Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa że w GOTY nie ma polskiego, wole grać w ojczystym języku niż słuchać obcych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa że w GOTY nie ma polskiego, wole grać w ojczystym języku niż słuchać obcych...

W takim razie wspolczuje takiego patriotyzmu, bo niestety w dziedzinie gier jezyk polski to jawna kpina, no chyba ze gre wydaje SCEP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pokazali klasę w Killzone 2 :ninja:

Chodzilo mi raczej o swietny dubbing w InFamous i nowym Jak and Daxter, no i GENIALNYM w U2 (lepszego w grach chyba nie bylo do tej pory).

Porownujac te dubbingi do np Dragon Age czy chocby pierwszego Mass Effect (w te gry gralem ostatnio) to moim zdaniem jest kpina i tyle w temacie.

tutaj przyklad tego o czym mowie

"fajna kur** lajba szepard" - zalownedwtfqqlol

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji to racja, wydawcy lecą w kule jak siemasz, jakość jest do dupy ale mimo to wole PL niż ENG. Pieprzenie o utracie klimatu w grze to dla mnie bzdura ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie załatwiłem wersję GOTY z amazon.co.uk, strasznie tania cena, z przesyłką na teren Europy za nóweczkę wychodzi 33€ co jest straszną okazją!

Aż żal nie wziąć takiej gry za taką cenę, tym bardziej że u nas w ogóle jej nie widziałem...czyżby cenega robiła problemy?

Jak ktoś się zastanawia to odsyłam na amazon.co.uk. Na game.co.uk i thehut.com nieco wyższe ceny w przypadku tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi raczej o swietny dubbing w InFamous i nowym Jak and Daxter, no i GENIALNYM w U2 (lepszego w grach chyba nie bylo do tej pory).

Porownujac te dubbingi do np Dragon Age czy chocby pierwszego Mass Effect (w te gry gralem ostatnio) to moim zdaniem jest kpina i tyle w temacie.

tutaj przyklad tego o czym mowie

"fajna kur** lajba szepard" - zalownedwtfqqlol

Nie dali w InFamous opcji wyboru języka, co jest kpiną. A dubb w U2 genialny? Chyba żarty sobie stroisz. Beznadziejne błedy w tłumaczeniu i słaba gra aktorów. Bywały lepsze. Fronczewskiego nikt nie przebije, on jako narrator w BG i spółce był dobry, reszta jedynie próbuje go doścignąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dali w InFamous opcji wyboru języka, co jest kpiną. A dubb w U2 genialny? Chyba żarty sobie stroisz. Beznadziejne błedy w tłumaczeniu i słaba gra aktorów. Bywały lepsze. Fronczewskiego nikt nie przebije, on jako narrator w BG i spółce był dobry, reszta jedynie próbuje go doścignąć.

Ja mowie o dubbingu jako spojnej calosci, a nie poszczegolnych monologach czy pobocznych konwersacjach (wystapienia Fronczewskiego w BG/DA), niestety, to jest kolosalna roznica kolego od tego co zaprezentowali aktorzy w U2.

Fronczewskiego moze i nic nie przebije, ale niestety, za malo go w BG czy Dragon Age, stad dla mnie jak na razie, Uncharted 2 to najlepszy dubbing ever, i watpie aby cos go predko przebilo, po prostu wszystko bylo moim zdaniem genialne.

btw. wypisz mi te bledy w tlumaczeniu (prosze o konkretne przyklady a nie ogolnikowy zarys), oraz lepsze dubbingi.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jeden błąd wypisać.

Nate i Tenzin są w górach. Tenzin ma skoczyć do Nate'a żeby ten go złapał. Nate zachęca Tenzina do skoku słowami "Dogonię Cię". Pewnie po angielsku było "I'll catch you" - najwyraźniej tłumacz na sucho tłumaczył nie widząc tej sytuacji w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych przykładów. ;)

Drake na pociągu rzuca tekst "kicia zmokła". Co to znaczy?

Drake do Eleny, kiedy pojawiły się Yeti: "Just hide & stay out of their way!"- a nasi zrobili z tego: "Ukryj się i nie przeszkadzaj".

Po jakimś czasie Elena, z przerażeniem stwierdza "They`re some sort of animals", a u nas mamy pytanie: "To jakieś zwierzęta?"

Kiedy pojawiało się koło obrotowe, którym Elena z Nate`m mieli otworzyć drzwi do Shambali: "What came out of the floor" u nas: "Co wypływa z podłogi?"

Drake do Eleny i Chloe "JESTEŚCIE cali?"

Elena mówi do Chloe jak to drażni ją zachowanie Nate`a, a Chloe odpowiada: "Tell me about it.", nasi zrobili z tego "Opowiedz mi o tym.". Co to do choinki ma być? Tak po polsku się mówi? Powinno być "Co ty nie powiesz?", albo "Znam to skądś", a nie kalka językowa. Idiotyzm.

