Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jedno pytanie - Czy jest już patch dzięki któremu można zapisywać wyścigi wytrzymałościowe? Jeżeli tak to w jakich wyścigach można użyć tej opcji????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, któryś patch dodał taką możliwość.

Możliwość zapisu istnieje we wszystkich wyścigach wytrzymałościowych i (tu nie jestem pewny czy we wszystkich) mistrzostwach.

W wytrzymałościowych zjeżdżasz do pitu i masz możliwość zapisu.

W mistrzostwach po wyścigu możesz przerwać mistrzostwa i ponownie do nich wrócić przy następnym włączeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot:

(...) Tam V-Tec to V-tec (...)

Proszę Cię ...... wszystko zrozumiem .... tylko nie V-Tec :wallbash:

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w GT5 gra się na dobrej kierownicy. Myślę, że z forzą jest podobnie. Takie gry (w założeniu symulatory) niejako narzucają konieczność obsługi kierownic. Wiele negatywnych opinii wyrażają ludzie grający na padach, co jest nieporozumieniem. Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz uderzyłem w bandę - ta gra wymaga innego podejścia, to nie nfs. W tej grze naprawdę widać miłość Kaza do motoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w GT5 gra się na dobrej kierownicy. Myślę, że z forzą jest podobnie. Takie gry (w założeniu symulatory) niejako narzucają konieczność obsługi kierownic. Wiele negatywnych opinii wyrażają ludzie grający na padach, co jest nieporozumieniem. Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz uderzyłem w bandę - ta gra wymaga innego podejścia, to nie nfs. W tej grze naprawdę widać miłość Kaza do motoryzacji.

Też większość czasu gram na kierownicy (Logitech Driving Force GT) i nie zdarza mi się wpaść w bandę ale jak już to zrobie to mogło by to wyglądać lepiej. Ta gra to posiada w ogóle coś takiego jak model zniszczeń? Tutaj przy 100km/h jak się wkleje w bande to wrzucam wsteczny i jade dalej. WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot:

Proszę Cię ...... wszystko zrozumiem .... tylko nie V-Tec :wallbash:

Wole mieć pojęcie co jest czym i jak działa ale popełniać błędy w pisowni/nazwaniu, niż władać mistrzowsko nazwami nie mając pojęcia o czym mówię ;) A że japońska motoryzacja troche mi lata, to zapomniałem jak się pisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chodzi o to że np. jestem w menu kariery. Gra moja muzyka. wybieram wyścig, jade go, kończe, wracam do menu kariery i już jest standardowa muzyka a nie ta którą wybrałem.

Mniejsza z tym. To Gran Turismo jest gorsze niż myślałem. Nie dość że wszystkie samochody brzmią tak samo (już moja kosiarka wydaje fajniejszy dźwięk) to jeszcze się odbijają od bandy jak kauczuk zamiast się porządnie w nią wkleić. Niby jest dużo samochodów ale co z tego jak jest jeden model samochodu i 10 wersji silnikowych. Po co mi to?? To gra wyścigowa więc jest to proste że potrzebuje ten największy silnik i najmocniejszy. Więc po co są pozostałe. Poza tym 40% samochodów można kupić w salonie a reszty trzeba szukać na tej głupiej giełdzie. Może trafisz a może nie. Kamera z za samochodu to jakaś porażka przy grze na padzie. Czasem sobie pogram na kierownicy to jest lepiej bo kamera z kokpitu nie jest najgorsza ale przepraszam 90% samochodów ma kierownicę po prawej stronie co mnie osobiście bardzo denerwuje. Gdyby prawdziwe samochody paliły tyle benzyny co te w GT5 to był bym milionerem. Po co mi w takiej grze BMW 120d! 2 litrowy diesel który ledwo sie toczy! Po co mi 4 modele Toyoty Yaris! A model jazdy też wcale taki dobry nie jest i do dobrego symulatora GT5 jeszcze troche brakuje. Mam nadzieje że GT6 będzie dużo lepsze. Ta gra leży i kwiczy. Muzyka jest tragiczna a po godzinie grania chce mi sie spać. Nuda totalna. Jedak dla tej jednej gry warto było także zakupić Xboxa. Mowa oczywiście o grze Forza Motorsport 4. Niech panowie od GT5 pograją troche w FM4 przemyślą sprawe i z GT6 zrobią dobrą dobry symulator.

Dziękuje. Koniec przekazu.

!Oczywiście to jest tylko moja ocena i nie każdy musi się ze mną zgodzić i od razu po mnie jeździć

Nie będę po Tobie jechał. Czasem brednie wypisujesz, czasem mądrze prawisz. Mniej więcej po kolei.

Muzyka?

