Skocz do zawartości
carsonix

Gry z zagranicy z tłumaczeniem PL

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tam? Ma juz ktos Wiedzmina 3 z UK? Mozecie potwierdzic czy jest polski dubbing?

Pytam bo ciagle na ebay jest jeszcze kilka kolekcjonerek i juz bym kliknał ale wole sie upewnic :)

Potwierdzam Wiedźmin Dziki Goń na PS4 w uk nr CUSA 01440 posiada pełną polską lokalizację. 

Od siebie gorąco polecam gra jest świetna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam? Ma juz ktos Wiedzmina 3 z UK? Mozecie potwierdzic czy jest polski dubbing?

Pytam bo ciagle na ebay jest jeszcze kilka kolekcjonerek i juz bym kliknał ale wole sie upewnic :)

 

Kolega kupił w UK, też ma wersje polską. Polecam również bardzo. Wymiatacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Posiada już ktoś grę Batman Arkham Knight kupioną w UK, chodzi mi o to czy gra ma polskie napisy.

Edytowane przez Plumpbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym ponowić pytanie, odnośnie czy w grze - batman : arkham knight - zakupionej w UK - jest dostepny język polski? serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki zapomnialem... Cusa00135 ma pl lokalizacje. Z reszta wydaje mi sie ze wszystkie cusa powinny miec

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o tym Bloodborne? Do dostania już za około 30 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o tym Bloodborne? Do dostania już za około 30 funtów.

A o co chodzi? wersja CUSA 00207 ma napewno język polski, wiec jesli na taka trafisz mozesz brac w ciemno.

 

Jutro wychodzi GOW III Remastered. Prosze o podanie CUSA tych, którzy juz gre zakupia.

Gra ma polski dubbing, wiec raczej wątpie ze polska wersja bedzie do dostania za granicami kraju, ale warto sie upewnic.

 

Z gory dziekuje.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi? wersja CUSA 00207 ma napewno język polski, wiec jesli na taka trafisz mozesz brac w ciemno.

 

Jutro wychodzi GOW III Remastered. Prosze o podanie CUSA tych, którzy juz gre zakupia.

Gra ma polski dubbing, wiec raczej wątpie ze polska wersja bedzie do dostania za granicami kraju, ale warto sie upewnic.

 

Z gory dziekuje.

Dołączam się do pytania jak ktoś kupił GOW III w UK, proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III na PS3 miał PL tylko w wersji z polski więc z tą jest na 100% tak samo od dawna juz gry sony maja jezyk polski tylko w wydaniach polskich

Batman Arkham Knight ma polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie do konca tak jest, bo ktoras czesc z Battlefield (nie pamietaj juz 3 albo 4) posiada polski dubbing mimo ze kupilem w UK. I nie byla to uzywka z Polski, tylko nowa sztuka kupiona w GAME.

A najlepszym przykladem jest tu Wiedzmin 3 - kupilem na Amazon UK edycje kolekcjonerską na PS4 i mam polski dubbing.

 

W przewazajacej wiekszosci tak jest jak mowisz, polski dubbing jest zazwyczaj tylko wypuszczany w edycji na polske/czechy/slowacje/węgry, ale ... dobrze jest sie zawsze upewnić.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z UK kupiona w ASDA nie posiada niestety polskiej wersji językowej.

Podaj prosze nr CUSA, bedziemy wiedziec ktorej wersji unikac w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie, ze God of War III Remastered w wersji sprzedawanej w Polsce ma CUSA 01715. Czyli trafiajac na ten numer, dostaniemy polski dubbing.

Teraz warto by sprawdzic, czy gdzies jeszcze w Europie dostepna jest taka wersja czy tylko PL/CZE/HUN.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie do konca tak jest, bo ktoras czesc z Battlefield (nie pamietaj juz 3 albo 4) posiada polski dubbing mimo ze kupilem w UK. I nie byla to uzywka z Polski, tylko nowa sztuka kupiona w GAME.

A najlepszym przykladem jest tu Wiedzmin 3 - kupilem na Amazon UK edycje kolekcjonerską na PS4 i mam polski dubbing.

 

W przewazajacej wiekszosci tak jest jak mowisz, polski dubbing jest zazwyczaj tylko wypuszczany w edycji na polske/czechy/slowacje/węgry, ale ... dobrze jest sie zawsze upewnić.

BF4 ma wiekoszosc gier od EA ma napisy np  , wiedzmin to Polska gra jasne ale malo ktora ma :)

Podaj prosze nr CUSA, bedziemy wiedziec ktorej wersji unikac w takim razie.

kazdej bo tylko ta z PL ma PL , tak trudno zrozumieć :) tak juz bylo z PS3 i z PS4 jest doklanie to samo to gry od SOny

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 ma wiekoszosc gier od EA ma napisy np  , wiedzmin to Polska gra jasne ale malo ktora ma :)

kazdej bo tylko ta z PL ma PL , tak trudno zrozumieć :) tak juz bylo z PS3 i z PS4 jest doklanie to samo to gry od SOny

 

odpisujesz niepotrzebnie na moj starszy post, kiedy nizej juz potem sam napisalem jaki numer CUSA posiada polska wersja. I tego tak naprawde chcialem sie dowiedziec i dziele sie ta wiedza z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś może Risen 3(PS4) w UK , gra posiada język polski.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych gra Risen 3 kupiona w sieci sklepów GAME (UK) posiada język polski. Numer CUSA 02017.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupil ktos juz UNTIL DAWN? Jesli tak, to poprosze o CUSA. (interesuje mnie czy egzemplarz sprzedawany w Polsce ma ten sam nr CUSA co w UK)

To samo dotyczy sie DISHONORED: Definitive Edition.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupil ktos juz UNTIL DAWN? Jesli tak, to poprosze o CUSA. (interesuje mnie czy egzemplarz sprzedawany w Polsce ma ten sam nr CUSA co w UK)

To samo dotyczy sie DISHONORED: Definitive Edition.

 

 

Tutaj post ktory moze byc pomocny, w wypadku PS3 nie bylo to tak jasne.

 

Offtopic, ale może mi wybaczycie. Co do nr CUSA, to zawsze można sobie je sprawdzać używając PS Store. Numerek ten jest podany w adresie strony jak wejdziemy w dany produkt, przykładowo adres UD z polskiego store:

i dla porównania z brytyjskiego:

Cytat

i dla porównania z brytyjskiego:

Cytat

 

 

Jesli wierzyc CUSA z PSS to wyglada na to ze Dishonered ma jedna edycje:

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dishonored-definitive-edition/cid=EP1003-CUSA02230_00-DISHONOREDGAMEUK

 

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/dishonored-definitive-edition/cid=EP1003-CUSA02230_00-DISHONOREDGAMEUK

 

Zeby miec pewnosc (bo akurat z Dishonored bylo roznie i cyfrak nie mial PL) -> warto aby ktos kto ma pudelko z Polskiej dystrybucji wkleil nr CUSA.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×