Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde nie rozumie fenomenu tego Januzaja. Naprawde nim sie gra tak dobrze? Zeby brązowy IF kosztowal 170k :P

 

Wczoraj otwarlem 4 paczki(pierwszy raz za coinsy). No i trafil sie Isco, Soldado i Suarez z ciekawszych zawodników :)

oczywiscie, ze nie gra - hipsterzy i dzieci kupia za mamine funty :P kto normalny da tyle za tego lewara to nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak po patchu sie gra bo podobno juz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak po patchu sie gra bo podobno juz jest

ja gram i nic mi nie sciagalo takze nie wiem gdzie ten pacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przeczytalem ze patch pojawil sie juz na xkloca i ps3 ale rzeczywiscie wlaczylem teraz gre i nic niema sory za ferment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem ostatni mecz w trybie UT i powracam do gry w normalne sezony online. Ten handicap doprowadza do szału, odskakiwanie piłki, mega szybki przeciwnik, który zawsze jest krok przed tobą itd. Gdy przeciwnik ma wygrać to Ty choćby nie wiem co nie rozegrasz w spokoju piłki bo nagle okaże się, że twój obrońca nie potrafi przyjąć piłki (nie ważne czy jest to Ramos czy jakiś Wasiluk) i zaraz ją tracisz, nie wznowisz gry bramkarzem bo wyrzucając piłkę zawsze trafi do przeciwnika itp. Zagrałem w normalnych sezonach to od razu mogłem coś skonstruować, było w końcu widać jakąś powtarzalność w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem ostatni mecz w trybie UT i powracam do gry w normalne sezony online. Ten handicap doprowadza do szału, odskakiwanie piłki, mega szybki przeciwnik, który zawsze jest krok przed tobą itd. Gdy przeciwnik ma wygrać to Ty choćby nie wiem co nie rozegrasz w spokoju piłki bo nagle okaże się, że twój obrońca nie potrafi przyjąć piłki (nie ważne czy jest to Ramos czy jakiś Wasiluk) i zaraz ją tracisz, nie wznowisz gry bramkarzem bo wyrzucając piłkę zawsze trafi do przeciwnika itp. Zagrałem w normalnych sezonach to od razu mogłem coś skonstruować, było w końcu widać jakąś powtarzalność w grze.

za 2 mecze powiesz to o sezonach i wrocisz do UT, i tak na zmiane, az do znudzenia ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ef67fdefa39b9f4b28a45f66112b08e8.png

 

Skład kolegi z niemiec z xklocka :biggrin:

chetnie bym z nim zagral czesto ludzie z takimi skladami graja przecietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogacz. FIFA Points? ;D

Ta , jak on ma 700 euro kieszonkowego to się nie dziwie, że ma taki skład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol,masz kumplow ,,dojczów"? :D

typ musial kupowac coinsy,bo sklad wart kilka milionow coins( na lawce jeszcze czarny Lewy i prawdopodobnie IF Reus,do tego Aubameyang itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzine w niemczech ale to jest polak tam mieszkający ;D


Mam zamiar w sobote pootwierać paki za 6k FP, robić streama ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim składem można już kończyć zabawę. Na kogo zbierać już nie ma, bo wszystkich najlepszych ma. A pewnie takim składem przegrać się nie da. Dla Ronaldo i Messiego piłka na 30 metrze to setki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah normalnie nie wierzę sprzedalem srebrny kit Dynamo Dresden za 1,5k coins haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim składem można już kończyć zabawę. Na kogo zbierać już nie ma, bo wszystkich najlepszych ma. A pewnie takim składem przegrać się nie da. Dla Ronaldo i Messiego piłka na 30 metrze to setki. 

toz dopiero FUT startuje, ile jeszcze IF bedzie i MOTM TOTS TOTY :) napewno jest jeszcze o co grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decent ale RM byl dal Lucasa. Ten TOTW to wydali to jakis bullshit, 4 asysty nie wystarcza zeby byc w TOTW lub 2 bramki i asysta, a za co ten pan co caly czas gryzie trawe jest w TOTW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym skład na niemiecki na wypasie, ale na zlatanie się najłatwiej zarabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest patch wlasnie sciagam zobaczymy czy zmiany beda na lepsze oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze kogos sprzedac z dwojki Eto - Jovetic, bo zbieram na IF Isco, doradzi ktos ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem IF Isco i jak dla mnie niczym się nie różni od zwykłego więc nie warto go kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×