Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie to czemu nie. Zeby znowu caly dzien chetnego nie szukac,moge zagrac ja(jesli nie macie nic przeciwko).Oczywiscie wpisowe sie mnie tyczy,i jesli przegram to nagroda 20k.

Ale najpierw czekam na namiary na zawodnika do przeslania nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dostałem nagrodę :) Spoko pomysł z tymi turniejami, wielki plus.

Jeżeli chodzi o następny turniej to możesz mnie dopisać DeX :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu narazie nie chce grac nastepnego,trudno,nie zmuszam.

Kiedy indziej pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki moglibyscie zrobic osobny temat tego turnieju? Bo tutaj to troche wyglada jak spam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly profit moglem poczekac bo pewnie pod skoczy w srode do 50k ale tez sie balem stracic Dołączona grafika

Dlaczego ta karta jest tyle warta, bo nie ogarniam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta karta jest tyle warta, bo nie ogarniam?

Bo ten mlodziak w ostatnim meczu MU strzelil 2 gole.

Temat mozna zrobic,o ile moderatorzy go nie wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta karta jest tyle warta, bo nie ogarniam?

prawdopodobnie bedzie w TOTW i jak dla mnie to wlasciciel mogl wiecej zarobic jak by poczekal do srody  :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX można było by też jakąś punktację zrobić :)

Mogłoby być fajnie, spróbuj założyć ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem temat,teraz czekamy aż mod go zatwierdzi.

Żadnej tabeli nie będe robił(ewentualnie dopis kto wygrał daną edycje turnieju),bo to za dużo bawienia by było,poza tym to nie jest liga.

 

/edit juz jest ;P

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie bedzie w TOTW i jak dla mnie to wlasciciel mogl wiecej zarobic jak by poczekal do srody  :P

Wiem piachu mialem tak zrobic ale nie wiem o ktorej bede w srode w domu i balem sie ze nie wystawie przed wyjscie jego IF w paczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RvP jak dla mnie padaka - cien siebie z FUT13 :P sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, weźcie podrzućcie jakiś skład do 35k, żaden skład mi nie może podejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Januzaja można wyrwać już poniżej 24k. Mam pytanie, czy można po prostu kupić dajmy na to 5 jego kart i wystawić je jutro drożej? Czy jeżeli bedzie on w TOTW to automatycznie stanie się czarna karta? O której z reguły pojawia sie TOTW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Januzaja można wyrwać już poniżej 24k. Mam pytanie, czy można po prostu kupić dajmy na to 5 jego kart i wystawić je jutro drożej? Czy jeżeli bedzie on w TOTW to automatycznie stanie się czarna karta? O której z reguły pojawia sie TOTW?

 

Można kupić ile się chce, o ile masz fundusze. Nie ma takiej opcji, że karta nagle zmieni się w czarną (w IF), ale jak będzie w TOTW to cena powinna pójść do góry. TOTW ogłaszany jest w środy o 16, w paczkach koło 19 chyba.

 

edit: Karta nie zmienia się w czarną, jeśli dany gracz jest w TOTW to przez te 7 dni w paczkach nie da się wylosować jego zwykłej karty tylko czarną IF.

Edytowane przez cinekw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jakiej zasadzie karta zamienia się w czarna, bo tego jeszcze nie potrafię rozkminić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta nie zmienia się w czarną nigdy. Pojawia się na rynku czarna karta, która jest do wylosowania w paczkach. I można ją wylosować tylko przez tydzień potem TOTW się zmienia i są inni piłkarze. To, że posiadasz zwykłą kartę danego zawodnika, który będzie w TOTW nic Ci nie daje. Trafienie w paczce lub kupieniu na rynku to jedyny sposób na zdobycie takiej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z licytacjami wczoraj wylicytowałem zlatana za 1 mln sprzedałem go dzisiaj za 1,1 mln chciałem kupić kolejnego i widzę że jest kilka tak do 1,1 mln ale chciałem taniej więc szukałem w licytacjach i jedna  licytacja się zakończyła 2,2 mln natomiast druga 1,8 mln ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z licytacjami wczoraj wylicytowałem zlatana za 1 mln sprzedałem go dzisiaj za 1,1 mln chciałem kupić kolejnego i widzę że jest kilka tak do 1,1 mln ale chciałem taniej więc szukałem w licytacjach i jedna  licytacja się zakończyła 2,2 mln natomiast druga 1,8 mln ....

w licytacji można dostać więcej jak jest dużo chętnych a w kup teraz szybciej się sprzedają

Nowy skład tym razem z Serie A zbudowałem, jak oceniacie ?

 

 http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jLts3InonKfTc:ps3

CB daj Angelo Ogbonna

LB  Kévin Constant

ja bym to zmienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy skład tym razem z Serie A zbudowałem, jak oceniacie ?

 

 http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jLts3InonKfTc:ps3

Całkiem fajny składzik, który można zbudować dosyć tanio w porównaniu do innych lig. Ja tez mam zamiar zbudować skład z Serie A. Problemem jest obsadzenie LB bo kilku graczy przeszło na LM. Jak ci się sprawuje Balzaretti? Na CB wypróbuj takich graczy jak Barzagli, Caceres i Benatia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB jak sądze za Mexesa ? Spróbuje. Bo generalnie więcej zmian nie przewidujesz ?

 

 

Co do Balzarettiego kupiłem go z czystej sympatii i jest naprawdę dobry, fajnie wpasowuję się w ten skład. Dość szybki, dobrze się włącza do ataku przez co ma parę asyst już, jest niezły.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB jak sądze za Mexesa ? Spróbuje. Bo generalnie więcej zmian nie przewidujesz ?

 

 

Co do Balzarettiego kupiłem go z czystej sympatii i jest naprawdę dobry, fajnie wpasowuję się w ten skład. Dość szybki, dobrze się włącza do ataku przez co ma parę asyst już, jest niezły.

widzicie można samemu sobie poradzić

 

nowi z IF http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=cZB7q1gUnKfK3:pc&sf18124943=1

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co tak na prawdę nam daje to, że mamy jakaś kartę z piłkarzem z TOTW? Jakieś bonusy się zbiera kiedy taki piłkarz jest w naszym zespole podczas meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co tak na prawdę nam daje to, że mamy jakaś kartę z piłkarzem z TOTW? Jakieś bonusy się zbiera kiedy taki piłkarz jest w naszym zespole podczas meczu?

A jaka jest roznica jak mamy Sobiecha a Ronaldo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×