Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Złoży mi ktoś team pod 433 z ligi niemieckiej do 50k? Byłbym wdzięczny, liczę na dużą ilość PEACE w ataku :)

http://www.futhead.com/fifa/squads/7714548/#squad-player Powinien Ci starczyć. Wyjdzie Ci koszt za to ok. 50-60k w praktyce. Możesz spróbować Reus'a na ST,ale trochę drogi jest na tej pozycji.

Teraz moje pytanie do was: Czy odczuję jakieś niedogodności albo błędy w obronie wstawiając Lahm'a na LO?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie do was: Czy odczuję jakieś niedogodności albo błędy w obronie wstawiając Lahm'a na LO?

Nie powinny, nie raz wystawiam Alabe za Piszczka tylko, że na PO, powiem tak że nie raz gra lepiej na prawej obronie niż na swojej docelowej pozycji, czyli lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felipe Santany brakuje :)

Już jest, brakło kasy wtedy... ale to i tak tylko rezerwowy :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy Nani jest wart swojej ceny? I jeszcze Toure na śp? bo słyszałem, że na śp to lipa nic w porównaniu do śpd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.futhead.com/fifa/squads/7714548/#squad-player Powinien Ci starczyć. Wyjdzie Ci koszt za to ok. 50-60k w praktyce. Możesz spróbować Reus'a na ST,ale trochę drogi jest na tej pozycji. Teraz moje pytanie do was: Czy odczuję jakieś niedogodności albo błędy w obronie wstawiając Lahm'a na LO?

Może być Esswein w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarnego Hazarda za 1mln!!! Myślicie że zarobie na nim w przyszłości czy się łudzę? Pamiętam jak wychodził Bale TIF , pierwszy na rynku za 1,2mln wyszedł a już tydzień później za 3mln chodził...

Myślę, że zarobisz... Nie dużo, ale zarobisz... No i nie sugeruj się czarnym Bal'em z przed bodajże 3 tygodni... Po pierwsze to był TiF (trzeci inForm), a po drugie to CAM, dzięki czemu można go nawet zrobić na ST.. No i koleś najwyraźniej nie znał jego ceny i się trochę podpalił z tym wystawieniem, zamiast sprawdzić po ile później będzie chodził..

Powie mi ktoś czy Nani jest wart swojej ceny? I jeszcze Toure na śp? bo słyszałem, że na śp to lipa nic w porównaniu do śpd

Toure świetny na ŚP jak i na ŚPD, choć nie ukrywam, że na ŚPD lepiej to wygląda. Co do Naniego to jest KOOSA. Dla mnie jest lepszy od Bale'a i Hazard'a, bo jest zwinny, dobrze uderza no i niesamowity drybling (5*).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iI4uADkMnJhOH:ps3 Czy Sokratis IF (Tak samo jak Mandzukic) jest wart swojej ceny? Czy lepiej za jego cenę kupić Lahm'a? Na początku miałem kupić właśnie jego ale zobaczyłem Sokratisa na aukcji i postanowiłem go kupić. Teraz nie mam jak sprawdzić jego skilla,ponieważ w obecnym czasie nie mam w ogóle PS3. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Mandzukic wg mnie jest. Wart swojej ceny, nie testowalem jego NIF, ale IF gra mi sie bardzo dobrze ;)

Teraz zostalo mi tylko kupno Robbena i moj Bundesteam bedzie kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może czy istnieje karta zmiany pozycji cf na st ??

OK znalazłem, nie było pytania :)

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba dobry dzień na kupowanie paczek, mając "wolne" 15k kupiłem 2ie z czego w pierwszej Nani (sprzedany już za 46,750) a w drugiej TOTW - Courtois. Niewielka wartość na rynku ale trofeum wpadło :)

Tak w ogóle warto go zostawić na ew. skład ligi hiszpańskiej czy raczej do sprzedaży?

Edytowane przez Koziou89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobój go jak bedzie slaby to opychaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, oto mój PSG :

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gKfDRZXmnJiDs:ps3

ostatnio miałem skład ligi BBVA, ale nic nie mogłem nim ugrać....

BBVA to dobra liga,ale strasznie droga. Gdy ją miałem to mi się fajnie grało,ale z powodu małego budżetu i drogich piłkarzy zrezygnowałem z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×