Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie posypalo.Dkrecik tez nie moze grac.z Vinnie brak kontaktu.Ktos tu byl chetny,uderze do niego jak skoncze ogladac film.Jak do jutra nic sie nie ruszy to albo piachu zagra z antyfutbol o 10k,albo oddaje coins,zostawiam Wam do przemyslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX odczytaj PW :)

 

Piachu gramy razem także... witaj w finale xD

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mam 3 wplaty od : antyfutbol,piachu00 i MichalEEEk. 

Zagracie:

piachu00 - MichalEEEk

antyfutbol - Vinnie

Vinnie dalej nie wplacil.Ktos chetny za niego? Moze jestem nie fair,ale uznaje,ze nie bedzie trzech czekalo,by jeden wkoncu znalazl czas( rozumiem nie kazdy jest 24/7,ale deklarowal,ze dzis moze pograc,a go nie ma).Jesli do godziny 15 jutro nie znajde chetnego(prosze na PW jesli jestes chetny),i Vinnie nie wplaci,to antyfutbol awansuje walkowerem do finału,a nagroda zmienia sie na 15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zostawić Ozila czy lepiej go sprzedać i udoskonalic skład BPL?

Edytowane przez sebacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zostawić Ozila czy lepiej go sprzedać i udoskonalic skład BPL? i po ile na aukcjach stoi Ozil?

najtańszego Ozila znalazłem na pozycji ŚPO za 100 tys. a czy się go opłaca zostawić? nie wiem nie grałem nim i niestety w tym Ci nie pomogę ale za 100k można już coś fajnego zbudować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem czy nie opchnąć Ozila za 100k bo i tak na ŚPO mam i de Bruyna i Oscara a za tę kasę byście mi doradzili co ulepszyć ;) Może coś na ŚO i do napadu

 

To mój obecny skład : http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=haTT9mADnKe6A:ps3

 

Albo pazernie naotwierać paczek, a nóż coś wpadnie :D

Edytowane przez sebacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w paczuszce, Agger + 1000 Coins, Anchoir. Nie ma źle przyda się do Mojego Składu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mam takie podejscia do gry ja ty. Jak zawsze dostawalem takie paczki to nerwica sie wlaczala. Jak wyjdzie PS4 koncze z handowalniem i dla beki bede gral se, to znaczy sprobuje

 

Sebacz na twoim miejscu tak bym zrobil obchnal jednak ozila i kupil tych tych http://www.futhead.com/14/squads/1002514/ i cos z attakiem zrobil tylko pomyslu nie mam

Edytowane przez Trading24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sam szrot :down:

Ma ktoś IF Mirande? Warto czy lepej zwykłego?

Tak czy sak "odkrycie" (bo według mnie powinien mieć większego OVR) Inigo Martinez, na tego pana nie ma mocnych , obrońca nie do przejścia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem czy nie opchnąć Ozila za 100k bo i tak na ŚPO mam i de Bruyna i Oscara a za tę kasę byście mi doradzili co ulepszyć ;) Może coś na ŚO i do napadu

 

To mój obecny skład : http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=haTT9mADnKe6A:ps3

 

Albo pazernie naotwierać paczek, a nóż coś wpadnie :biggrin:

jak się sprawuje Soldado?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chetnego,a vinnie nie wplacil.Wiec zgodnie z obietnica antyfutbol przechodzi do finalu,a nagroda zmienia sie na 15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4 ligi było jeszcze super, fajnie się grało sporo przyjemności z UT.

 

3 i 2 liga to masakra jakaś, niby wygrąłem 3 bilansem 6:4:0 ale frajdy z gry zero, wszyscy mega defensywnie grający, wiekszosc meczy to 1:0, 1:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4 ligi było jeszcze super, fajnie się grało sporo przyjemności z UT.

 

3 i 2 liga to masakra jakaś, niby wygrąłem 3 bilansem 6:4:0 ale frajdy z gry zero, wszyscy mega defensywnie grający, wiekszosc meczy to 1:0, 1:1.

A jak Chelsea z Barca wygrało w LM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalek zapros mnie to zagramy :P

wczorajszy caly dzien czekalem na gracza i napisal, ze nie gra :P wrazie co dzis do 19 moge grac

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda ze nie mam takie podejscia do gry ja ty. Jak zawsze dostawalem takie paczki to nerwica sie wlaczala. Jak wyjdzie PS4 koncze z handowalniem i dla beki bede gral se, to znaczy sprobuje

 

Sebacz na twoim miejscu tak bym zrobil obchnal jednak ozila i kupil tych tych http://www.futhead.c...squads/1002514/ i cos z attakiem zrobil tylko pomyslu nie mam

 

Mam tak, ponieważ od Fify 09 - Na ścianie roztrzaskałem 3 Pady, UT zarobiło na mnie dobre tysiąc złotych i przez te wszystkie lata najlepszy piłkarz jaki mi się tafił to w 13 Bale. a więc być może wydoroślałem i już gram na luzie, poza tym udało mi sie skompletować fajny skład i grając nim nie narzekam. Nawet jak przegrywam to wiem że jest to momentum taka fifa itp. Chociaż tyle że nie jest to 13 gdzie ciśniesz cały mecz a tracisz bramkę jak gościu od środka kiwa cały zespół i strzela.... pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antyfutbol poszło zapro :)

dzięki piachu za mecz :thumbsup:

tez dzieki, nastepnym razem sie odkuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, wygrałem 4:3 po całkiem nie złym meczu ;)

 

^Dawid będziesz miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw juz cos,poczekamy na potwierdzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, moze na szybko koljeny turniej ?

 

To byl grac pierwszy raz sezony i od razu turneij, Real M. to nie byl dobry wybor, trzeba cos innego wymyslec z silniejszymi zawodnikami.

Edytowane przez antyfutbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×