Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zarobić i to świetnie, ale wciąz niikt nie odpowiedział mi na pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zawodnikach są statystyki takie jak np. strzał, główki itp

Nie ogarniam co to jest to tempo.

Powie mi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zawodnikach są statystyki takie jak np. strzał, główki itp

Nie ogarniam co to jest to tempo.

Powie mi ktoś?

Szybkość biegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zawodnikach są statystyki takie jak np. strzał, główki itp

Nie ogarniam co to jest to tempo.

Powie mi ktoś?

Jak szybko kto biegnie....xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta gra mnie niszczy. Ostatni mecz o mistrzostwo 1 ligi. Koles wypada z 3 srebnymi zawodnikami, oczywiscie mega speedami. Ja juz wiem, ze bedzie krucho, bo po pierwsze ktos, kto selekcjonuje speedow ze srebra i wystawia ma pojecie o grze, a po drugie dostanie handicapa za slabbszy sklad. No i kuwra wlaczyly sie skrypty niemocy. On od razu brama, ja w 45 min (doliczony czas) odpowiadam i on jeszcze w tym doliczonym czasie oczywiscie wychodzi na prowadzenie. Pozniej ja strzelam na 2:2 i za chwilke on juz prowadzi. Po kazdej bramce dla mnie niemoc, kruwa TOTALNA NIEMOC. No fakt, ze koles nie byl ogorkiem i grac potrafil. Szkoda, bede probowal dalej. Tylko sasiedzi maja mnie juz za totalnego degenerata (bluzg sypal sie gesto).

BTW: Chce ktos kupic 180k coinsow za 100zl?

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może trafiasz na idiotów, co kupują. Ja siedziałem parę godzin i gówno zarobiłem, więc jakie wprowadzanie w błąd? Już lepiej grać sezony, bo masz pewną kasę.

tak szczerze powiedziawszy to zarabianie w 12 było bardziej opłacalne niż w 13 teraz to się opłaca w lidze grać niż w pucharach bo za utrzymanie to już nie małą kase można dostać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/in...tRraiMnHH19:ps3 moj - musze kupic jeszcze CB(Pique/Puyol lub Ramos), RB(Alves) i LF(Villa/Higuain) i ewentualnie RM(Di Maria)

Salwik ten link to do glownej strony UT dales :)

EDIT: teraz jest dobry, na poczatku wkleilem ten sprzed tygodnia ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/in...tRraiMnHH19:ps3 moj - musze kupic jeszcze CB(Pique/Puyol lub Ramos), RB(Alves) i LF(Villa/Higuain) i ewentualnie RM(Di Maria)

Salwik ten link to do glownej strony UT dales :)

EDIT: teraz jest dobry, na poczatku wkleilem ten sprzed tygodnia ;)

To jak prawidłowo dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie masz wybor skladu i pod formacja masz SAVE/SHARE - klikasz w share i wyskakuje Ci okno z linkiem do Twojego skladu, zeby kazdy mogl go zobaczyc.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm powinno byc ok, nie moge spawdzic, bo aktualnie siedze na telefonie, a pc wylaczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też tak jest że jak gościu ucieknie to zawiesza gre??

Przed chwilą koleś uciekł, nic nie moge zrobić jak tylko zresetowac konsole, czy zaliczy mi porażkę?

a to jest dość ważne, ponieważ gram ostatni mecz i 3pkt do awansu...

Jaką gracie taktyką, bo ja 3-5-2, niby fajna ale boki za bardzo odkryte i cisną mnie niesamowicie i dużo się męczyć musze :) Szkoda teraz z drugiej strony całemu składu zmieniać taktykę...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#dXNaN1c1nHH9u:ps3

Moja aktualna Ekipa :)

Panowie mam jedno pytanie pamiętam że w Fifie 12 był na stronie EA wykaz meczów rozegranych, można tam było zobaczyć wyniki swoich meczy oraz zawodników z jakimi się grało.

Nie widzę tego teraz w 13, mam tylko Media i nic więcej.. Czy się coś zmieniło?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ukrywam, że też pewnie jak wielu z Was handluję sobie troszkę (co jest z resztą dla mnie większym zarobkiem aniżeli mecze) i mam dlatego też takie pytanie: Jakie są najlepsze godziny, dni, w których można wyhaczyć superokazje za niskie ceny? Czyli krócej mówiąc: kiedy jest najmniej graczy w FUT, a kiedy najwięcej?

Ja przeważnie zarabiam i w kazdej godzinie można zarobić tylko musisz wybrać paru zawodników i tylko ich kupować do puki nie spadna jak spadna to nowych szukasz i tak w kolko. Slawek można dobrze zarobić zawsze i nie pierdol ze nie.

Zobacz ile typ zarabia http://www.youtube.com/user/FlexFIFA?feature=CAQQwRs%3D profit to tyle ile zarobił zobacz jego wszystkie filmiki i

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie zarabiam i w kazdej godzinie można zarobić tylko musisz wybrać paru zawodników i tylko ich kupować do puki nie spadna jak spadna to nowych szukasz i tak w kolko. Slawek można dobrze zarobić zawsze i nie pierdol ze nie.

Zobacz ile typ zarabia http://www.youtube.c...eature=CAQQwRs= profit to tyle ile zarobił zobacz jego wszystkie filmiki i

Ty no dobra, powiedz mi jak gość kupił tego kolesia za 500-800 coins, tego pierwszego. Ja go szukam, a każdy sprzedaje go normalnie po 18k, więc w jaki sposób mam nby ten profit uzyzkać? Nie ma opcji po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo powiedział z tym filmiku ze przed gra patrzył na srebnych zawodników którzy są dobrzy 5 gwiazdek skill, szybkość, strzał itp i ich kupił a Ci co maja swoje kanały i oni gadali o tych zawodnikach, ludzie się o nich odwiedzili i chcieli ich mieć i podskoczyli czaisz ? On się przed gra już ustawił :P

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×