Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

szlak górski?

CO do tych paczek, czy za mistrzostwa w niższych ligach też powinny być przyznawane, czy tylko za mistrzostwo 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lekko podłamany niewiedzą pracowników EA,napisałem ostatni raz do nich na pomoc.Tym razem spytał znów,skąd mam grę.Odpowiedziałem,że z PSS i przeszliśmy do dalszych pytań.Zapytał,kto mi dał te paczki...Odpowiedziałem,że nikt mi nie dał,tylko chce je bo mi się należą.On stwierdził,że żadne paczki nie były rozdawane.Powiedziałem,że na forum wyczytałem iż były rozdawane.Spytał o adres forum,po czym ja lekko ironiczne: ,,that is polish forum,you speak polish?great!" (wiedział,że jestem polskim graczem,to musiałem to wyczytać na polskim forum...).Dostałem odpowiedź,że mam napisać do polskiego supportu.Napisałem,że oni nie odpisują,poza tym nie ważne że mam swój support,do angielskiego też mogę pisać.Koleś już chyba lekko zdenerwowany zaczął mi znów tłumaczyć,że żadne paczki nie były rozdawane.Dałem mu ID rozmowy z kolesiem,który wiedział o czym mowa,po czym mój rozmówca stwierdził,że pracują nad tym.Odpisałem,że jednak jest problem taki i jestem załamany niewiedzą pracowników.Potem on się zaczął głupio tłumaczyć że naprawiają ten problem i mam być cierpliwy i takie pierdoły.

Żałuje,że nie ma czegoś takiego jak ocena doradcy,bo tym wszystkim idiotom wystawiłbym 0,może jakby był jakiś wykres przydatności pracowników w rozmowach bardziej by się przykładali do swojej roboty...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phungshok:We sincerely apologize for inconvenience

Phungshok:We actually do not have this promotion currently

Phungshok:Those free packs must be for those who purchased FIFA points and was not credited the points incorrect.

Taką odpowiedź dostałem od nich rozmawiając po raz 2 :)

Taka jest prawda, że obojętnie z kim rozmawiasz, każdy mówi co innego.... chore... gorzej niż w Polsce... chociaż nie tak samo

Edytowane przez endriu1145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas paranoja gadam z tym gosciem po angielsku jakims lamanym plus google tlumacz prosi o weryfikacje konta ja mu podaje a ten zle w koncu okazalo sie ze chodzi mu o FUT 12 -.- skad do cholery mam wiedziec ilu zawodnikow i pracownikow mialem w fut 12 ? jakas paranoja...

jeeeeeeeeeeeeeeeeest w koncu znalazl sie taki ktory odblokowal mi konto ^^ po rozmowie z czterema pracownikami... ale paczek nie ma zadnych :(

Edytowane przez osa502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podac jakieś szczegóły? Bo ja już czekam, aż coś zrobią kupe czasu...

Logujesz się normalnie do FUTAPP na stronie, wyskakuje Ci info, że masz konto zablokowane. Klikasz GAME ADVISOR i po załadowaniu strony klikasz po prawej stronie CONTACT US, tam wybierasz w po lewej stronie (musisz wpisać nazwę produktu) FIFA 13 ULTIMATE TEAM, potem wybierasz z czym masz problem ACCOUNT/REGISTRAION, i wybierasz platformę.

Musi być możliwość kontaktu z Advisorem (LIVE CHAT). Jeśli nie będzie musisz próbować.

Będzie Ci zadawał różne dziwne pytania (ilość piłek w drużynie, rzadkich kart, ilość zawodników) - jeśli czegoś nie będziesz wiedział to mu napisz, że akurat nie masz włączonej konsoli i niech Cię zapyta o coś innego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej strony bierzecie te średnie ceny zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pamietaj spytaj sie o jaki FUt mu chodzi bo mnie jeden pytal o FUT 12...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pyta mnie koleś o to ile mam rzadkich kart, ile mam kart managerskich, kuźwa, nie pamiętam takich rzeczy, a poza tym, nie mam dostępu do konsoli przez jakiś czas, to co ja mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...-ultimate-team# Nie możesz tam zobaczyć?

...pisałem wcześniej, że mam konto zablokowane i chce, żeby mi je odblokował. Jakbym mógł to dawny bym to już zrobił.

Masakra, już z 5 osobami gadałem z UK i się ciągle pytają o liczbę zawodników, staff, o liczbę rzadkich zawodników, o nazwę klubu i co najlepsze PYTAJĄ MNIE JAKĄ DATĘ URODZIN USTAWIŁEM PRZY KONCIE. Kiedy ja tam byle jaką datę wymyśliłem. A teraz się okazuje, że to jest potrzebne do odblokowania konta, skąd ja miałem niby o tym wiedzieć?