Elena na końcu określa się mianem RESTLESS, a nasze talentuy uznały, że to oznacza NIECIERPLIWY.

Wybacz, ze tylko tyle, ale notatki z pierszych 18 rozdziałów szlag mi trafił, a było tego spooooro. ;)

Generalnie, polskie dubby gier są do D. To, że ten w U2 nie jest mega straszny, nie oznacza, że jest ok. NIE jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozdawać warny za offtopa?

Proszę pisać na temat! Błędy w tłumaczeniach Uncharted 2 będą teraz wymieniać. No dajcie państwo spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do polonizacji GOTY to prawdopodobnie Cenega nie planuje takowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem do domu z f3 goty :)

Gratulacje, masz przed sobą długie godziny z wyśmienitą grą.

 

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy ciekawą informację dotyczącą tej zasłużonej sagi. Jak widać, Fallout Extreme miał wyglądać pi razy oko jak FALLOUT3. Co więcej, zaplanował go w ten sposób zespół Interplay, więc wszysycy psioczący na nową odsłonę ze stajni miłośników ELDER SCROLLS powinni zastanowić się czy gra i tak nie wyglądałaby w ten sposób. ;)

Kill>>> sorki za offa, ale w sumie dotyczy lokalizacji gier, a F3 też spotało to nieszczęście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać kogoś kto ma wersję GOTY, jak jest z zawieszaniem się gry?? podobno niektóre dodatki nie są do przejścia bez ciągłego zawieszania konsoli a i w podstawowej linii fabularnej nie brak zwolnień i freezów, na forum bethesdy narzekają, że co 5 min restar konsoli. Proszę o odpowiedź bo już nie wiem czy GOTY jest takie warte kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać kogoś kto ma wersję GOTY, jak jest z zawieszaniem się gry?? podobno niektóre dodatki nie są do przejścia bez ciągłego zawieszania konsoli a i w podstawowej linii fabularnej nie brak zwolnień i freezów, na forum bethesdy narzekają, że co 5 min restar konsoli. Proszę o odpowiedź bo już nie wiem czy GOTY jest takie warte kupna.

witam,

gram w f3 goty od trzech dni i raz podczas wedrowania przez pustkowia gra mi wyszla do glownego menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

gram w f3 goty od trzech dni i raz podczas wedrowania przez pustkowia gra mi wyszla do glownego menu konsoli.

3 dni to troche krótko, ale i tak wyjście do menu konsoli nie brzmi za ciekawie, podobno w drugiej połowie gry jak save zbliży się wielkością do 10 mb zaczynają sie duże problemy. Ma ktoś może 50+ godz w GOTY i może mi powiedzieć czy są problemy z zawieszaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 eng. to jedyna gra jaka regularnie zawieszała mi konsolę na amen co godzinkę, półtorej. Sprzedałem w diabły tego bubla i nikomu nie polecam wersji konsolowej, w szczególności polskiej. Oczywiście nie musi to być regułą, ale z tego co pisali ludzie do tej pory to chyba najbardziej fatalny port na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 eng. to jedyna gra jaka regularnie zawieszała mi konsolę na amen co godzinkę, półtorej. Sprzedałem w diabły tego bubla i nikomu nie polecam wersji konsolowej, w szczególności polskiej. Oczywiście nie musi to być regułą, ale z tego co pisali ludzie do tej pory to chyba najbardziej fatalny port na PS3.

W takim razie ja miałem szczęście bo angielska wersja zawiesiła mi się przez 80h gry tylko jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma podstawową wersję (eng.) i przez 50+ godzin gry nigdy się nie zawiesiła, nie było żabich skoków, etc.

Gdybym miał angielski plastik pieniądz to już bym pewnie kupił Broken Steel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na swoją wersję GOTY i biorę się do grania.

Pech chciał, że dostanę ją dopiero w okolicach 20 lutego razem z Bioshockiem 2, także pewnie jednak najpierw wezmę się za B2.

Te dodatki w grze to są dostępne z poziomu menu, czy normalnie podczas normalnej gry muszę po prostu udać się do nowej lokacji, jeśli taka się pojawiła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na swoją wersję GOTY i biorę się do grania.

Pech chciał, że dostanę ją dopiero w okolicach 20 lutego razem z Bioshockiem 2, także pewnie jednak najpierw wezmę się za B2.

Te dodatki w grze to są dostępne z poziomu menu, czy normalnie podczas normalnej gry muszę po prostu udać się do nowej lokacji, jeśli taka się pojawiła?

Musisz udac sie do odpowiedniej lokacji, w pip-boyu dostaniesz nowe Questy z dokladnymi danymi miejsca rozpoczecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy savy z podstawowej wersji F3 ENG działają bez problemu w wersji GOTY?

Nie chce mi się przechodzić od nowa gry, ani tracić mojej 20 poziomowej psychopatki strzelającej do wszystkiego przy pomocy Ręcznej Wyrzutni Głowic Nuklearnych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×