Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka jest roznica jak mamy Sobiecha a Ronaldo ?

Idiotyczne porownanie koles sie pyta normalnie bo poprostu niewie a ty takie glupoty piszesz ehh

Piłkarz IF ma poprostu nieznacznie podniesione statystki w porownaniu do zwyklej karty cala filozofia

Edytowane przez Marcel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że Cabella będzie w tym tygodniu, fajnie by było Tottiego trafić :biggrin:

 

I polski smaczek z Rody Filip Kurto no ale TOTW taki sobie generalnie.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W darmowej paczuszce Walcott :) pytanie czy wymienić za Miralasa czy sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym najlepiej zostawił. Mi wczoraj wpadł Lukaku IF a dziś Benzema i Jovetic ostatnio coś mam niezły fart w paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W darmowej paczuszce Walcott :) pytanie czy wymienić za Miralasa czy sprzedac?

Po prostu sprawdź czy warto grając nim parę meczy :P

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz grałem na PS3 w Fife14. Do tej pory używałem PCta. Czy tylko mi się wydaje że piłkarze tak jakby ślizgają się po murawie a nie biegają? A może to tylko moje inne spojrzenie na gre, może jestem przyzwyczajony do pecerowej wersji która o wiele bardziej mi się podobała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedzajac pytania o napastnikow z BPL - RvP = syf, Rooney = syf, Negredo zjada każdego napastnika do 150K, to super Mario z FUT13, nie ma sensu nikogo innego kupywac, no chyba ze Aguero ale jego nie sprawdzalem bo mnie nie stac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównam Mirallasa z Walcotem to jest dramat, oprócz szybkości to Mirallas niszczy Wallcota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównam Mirallasa z Walcotem to jest dramat, oprócz szybkości to Mirallas niszczy Wallcota...

ja grałem eto i remi i było ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a eto?

zaraz go kupie, ale puki co nie mialem lepszego, myslalem ze RvP to taka lepsza wersja Negredo - no ale rozczarowalem sie, a lubie takich graczy, z dobrym uderzeniem i srednim pace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Z napastników z BPL polecam Benteke (nie Lukaku), jeśli chcesz taniej to bierz Torresa, z droższych nie próbowałem

2. Jak Wam się sprawdza Oscar na CAM? Dałem mu maestro i .... nie gra, Eriksen lepszy, czy tylko u mnie?

3. TOTW  - dla mnie zaczyna sie polowanie na srebrnego Antonio Carlosa - dotąd zbudowałem taki skłąd z ligi brazylijskiej  - co byście poprawili?

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bAc06ax0nKcRX:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Z napastników z BPL polecam Benteke (nie Lukaku), jeśli chcesz taniej to bierz Torresa, z droższych nie próbowałem

2. Jak Wam się sprawdza Oscar na CAM? Dałem mu maestro i .... nie gra, Eriksen lepszy, czy tylko u mnie?

3. TOTW  - dla mnie zaczyna sie polowanie na srebrnego Antonio Carlosa - dotąd zbudowałem taki skłąd z ligi brazylijskiej  - co byście poprawili?

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bAc06ax0nKcRX:ps3

ja bym przeszedł na złotych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki składzik z BPL - http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=khUQoTBSnKgdb:ps3

 

Radzilibyście zmienić w nim coś jeszcze czy stworzyć drugi skład z innej ligi(Hiszpania, Francja, Włochy). Do dyspozycji mam jedynie koło 40 tysięcy

wiesz sporo by tu mozna ulepszyc ale jak Tobie sie dobrze gra i nie potrzebujesz niczego wiecej to rob inna lige ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3. TOTW  - dla mnie zaczyna sie polowanie na srebrnego Antonio Carlosa - dotąd zbudowałem taki skłąd z ligi brazylijskiej  - co byście poprawili?

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bAc06ax0nKcRX:ps3

No składzik taki sobie... :P Ciężko będziesz miał coś nim ugrać, wiadomo... pace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam De Bruyne ale chcial bym sprobowac Ozila, wart swojej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto najlepszy na RB z BPL ?

Ja mam Zabalete i nie narzekam, Ivanović też nawet daje rade. Dodatkowo dobry i polecany jest Richards.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto najlepszy na RB z BPL ?

richards jesli zalezy ci na szczelnej obronie

rafael jesli chcesz obronce ktory dobrze podlacza sie do akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumie fenomenu tego Januzaja. Naprawde nim sie gra tak dobrze? Zeby brązowy IF kosztowal 170k :P

 

Wczoraj otwarlem 4 paczki(pierwszy raz za coinsy). No i trafil sie Isco, Soldado i Suarez z ciekawszych zawodników :)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×