Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa darmowych paczek ucichła? Przed chwilą dostałem daily gifta, te przynajmniej dostanie każdy, pewnie dali by uspokoić ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pojeb... gra.... strzelam gola w 90 min, rozpoczęcia od środka i jakiś błąd bo serwery są aktualnie zajęte, loguje się ponownie i co? pokazane, że ja wyszedłem z gry a to przecież wina EA... i ch... on wygrał... kurwa !! to jest pojeban... co się dzieje z serwerami... masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś sytuację że przeciwnik się rozłączył w sezonach on-line FUT i nie przyznano punktów za rozłączenie?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdarzyło jak grałem o awans do 1 ligi. Później przegrałem kolejny, naliczyło mi +3 pkt a w meczach do rozegrania miałem -1 i awansowalem jako mistrz z nadmiarem jednego meczu. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostałem " daily gifta " WOW : mini brązowa paczka 5 brązowych kart ha ha ha, a wy co dostaliście ?

Przepraszam 4 brązowe karty :)

Edytowane przez toten_hosen77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem mini silver pack, tak więc patrząc na to że miałem dostać 3 złote paczki, to słabo trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem 500 coinsów.

Panowie ile kosztują fifa points, pytam ponieważ nie mam aktualnie dostępu do konsoli.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak koledzy powyzej: 500c. Wczoraj mialem dobrego buga.

Odpalilem gre i moi ludzie zamiast w normalnych koszulkach grali w strojach z tekstura w niebieska biala kratke... jak Pierrot :). Cali byli w ta kratke. Az sie boje dzis wlaczac konsole :).

100 fp-4zl

250 fp -9zl

....

1050 fp - 36zl

1575 fp - 54zl

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj bardzo dziwną sytuację. 3 mecze do końca, 1 pkt do mistrza w 3 lidze, jest remis w 90 minucie rozłączyło gościa (czy sam się rozłączył) i mi się konsola zawiesiła na "Utracono połączenie". No ok, włączam i dostaję info że sam uciekłem, i siedzę w 3 lidze od nowa, nawet bez awansu który miałem pewny :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałem przy lidze Barclays. Dobrze gra mi się tymi zawodnikami, teraz aby muszę powymieniać na lepszych. Tym składem daję radę już utrzymywać się w 1 lidze:) Teraz zdobyłem 16 pkt, a jeden mecz przegrałem bo musiałem odejść na chwilę od konsoli :(

Doradźcie kogo kupić na N, LO, ŚO. Cena najlepiej do 15k za zawodnika. Na razie zostało mi kasy na jednego-PP-Lennon. Po nim planuję kupić napastnika, na LO planuję zbierać ok. 30k na Cole'a. Proszę o rozsądne propozycje, bo nie kupuję paczek itp. wszystko zarabiam z samej gry.

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iSouIHvJnHGGl:ps3

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis taka akcje miałem, gram z słabszym typkiem no ale Wellington na ataku i reszta tez szybcy Brazylijczycy strzela mi pierwszy szmatę zajebał i biega po całym boisko dwie ładne akcje i 2-1 dla mnie karny dla niego wybrania 20minut później znowu karny dla niego 2-2 długa piłka nad moimi obrońcami i 3-2 wkurwiony zajebałem w controller i rozpierdoliłem i do końca meczu nie moglem dograć a bym wygrał. Potrzebowałem 6pkt i 2 mecze zostały mi do mistrzostwa 1 ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, mam wrażenie, ze masz ze sobą jakieś problemy i to konkretne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi z tymi darmowymi paczkami? Bo gadam z tym kolesiem, mówie, że znajomi dostali złote paczki za free, a ja nie a on coś mi gada jakieś pierdoły....Co mam mu powiedzieć dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi z tymi darmowymi paczkami? Bo gadam z tym kolesiem, mówie, że znajomi dostali złote paczki za free, a ja nie a on coś mi gada jakieś pierdoły....Co mam mu powiedzieć dokładnie?

Jak się wchodzi w "sklep", to jest jak byk informacja że przepraszają za problemy z aukcjami i takie tam pierdoły. Więc może powiedz mu żeby odpalił FUT na konsoli to będzie wiedział o czym jest mowa :biggrin: 3 złote paczki powinny być do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Dzisiaj na sprzedaż wystawiłem Cisse z QPR za 600

i kupno za 1 800. Typek wylicytował go na 600 i aukcja się tak skończyła ale tych 600 monet nie dostałem i Cisse tez nie mam.

I czy opłaca się kupować ten Seson Ticket? I co on właściwie daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wchodzi w "sklep", to jest jak byk informacja że przepraszają za problemy z aukcjami i takie tam pierdoły. Więc może powiedz mu żeby odpalił FUT na konsoli to będzie wiedział o czym jest mowa :biggrin: 3 złote paczki powinny być do odbioru.

Nigdzie nie mam tak napisane, więc normalnie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem tych paczek :(

Dalej wam tak konsola się zawiesza ? Dzisiaj zagrałem 4 mecze z rzędu i nic, a potem co mecz miałem zwieche :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nic nie dostałem...Do niedzieli jeśli nic nie dostanę znowu będzie trzeba pomoc przycisnąć trochę.A te 500 coins ,,rekompensaty" to jest jakiś żart poniżej krytyki,więcej zarabiam za jeden mecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pompa straszna!

Grałem sezony online w FUT i trafiłem na przeciwnika z b.dobrym składem, ale kiedy rozpoczął się mecz, widziałem tylko 2ch napastników przeciwnika na boisku, bo reszty nie było kompletnie widać, nawet ich bramkarza. W pierwszej połowie strzeliłem 4 bramki, sam nie wiem jak to zrobilem, beka straszna. Początkowo myślałem, że to jakiś cheater, no ale dobra, wyjść z meczu nie mogłem. Ustawilem ultra def i grałem. Tylko mnie radar jako taki ratował, no ale w życiu czegoś takiego nie widziałem, miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ea.com/pl...ZaB0K1nHHis:ps3 składzik się jakoś buduje, ale teraz trudno o coinsy. Nigdy nie grałem formacją 4-2-3-1 w UT i trochę bd lipa jak mi się bd ciulowo grało ;/ Do składu brakuje mi tylko Cecha, Maty i Balo :biggrin: Łatwo nie bd uzbierać kasy, ale jakoś chyba dam radę :happy: Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×