Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zawodników na pozycje: CM, RM, CB, RB - bundesliga, formacja 4-4-2, cena jednego grajka tak do 15k, kogo możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zawodników na pozycje: CM, RM, CB, RB - bundesliga, formacja 4-4-2, cena jednego grajka tak do 15k, kogo możecie polecić?

CB - Felipe Santana

RB - Piszczek

CM - Gotze, Muller, Gundogan

RM - Farfan, Błaszczykowski

Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Kogo polecicie na ŚP do BPL, mam Wilshera i Ramiresa, ale są lepsi, i na ŚO też BPL.

ŚP - Yaya Toure + David Silva...

ŚO - Ja mam trzech ŚO - Agger, Kaboul i David Luiz. Oczywiście Kompany jest najlepszy, ale on jest znacznie droższy. David Luiz obowiązkowy, Kaboul nie zły, Agger również. Z obrońców polecam jeszcze M'Bia'e i Samllinga.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a ktoś już pisał jak mieć złote paczki bez limitu ? bo widzę ze ludzie to licytują na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a ktoś już pisał jak mieć złote paczki bez limitu ? bo widzę ze ludzie to licytują na allegro.

A w zielone karzelki z calym garem zlota tez wierzysz? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez The.YaaHoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chłopaki, dajcie pare rad jak grać formacją 4-3-2-1. Zagrałem dwa mecze i jedyne bramki zdobyłem po rożnych. Mój aktualny skład : http://www.futhead.c...squads/7400783/

4-3-2-1 to głównie kontry, długie piłki do ataku. Ważne jest wysokie pace u trójki ofensywnych graczy. To idealna taktyka do "pace whorowania" :biggrin: Grałem już 4-2-3-1, 4-1-2-1-2, 4-5-1, 3-5-2 ale najlepsze efekty osiągnałem właśnie przy 4-3-2-1 i już raczej przy niej pozostane ;)

Btw. jak ci się gra Filipe Luisem? Też go mam ale ogólnie średnio sie spisuje i chyba zamienie go na Marcelo.

Ja mam De Gea i na razie nie mam zamiaru wymieniać, broni solidnie. Później przy większych funduszach zakupie Cech'a :). Jaką parę napastników polecali byście w BPL do 20k? (dwóch napastników = 20k)

Póki co mam Hernandez'a i Sturridge, jednak ten drugi nie za bardzo się sprawdza...

Remy z QPR. Miażdży.

Mam ten sam problem. Kogo polecicie na ŚP do BPL, mam Wilshera i Ramiresa, ale są lepsi, i na ŚO też BPL.

Jak dla mnie ŚP z BPL: Fellaini > Y.Toure > Ramires

Na ŚO wybór jest spory. Z własnych doświadczeń moge ci polecić Davida Luiza, Koscielnego, MBia, Vermalena i oczywiście Kompanego, ale to już inna półka cenowa. Możesz też spróbować tam Richardsa (PO). Będzie miał zgranie 7 ale i tak świetnie się spisuje na ŚO

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bender wyjazd, za niego Szfajni albo Gustavo

Piachu a co sądzisz o samej formacji 4-1-2-1-2? W miarę łatwo ogarnąć nią grę,czy należy do tych trudniejszych formacji? Nigdy nią nie grałem więc jestem ciekaw opinii od bardziej doświadczonego gracza. Formacja głównie na ofensywę czy defensywę? Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu a co sądzisz o samej formacji 4-1-2-1-2? W miarę łatwo ogarnąć nią grę,czy należy do tych trudniejszych formacji? Nigdy nią nie grałem więc jestem ciekaw opinii od bardziej doświadczonego gracza. Formacja głównie na ofensywę czy defensywę?

ludzie ja chwala, ja tez ja lubie, niezle sprawdza sie w ofensywie i calkeim dobrze w obronie - jak ustawisz suwak na defensywe ( boczni obroncy zostana na swoich miejscach)

najbardziej ofensywna jest 352 - niektorzy twierdza, ze ta formacja jest OP ;) osobiscie mi brakuje bocznych obroncow przy niej

