Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja,jesli kupie folauta,to i tak po angielskiemu,wiec nie martwie sie tlumaczeniem-w anglii chyba nie bedzie dostepne dzisiaj sobie znowu ogladalem filmiki z gejmplejem i musze przyznac,ze wyglada dooobrzeeee

Fajnie by było jakbyś wstawiał polskie znaki bo można się zmęczyć czytaniem twoich postów. , bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było , jakbyś wstawiał polskie znaki , bo można się zmęczyć czytaniem twoich postów. , bez urazy.

naprawde nie miales sie do czego przyczepic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było , jakbyś wstawiał polskie znaki , bo można się zmęczyć czytaniem twoich postów. , bez urazy.

To ja też masz bezbłędną interpunkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja też masz bezbłędną interpunkcje.

No właśnie Żal patrzeć, koleś jedzie chyba na zasadzie: Nie umiem, więc będę wstawiał gdzie popadnie (tutaj kropkę, tutaj przecinek, a tutaj przecinek i kropkę razem ). Z resztą czepianie się, że ktoś nie używa polskich znaków to największa głupota (''. , bez obrazy''). Ja też często znudzony wciskaniem ''alt'' jadę bez niego. I co z tego? Jest czytelne, jak ktoś tak piszę to nie zwracam nawet na to uwagi. Z resztą to jest raczej przyzwyczajenie z czatów w grach, gdzie nie ma polskich znaków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z resztą to jest raczej przyzwyczajenie z czatów w grach, gdzie nie ma polskich znaków).

Albo jak ktos mieszka za granica i niekoniecznie moze/chce mu sie instalowac/przelaczac obsluge polskich znakow (jak osoba o ktorej zdaniu mowa byla)...

Starczy offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyś wstawiał polskie znaki , bo można się zmęczyć czytaniem twoich postów. , bez urazy.

fine,i'll write in english from now on,i surely hope that won't bother you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić czy nie kupić...? oto jest pytanie. ktoś mnie przekona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to juz,drogi kolego,zalezy od ciebie ja mysle,ze skoro oblivion mi sie podobal to fallout,choc calkiem inny klimatycznie,rowniez do mnie przemowi.zwlaszcza gdy w jednej z misji bede mogl zdetonowac bombe atomowa dookola ktorej wybudowano miasteczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obliviona nie grałem...sam nie wiem...klimat gry wydaje się być wciągający, no i to nie jest zabawa na 20godzin tylko TROCHĘ więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po pros brakuje erpega na ps3, a serię fallout uwielbiam i z chęcią zobaczę to w nowej-currentgenowej postaci.To będzie duuża gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już parę gameplayow amatorskich i co jest najgorsze rozgrywka sprawia wrażenie w ogóle nie trudnej, akurat na filmiku była pokazana rozprawa z tymi mutantami, to koleś podchodził na metr zatrzymywał V.A.T.S'em 2 serie w głowę i potwór padał tak jeden za drugim co wyglądało dość mało ekscytująco, w każdym bądź razie i tak czekam na ten tytuł jak mało który

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze są proste. No chyba, że się pomylisz w Eternal Sonata z jednym atakiem to leżysz i kwiczysz

Dalej mnie kompletnie ta gra nie przekonuje... Może demo by mnie przechyliło w którąś stronę. Ale na to chyba nie ma co liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wciagam ta gre jak tylko pojawi sie w zasiegu moich rak - klimat, muzyczka, trailery i cala reszta nie pozostawia watpliwosci. w morrowindzie spedzilem swego czasu cale wakacje opalajac sie w blasku monitora, tak ze ostatniego bosa przeszedlem na gole klaty. w obliviona zas gralem troche mniej, a tu widze tez mozna rozbierac swoje ofiary, kroic je z dresow itp:) powiem szczerze z seria fallout nie mialem stycznosci, a z braku podobnych tytulow moim zdaniem to pozycja obowiazkowa, tak wiec nie bede mial uprzedzen i z czystym sumieniem wezme tydzien urlopu, zamkne sie w pokoju z zapasami napojow i lista nr telefonow do dostawcow jedzenia:P

a tu bedzie jakis tryb online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w poprzednie części ale coś mnie ciągnie do tej gry:) boję się,ze mogę sie przeliczyć i nie wkręcić w ten gatunek.

Co jest za tym zebym kupil Fallouta a co jest przeciwko temu? Pomóżcie mi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co jest za tym zebym kupil Fallouta a co jest przeciwko temu? Pomóżcie mi:)

+ klimat (ale to zależy od gustu )

+ można zobaczyć wiele podobieństw do oblivion który był ogłoszony RPG roku

+ sporawy, otwarty świat

+ pewnie dobra fabuła

- brak multi który był by rekompensatom w razie nudnego singla

- cudaczna broń (mam na myśli wygląd co nie których broni widocznych na trailerach, ale to już kwestia gustu)

- co nie które momenty na gameplayach (szczególnie walka) nie wygląda zbyt imponująco, a wręcz bym powiedział czasami chałowacie co może skutecznie odbić się na rozgrywce

- pełno konkurentów w tym miesiącu którzy mogą okazać się lepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, konkurencja. raczej jestem fanem FPSów ale chciałem coś innego:)

czy ja dobrze widzę,ze gra ma być w polskiej wersji językowej...dialogi i napisy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

- pełno konkurentów w tym miesiącu którzy mogą okazać się lepsi

Nie ma żadnych konkurentów. To jedyny rpg do końca roku (niektórzy mianem rpg określają jeszcze Bioshock). Chyba, że ściągniesz WKC z Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma żadnych konkurentów. To jedyny rpg do końca roku (niektórzy mianem rpg określają jeszcze Bioshock). Chyba, że ściągniesz WKC z Japonii.

miałem na myśli ogólnie gry wychodzące w tym miesiącu, jako rpg faktycznie konkurencji nie ma ale jako gra ma sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak z tą wersją po polsku? będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak z tą wersją po polsku? będzie?

Tak, tak. Będzie full PL. Dubbing i napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba wchodzę w to:D

ktoś wie kto podklada głosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to jak z tą wersją po polsku? będzie?tongue.gif

ma być, tylko nie wiem czy v. kinowa czy dubbing

o nie zauważyłem, że jest kolejna strona xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada. Nie jako Fallout tylko jako RPG. Prędzej czy później wyląduje u mnie w domu.

Wkurza mnie jedno. Mutanci po śmierci lecą na ziemię jak kłody

Zapomniałem zwrócić uwagę na wybuchy. Pozytywne wrażenie robią ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×