Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Do polskiego supportu nie ma nawet co pisać,bo na e-maile odpowiadają wolno.W takim wypadku wszedłem na brytyjską pomoc techniczną,wziąłem live chat z pracownikiem ea,i przydzielono mi kobiete.Napisała mi że mam podać e-mail,nazwe klubu,liczbę wszystkich graczy,graczy rare i pracowników.Nie miałem pojęcia po co,skoro tak czy siak powinienem dostać te paczki to co ich obchodzi liczba moich graczy.No ale podałem wszystko,zapominając o wystawionych aukcjach.Pani od EA napisała że coś jej się nie zgadza,że mam policzyć raz jeszcze.Policzyłem tym razem graczy z aukcji,napisałem i się odłączyła.Pomyślałem,że nie może być czegoś takiego i znowu wszedłem na chat,tym razem przydzielili mi faceta,widać o wiele bardziej zorientowanego w temacie.Zamiast pieprzenia o liczbie graczy od razu napisał że już są tego świadomi i pracują nad naprawą tego problemu,jeśli do jutra nie dostanę paczek mam jutro napisać do nich ponownie.Zobaczymy jak to będzie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Salwik, poszedl na szybki sell od 50k bid :)

Aaa kupione paczki za coinsy, zawsze kupuje, gdy jest Benzema na paczce. Gdyby to mialo jakikolwiek sens lub powiazanie :D dodam tylko, ze jak mialem Harta na karcie, to Vorma trafilem z paczki.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Salwik, poszedl na szybki sell od 50k bid :)

Aaa kupione paczki za coinsy, zawsze kupuje, gdy jest Benzema na paczce. Gdyby to mialo jakikolwiek sens lub powiazanie :biggrin: dodam tylko, ze jak mialem Harta na karcie, to Vorma trafilem z paczki.

Ja biorę, jak mam Messiego na paczce, ale to ponoć nie robi i tak różnicy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, tak tylko dla jaj sobie napisalem :D jeszcze byla teoria, ze nie moze byc dwoch graczy takich samych na kartach albo cos w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak skutecznie i dobrze zarabiać w FUT 13?

Dopiero w 13 zacząłem grac w UT!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem taniej szukajac okazji i sprzedawalem drozej, ale duzo razy tak nie robilem... Kupilem fifa points za to co mialem na PSN account(£11.99) i wypadlo kilku dobrych grajkow(Hulk, Vorm, Cazorla, Soldado) i wiekszosc posprzedawalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak skutecznie i dobrze zarabiać w FUT 13?

Dopiero w 13 zacząłem grac w UT!

Pozdrawiam!

Kolego,nikt Ci nie powie jak dobrze zarabiać w fut 13,bo nikt nie chce mieć konkurentów.Poszukaj na internecie ogólnoznane zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten poradnik, to już lepiej grać sezony online, szybsza kasa i więcej się zarobi. Przecież utarg 50 monet za 1 kartę to jest przecież śmiech na sali, nie wiem jak tak moża zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz taniej sprzedajesz za wiecej tyle w temacie ;)

No to w ciągu godziny ile jesteś w stanie zarobić? Niewiele podejrzewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie z tego FUT 13 WebApps czy jakos tak?

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w ciągu godziny ile jesteś w stanie zarobić? Niewiele podejrzewam.

Codzienie 30k zarabiam ;) w weekendy minimum 60k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codzienie 30k zarabiam ;) w weekendy minimum 60k

Ile h dziennie spędzasz przy tym? Tak z ręką na sumieniu.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zalezy bo jak mam duzo kasy do zaiwestowania to dlugo bo chce wiecej kupic i tanio wiec szukam pelno graczy przechodze przez z 50stron itp wiec tak dzienie z 3h a weekendy o wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zalezy bo jak mam duzo kasy do zaiwestowania to dlugo bo chce wiecej kupic i tanio wiec szukam pelno graczy przechodze przez z 50stron itp wiec tak dzienie z 3h a weekendy o wiecej

Kumam, kumam. Ja gram sezony online i też taką kasę zarabiam. Inny sposób, ale też skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kazdy jak woli ale ty pamietaj ze musisz kupowac kondycje itp dla graczy Ja to tylko chce sobie dwoch graczy do kupic do Bundesligi i Zrobic Lige BBVA i bede tylko grac sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kazdy jak woli ale ty pamietaj ze musisz kupowac kondycje itp dla graczy Ja to tylko chce sobie dwoch graczy do kupic do Bundesligi i Zrobic Lige BBVA i bede tylko grac sezon

To nie problem, nie pamiętam kiedy ostatnio kondycję kupiłem. Mam zamienników na wszystkie pozycje i potem kondycja dla podstawowych graczy w moim składzie się regeneruje. Ja już mam bardzo dobry skład z ligii BBVA. Zbieram teraz na Ramosa i będzie już konkretny team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić zawodników albo zrobić na FUThead

Bys pomógł ustawić sygnaturkę bo mi cały czas mówi ze za duza jet a nie mogę zminiejszyc

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić zawodników albo zrobić na FUThead

Bys pomógł ustawić sygnaturkę bo mi cały czas mówi ze za duza jet a nie mogę zminiejszyc

FUThead? Co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi paczkami za te ostatnie problemy z serwerami? Serio cos sie dostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kazdy jak woli ale ty pamietaj ze musisz kupowac kondycje itp dla graczy Ja to tylko chce sobie dwoch graczy do kupic do Bundesligi i Zrobic Lige BBVA i bede tylko grac sezon

To nie problem, nie pamiętam kiedy ostatnio kondycję kupiłem. Mam zamienników na wszystkie pozycje i potem kondycja dla podstawowych graczy w moim składzie się regeneruje. Ja już mam bardzo dobry skład z ligii BBVA. Zbieram teraz na Ramosa i będzie już konkretny team.

No właśnie, jak zawodnika daje się na ławkę to wtedy mu się regeneruje kondycja i nie trzeba kupywać kart kondycji ?

Mi brakuję około 5k do tego aby zakupić Cazorlę :)

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×