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten puchar Paddy zarobiłem na nim 40k plus co mecz kolo 400 coinsow to wychodzi ogólnie 46400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ŚP - Yaya Toure + David Silva... ŚO - Ja mam trzech ŚO - Agger, Kaboul i David Luiz. Oczywiście Kompany jest najlepszy, ale on jest znacznie droższy. David Luiz obowiązkowy, Kaboul nie zły, Agger również. Z obrońców polecam jeszcze M'Bia'e i Samllinga.
4-3-2-1 to głównie kontry, długie piłki do ataku. Ważne jest wysokie pace u trójki ofensywnych graczy. To idealna taktyka do "pace whorowania" :biggrin: Grałem już 4-2-3-1, 4-1-2-1-2, 4-5-1, 3-5-2 ale najlepsze efekty osiągnałem właśnie przy 4-3-2-1 i już raczej przy niej pozostane ;) Btw. jak ci się gra Filipe Luisem? Też go mam ale ogólnie średnio sie spisuje i chyba zamienie go na Marcelo. Remy z QPR. Miażdży. Jak dla mnie ŚP z BPL: Fellaini > Y.Toure > Ramires Na ŚO wybór jest spory. Z własnych doświadczeń moge ci polecić Davida Luiza, Koscielnego, MBia, Vermalena i oczywiście Kompanego, ale to już inna półka cenowa. Możesz też spróbować tam Richardsa (PO). Będzie miał zgranie 7 ale i tak świetnie się spisuje na ŚO

Na ŚP właśnie Yaya Toure, myślałem bardziej nad Matą niż Silvą, ale zostawię Ramiresa. Javi Garcia też jest niezły, miażdży w powietrzu. Davida Luiza, Kaboula i Vermalena mam, Luiz gra ciagle. Vermalen trochę wolny, co dziwne bo 70 u stopera to niezły wynik i czasem się plącze z Luizem. Kaboul szybki, ale nierówny. Właśnie Richards na ŚO mnie zdziwił u paru graczy. Kompany pewnie dobrze gra z Vermalenem, bo mam Vertonghena i jak grają z Vermalenem to dobrze to wygląda. M'Bię patrzyłem, Kościelnym, Aggerem i Smallingiem nie interesowałem się. Jeszcze co do GK: Hart najlepszy jest z BPL, ale mnie nie stać (Lloris podobno nie wart swojej ceny). Więc kto lepszy Cech czy De Gea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak, że czasem bezproblemowo wygrywacie 10 meczy z rzędu, a czasem wszystko jak leci przegrywacie? Wczoraj wieczorem wygrałem pierwszą ligę 7-0-1. Dziś rozegrałem jakieś 13 meczy i tylko raz wygrałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to dopada niestety seria zwyciestw pozniej seria porazek i tak w kolko

Edytowane przez Marcel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cech bezapelacyjnie

Dzięki, Cech świetnie się spisuje. 2 mecze ( na 2 rozegrane) z czystym kontem mówią same za siebie. Co do różnych serii ligę zacząłem 4 zwycięstwami, a bilans na koniec 4-1-3.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy bramkarz w pewnym momencie zacznie odwalać takie głupoty, że i tak przejebiecie. Nie ważne czy to Szczęsny czy Hart :P Wiadome, że ci drodzy lepiej bronią ale i to czasem nie wystarczy. Ogólnie dla mnie jest tak w BPL De Gea/Julio Cesar<Cech<Hart< Lloris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy bramkarz w pewnym momencie zacznie odwalać takie głupoty, że i tak przejebiecie. Nie ważne czy to Szczęsny czy Hart :P Wiadome, że ci drodzy lepiej bronią ale i to czasem nie wystarczy. Ogólnie dla mnie jest tak w BPL De Gea/Julio Cesar<Cech<Hart< Lloris

Ale start ma dobry. NIe tylko bramkarze odwalają w tej grze głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.c...squads/7602596/ -------> Jak oceniacie mój skład z Manchesteru City?

Planuje kupić Ballotelliego lub Teveza bo to co wyprawia czasami Adebayor to porażka. Który według was jest lepszy?

Balo i Tevez obaj robili dla mnie dobra robote :) sam musisz wybrac ktory z nich, ewentualnie obaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od stylu gry. Jak chcesz biec na szybkości, przepychać się biegnąc na wprost przeciwnika i mocno uderzyć to Balo, jak bardziej grasz podaniami i próbujesz dojść do ładnych strzałów to Tevez jest lepszy. Ogólnie rzecz biorąc obaj są zajebiści i najlepiej dać ich obu :) No i zostaje jeszcze Aguero ale to inna półka cenowa :biggrin:

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do osob ktore maja wersję ULTIMATE TEAM dostali dzisiaj "darmową" złotą paczkę? U mnie nic się nie pojawiło, ani na web appie ani na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×