Co mam im gadać, żeby w jakiś inny sposób mi odblokowali te konto? Bo to jest jakaś masakra...

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,niczego już się nie dowiem od EA.Odbyłem właśnie rozmowę,przebiegła dość szybko bez głupich pytań,no może oprócz daty zakupu gry.Rozmówca napisał że przekazał tą informacje innym pracownikom i będą pracować nad rozwiązaniem problemu(co ciekawe,wczoraj dowiedziałem się,że już to robią),a problem powinien zostać rozwiązany około 24h-72h.Pewnie ściema no ale tego się trzymam.Cały czas liczyłem na to,że po prostu sprawdzą w swoich logach czy dostałem jakieś paczki i mi je po prostu dadzą,a oni mi tu takie pierdoły...Cóż,szkoda czasu do nich pisać,albo dadzą wszystkim którzy nie dostali,albo już nikomu....

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkręcałem ich ze nie dostałem tych paczek za Ultimate Edition dawno dostałem i chuja w nich bylo. Pisałem z pięcioma typami i czterech mówiło ze chce mój paragon.... jak bym miał paragon jak kopiłem prordera wiec mówi ze numer preordera powiedział ze nie pamiętam i ze bez paragonu nic nie moga zrobic to sie pytam jak inni ludzie dostali darmowe to dlaczego mi nie dadzą mi się należą za U Edition i wyłączali chat. To pisze do ostatniego i przeprasza ze sprawdzi czy naprawdę nie dostałem żadnych i mówi mi ze nie dostawałem jak dostawałem i zrobi nowy kod dla mnie... Zrobił wpisuje i nie działa ale chyba nie działało bo już raz ściągałem te Ulitmate Edition paczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie spytam: Tez nie możecie się zalogowac do webappa? Jakiś błąd proxy mi wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie. Masakra :|

chmurowski: tak. mnie po skończonym menu wywaliło do menu i nie wiem czy mi zaliczy 3 punkty które mi są bardzo potrzebne :D

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja koleśa z suportu niestety wyzwałem bo traktuje klienta poniżej krytki a tym bardziej że naprawdę trochę wydałem na tą grę jutro z innym pogadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Ile jest wart Cisse z QPR?

Kupiłem go za 400 monet,

dobry zakup?

Sory za takie głupie pytania ale jestem nowy w UT.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Ile jest wart Cisse z QPR?

Kupiłem go za 400 monet,

dobry zakup?

Sory za takie głupie pytania ale jestem nowy w UT.

Pozdrawiam!

Na tej stronie : http://ultimatedb.nl/ masz ceny większości zawodników. Ale jak już pytasz, to 2k możesz za niego dostać (przynajmniej JA za tyle sprzedałem, średnia cena wynosi 1,7k :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem farta,brakowały mi 3 punkty do tytułu mistrzowskiego,i trafiłem na kolesia który miał skład zbudowany z piłkarzy z pięciu lig,dodatkowo bez menadżera,a o tym,że grać nie potrafił nie wspomnę.Skończyło się pogromem 13-1 i witaj następna ligo :biggrin:.Musiał się koleś nieźle wkurzyć,gdybym ja dostał tyle to bym przez tydzień w fifę nie grał :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem farta,brakowały mi 3 punkty do tytułu mistrzowskiego,i trafiłem na kolesia który miał skład zbudowany z piłkarzy z pięciu lig,dodatkowo bez menadżera,a o tym,że grać nie potrafił nie wspomnę.Skończyło się pogromem 13-1 i witaj następna ligo :biggrin:.Musiał się koleś nieźle wkurzyć,gdybym ja dostał tyle to bym przez tydzień w fifę nie grał :biggrin:

do której ligi awansowałeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu w 1 siedzę, bez rewelacji, nie ma jakiejś większej trudności, żeby do niej się dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam trochę farta ;D 4 paczki i Abate ( 20k ), Young ( 16k ), Shaqiri,Lopez,Guarin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do której ligi awansowałeś ??

Powoli się pnę w góre,teraz awansowałem do drugiej.Na razie większych trudności nie ma,cały czas awansuje do następnej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 by była prosta gdyby nie te wkurwiajace słupki jakieś przebitki itp dzisiaj na 5 meczy 10 slupków no coś nei tak ale w 1 lidze nie jest ciężko sie utrzymać problem jest wygrać mistrzostwo bo niektorzy naprawdę bardzo dobrze grają a trzeba 7 meczy wygrać jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×