Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dkrecik jak bd otwierał paczki zrób streama :) jak bd miał czas to pewno obejrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mexes/Juan Jesus/Barzagli; który według was najsłabszy? Kupuję Ogbonne i nie wiem za którego wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogbonna tez jest kiepski.Gra u mnie razem z Chiellinim i zdecydowanie od niego odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mexes/Juan Jesus/Barzagli; który według was najsłabszy? Kupuję Ogbonne i nie wiem za którego wymienić :)

Mexes :P

jako, ze jestem kompletnym noobem jesli chodzi o karty chemii - moze znajdzie sie dobra duszyczka i pomoże w dostosowaniu kart do mojej ekipy

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dQH315i7nKgRG:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogbonna tez jest kiepski.Gra u mnie razem z Chiellinim i zdecydowanie od niego odstaje.

Mimo wszystko może okazać się lepszy od kogoś z tej trójcy :) 

Jak mówicie, wymieniam za Mexes'a, ale go na pewno nie sprzedaję... W meczach w obronie ładnie piłki czyścił, jest solidny. Zobaczymy jak Ogbonna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Caceresa za Ogbonne bo jest kozak jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Para Chiellini - Campagnaro jest świetna. Dobrze broni, dużo strzela(po rzutach rożnych). Fajnie sie uzupełniają.

 

Otwarlem znowu 3 paczki i wpadł Jovetić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem z jakims przyglupem ktory przy rogach ciagle jakas maniane odwalal tzn cos klikal ze obroncy albo ustawiali mu sie w rownym rzędzie albo wchodzili do bramki i wybiegali?

nic mu to nie dawalo ale z ciekawosci chcialbym to przetestowac, i teraz pytanie do Was, co on musial zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenie po patchu?

Wg mnie glowki prawie wogole nie wchodza, co jest przegieciem w druga strone, natomiast finezji wchodzi tak jak powinna, nie za czesto, ale nie zostala wyeliminowana?

 

Jakiego solidnego CAMA i ST polecacie do BPL ? 

ST nie musi byc szybki, ale silny i skuteczny i umiec podac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAM u mnie gra Nasri 40 metrów już strzelił kilka bramek :)

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie dziś w paczkach padaka totalna, Mkhitaryana też miałem w paczkach i to dwa razy raz poszedł solidnie za ponad 10k teraz nikt nie chciał go wziąć i ostatecznie poszedł za 8k.

Na CAM do BPL też polecam Nasriego jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Lukaku 2 gole, to może wkoncu go ktos kupi bo mi wisi na rynku od paru dni :P Niech jeszcze Sturridge cos ustrzeli to moze sprzedam go 2x bo tez cena spadla.Bo Jovetic raczej Anglii nie strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to oddam z Fify 13 coinsy lub zawodników z UT, pisać PW. A po 14 wybieram się dopiero jutro, mam nadzieję, że nie będę żałował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to oddam z Fify 13 coinsy lub zawodników z UT, pisać PW. A po 14 wybieram się dopiero jutro, mam nadzieję, że nie będę żałował. 

Napisałem ci PW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba zaczynam żałować że sprzedałem tych wszystkich niemeickich graczy! Ekipa była by zacna :) teraz trafił się Reus :) Chyba za Coinsy wypadają lepsze paczki jak za FP :P

Dzisiaj Mega Udany dzień!!

 

53821011806531350332.jpg

 

 

 

Teraz pytanie czy za sprzedaż Jego Kupywać dalej paczuszki czy co robić :P ?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i rob sklad,fartnelo sie ale otwierajac dalej zaraz bedziesz na 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja chyba 6 otwarta paczka otwieram tylko za Coinsy zarobione z meczy. Szkoda bo i tak mało jest już Wart Reus...

 

A więc tak Potrzebuję wymienić następujących graczy w BPL, napiszcie czy się opłaca czy ktoś takimi grał:

 

Kolarov - Baines lub Cole ?

Leiva, Tiote - Fellaini ?

Agger, Cahill - Luiz ?

De Bruyne, Kagawa - Ozil lub Cazorla ?

 

Swoją drogą ten Futhead to jakaś porażka, piszą że Raus Warty okolo 300k a na aukcjach max dają za niego 135k... - jest gdzieś inna jakaś wiarygodniejsza strona?

 

Aha i jakby mi ktoś mógł podpowiedzieć jakie chemistry opłaca się dawać na jakie pozycje?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×