Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tego nie robił bo może wyniknąć jeszcze większy problem.

Gra będzie szukała plików, których "już" nie ma....

Jeżeli chodzi Ci tylko o tego Gordona i jego ABS to zapewne robisz to tylko dla Platyny bo innego sensu nie widzę.

W takim układzie nie trzeba nic wczytywać z pendrive'a bo trofea są zapisywane na koncie PSN i bez względu na postępy w grze trofea pozostają "na stałe"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pytania

1) Nie grałem kilka dni w Gt5 i zauważyłem że bonus za zalogowanie spadł mi z 200% do 110%.Zawsze tak się dzieje że po kilku dniach nie grania spada? Czy na jakiej zasadzie to działa?

2)Użyłem kuponu na odrestaurowanie auta i nic mi to nie dało tzn auto nie wróciło do stanu pierwotnego tylko dalej jest po tuningu.Dlaczego?

3)Czy jest różnica w prowadzeniu auta jeżeli jest zatankowane na full czy jest np do połowy? Ma to jakiś wpływ na osiągane czasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wystarczy, że jednego dnia się nie zalogujesz i bonus spada do wartości początkowej, żeby utrzymać bonus musisz się zalogować przynajmniej raz dziennie

2. tu nie wiem za bardzo o co chodzi, ale odrestaurowanie auta to nie powrót do wartości wyjściowych tylko remont silnika/naprawa sztywności nadwozia, tuning zostaje

3. tu nie mam pojęcia, sam chętnie się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wystarczy, że jednego dnia się nie zalogujesz i bonus spada do wartości początkowej, żeby utrzymać bonus musisz się zalogować przynajmniej raz dziennie

2. tu nie wiem za bardzo o co chodzi, ale odrestaurowanie auta to nie powrót do wartości wyjściowych tylko remont silnika/naprawa sztywności nadwozia, tuning zostaje

3. tu nie mam pojęcia, sam chętnie się dowiem

AD1 Bezedura ;) Na pewno nie spada po jednym dniu nie logowania. Zauważyłem, że spokojnie można co drugi dzień, lub nawet co trzeci się zalogować, by utrzymać max poziom. I na pewno nie spada od razu do początkowej wartości. Robi to stopniowo.

AD2 Zgadza się

AD3 IMO wpływa na prowadzenie, auto staje się lżejsze. Tutaj, to tak naprawdę kwestia osobistego odczucia. Na mnie zadziałała ta sugestia i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze spada do 110%! Nie raz sobie plulem w brode ze zapomnialem sie zalogowac i 200% poszlo sie je..lalala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jednym dniu przerwy spada Ci z 200 do 110? To skąd u mnie się bierze 190, 170... itd? Chyba omam mam :pinch: A może każde GT5 jest inne?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. tak mi sie wydawalo przynajmniej! :/ Skoro tegie glowy tego tematu mowia ze tak jest to widocznie tak jest. Moj blad, przepraszam! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie logowac się co 2 dni aby utrzymać 200% Co do pustego baku, to jak najbardziej czasy robi się lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zakupiłem wersje Academy zainstalowałem patche i pobrałem dodatkowe samochody i tu się zaczyna mój problem. Po zainstalowaniu samochodów jest wszystko pięknie wszystkimi mogę hulać ,lecz jak wyłącze konsole i z powrotem odpalę grę to obok niektórych aut jest ''!'' i za cholerę nie da się nimi jeździć. :down:

Co polecicie w tym temacie? :scare:

Edytowane przez hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz dodatkowe samochody jeszcze raz. Ja też dzisiaj miałem "!" przy samochodach z DLC i kolejne pobranie aut z PSS pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś grzebał w plikach gry i znalazł ciekawe rzeczy:

- ukryty wóz X2010. Taki sam jak już obecny w grze ale z innym malowaniem

- ukryty x2010 króry można sobie pomalować na 20 różnych kolorów (normalnie się nie da)

- zobaczył, że auta, które były zmieniane na premium z standardów mają w nazwie plików prefiks std_. Takie prefiksy są w autach Bentley Speed 8 Race Car i Nissan R92CP, co sugeruje, że może też będą premium wersje tych aut.

- ukryte opcje tuningowe, ale pewnie po prostu polypchony nie chciało ich udostępniać, bo nie działały poprawnie (choć może je wprowadzą w przyszłości). Te opcje ukryte to między innymi lepszy silnik, tuning hamulców, superslicki, nitro, itp.

Pominołem bzdety, które wydały mi się mniej ważne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) superslicki (...) - i tu jest pies pogrzebany ...

Teraz wiadomo dlaczego u kilku osób wywalało, że jadą na wyścigowych super miękkich choć wcale ich nie ma dostępnych w grze.

Już wiadomo, że jednak są ale tak jakby ich nie było :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz farmić. Teraz dostaje się tak dużo XP, że do 38 poziomu można dojść bez powtarzania zawodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ale chce kupić sobie kilka furek...

Edytowane przez hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×