyrowane (zwykle jest tak, ze ja mam slabszy) i umiejetnosci podobne. Wtedy taki handicap decyduje o tym, ze zamiast grac mozesz np wypielic ogrodek. Dzis mam czarna serie. Dostalem bramke z 40m od Huntellara, dostalem wolnego z 35m, dostalem to wspaniale 5:4. Wciaz czekam na wiecej :). To chyba dziala w ten sposob, ze goscie z EA naciskaja czerwony guzik przy ksywce "Ty juz se pograles" i poki nie wcisna ponownie to nie ma chjua :). Kiedys obserwowalem ten mechanizm z 12 i nawet goscie z top 100 grali w 2 lidze. Przeciez utrzymanie w 1 nie powinno byc dla nich problemem. Czasem wiem, ze nadchodzi problem, jak wybijam kilka razy bramkarzem z 5 i zawsze wygrywa przeciwnik. Wtedy jak mawia Natanek wiem, ze cos sie dzieje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się na ustawienie 4-2-3-1. Miałem nadzieje, że tych dwóch DPŚ sprawi, że tempo gry przestanie być takie szybkie i przeciwnik nie będzie przechodził pół boiska jednym podaniem. Szkoda tylko, że ci dwaj defensywni pomocnicy chętnie sobie biegają na lini pola karnego podczas moich akcji i dziura w środku pola jak była, tak jest (nawet nie wiem czy nie większa, bo w 4-1-2-1-2 przynajmniej ten jeden DPŚ zostawał z tyłu). Grać się odechciewa jak przegrywa się z przeciwnikiem, którego umiejętności gry ograniczają się do L1+trójkąt i zapierdalania napastnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiem bronic. Twierdze, ze w UT istnieje system chorych handicapow (przewag), ktore wlaczaja sie w jakichs konkretnych momentach i nie jestes w stanie temu przeciwdzialac. W momencie, kiedy grasz wysoko, to sklady sa wyrowane (zwykle jest tak, ze ja mam slabszy) i umiejetnosci podobne. Wtedy taki handicap decyduje o tym, ze zamiast grac mozesz np wypielic ogrodek. Dzis mam czarna serie. Dostalem bramke z 40m od Huntellara, dostalem wolnego z 35m, dostalem to wspaniale 5:4. Wciaz czekam na wiecej :). To chyba dziala w ten sposob, ze goscie z EA naciskaja czerwony guzik przy ksywce "Ty juz se pograles" i poki nie wcisna ponownie to nie ma chjua :). Kiedys obserwowalem ten mechanizm z 12 i nawet goscie z top 100 grali w 2 lidze. Przeciez utrzymanie w 1 nie powinno byc dla nich problemem. Czasem wiem, ze nadchodzi problem, jak wybijam kilka razy bramkarzem z 5 i zawsze wygrywa przeciwnik. Wtedy jak mawia Natanek wiem, ze cos sie dzieje :).

Coś w tym jest, przy 5tce, jak wybija bramkarz, to główki wygrywają obrońcy przeciwnika, niemal zawsze i już piłka jest na 35m i podania z klepy i bramki z 30 metra wpadają, porażka, to prawda akurat. Albo najlepsze, jak wygryam do połowy 3:0 to potem gość potrafi strzelić 2 bramki jakieś z dupy i jest 3:2 i ciężko się strasznie gra, ledwo co z połowy można wyjść, taki pressing jest, że nawet podania nie można wykonać, bo już zawodnik jet obok mojego. Masakra.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gracz X ma zgranie 2 a Y ma zgranie 9, ale cały team ma 100, to gracz X będzie gorszy od gracza Y, bo ma mniej zgrania, czy jesli chemistry jest 100 to to nie ma znaczenia?

Jeśli gracz X ma zgranie 2 a Y ma zgranie 9, ale cały team ma 100, to gracz X będzie gorszy od gracza Y, bo ma mniej zgrania, czy jesli chemistry jest 100 to to nie ma znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×