Nie widzę żadnej tragedii. To zawsze kwestia gustu. Ta w menu mnie się podoba, a podczas wyścigu nie ma dla mnie żadnego znaczenia (ponieważ mogę wgrać swoje utwory, tak samo jak w FM4)

Dźwięki?

Nie wiem w której grze dźwięki są bardziej realne (nie mam czasu na porównywanie ich na youtube), ale te w FM4 budzą zdecydowanie większe emocje. W GT5 tez znajdziemy fajne odgłosy, choć irytuje mnie to że np. taki sam dźwięk silnika znajdziemy np. w Alfie brera, Fiat Coupe jak i w jakims miejskim Daihatsu. Niewątpliwie jest to irytujące.

Dobór aut?

W FM4 jest zdecydowanie lepszy (wszystko premium, przekrój motoryzacji od lat 50 po okres obecny, generalnie większość aut z listy życzeń GT5 znajduję się w Forzie). W GT5 1000 aut jest głównie chwytem marketingowym. Zbyt mało aut premium, co najmniej 200-300 standardów zasługuję na konwersje w premium.

Zniszczenia?

Generalnie mnie one nie interesują bo nie obijam się o bandy;) W GT5 jest model zniszczeń mechanicznych ale tylko w arcade. W FM4 zderzenia z bandami są lepiej oddane (auto bardzo szybko wyhamowuje, obraca się itp). Choć aby zniszczyć auto to musisz jechać jak kierowca czołgu). Irytuje mnie w FM4 brak możliwości wyłączenia zniszczeń wizualnych (oponenci A.I. jeżdżą agresywnie czasem na wariata rysując moje auto, a to mnie irytuje podczas oglądania replayów)

Giełda samochodów używanych?

Od zawsze była w GT, dodaje uroku, przez co nie wszystko masz podane na tacy tak jak w Forzie.

Kamera zza samochodu?

A kto ją w ogóle używa w tego typu grach? Nadaje się chyba tylko do driftu.

Model jazdy?

Rozumie, że jesteś fachowcem, kierowcą testowym, który prowadził masę sportowych aut za miliony $ na granicy ich przyczepności, startujesz w wyścigach itp? Jeżeli nie to wrzuć na luz z oceną czy dana gra jest symulatorem czy nie. Oba modele jazdy (ten w GT5 i FM4) wymagają przyzwyczajenia. A że są to gry, to pewnie w następnych generacjach dużo rzeczy (przetwarzanych zmiennych) się zmieni. Nie pozostaje nic tylko grać i czerpać z tego frajdę.

Dynamika Gry?

Forza 4 uderzyła mnie ze swoim odczuciem prędkości (nie wiem czy jest realne czy przekoloryzowane). Ciągle pamietam przejazd Bugatii EB110 po Mulsane z prędkością ok 300 km/h. Dynamiki zawsze mi brakowało w GT, od początku serii.

Wyścigi/ Kariera Offline?

Tu GT5 w porównaniu do FM4 leży na łopatkach i kwiczy. Godne uwagi są jedynie Zawody Specjalne (AMG, TOP GEAR, Grand Tour itp), licencje i wyścigi wytrzymałościowe (jeżeli je się lubi). Bardzo uboga liczba wyścigów w trybie kariery, brak zawodów dla wielu ciekawych aut (aż prosi się o wyścigi tylko dla Corvette, Corvette vs Viper, ASton vs Jaguar, Impreza vs Lancer, same skyline, limuzyny, kombiaki, kabriolety itp). Brak wyboru opcji czy można się ścigać z autami seryjnymi czy ze stuningowanymi. Tuning aut I.A. też jest klapą. Powinno być, że wszystkie auta są stuningowane do górnej granicy PP (np. 500, a nie że jeden ma 500 PP a dziesięć pozostałych od 410 do 450). Poza tym na cholerę mi wyścig stuningowanych starych muscle carów po owalu w Daytonie skoro autom A.I. nie zmieniono zakresów biegów przez co nie które dławią się przy prędkości maks ograniczonej do 180-200 km/h. Irytujący jest też sam wyścig ze startu lotnego, gdzie auto z przodu odjeżdża reszcie o 15 sekund na trzech okrążeniach, nam pozostaje go tylko gonić, a resztą służy tylko za przeszkody na drodze (niech do cholery wszystkie auta A.I. jadą na 100 % swoich możliwości, a jak nie to z 15 aut lepiej 14 zamienić na plamy oleju na drodze to już rozgrywka będzie ciekawsza). Poza tym powinny być wprowadzone poziomu trudności w A-Specu w każdym w wyścigu (tak jak jest w forzie), bo np. interesujący mnie wyścig jest w początkowych klasach i aby mieć jako taką rozrywkę nie wystarczy mi auto takie same jak u przeciwnika (niestuningowane) ale muszę założyć komplet opon niższy o pare klas. Paranoja. W Forzie wyścigi są znacznie bardziej dynamiczne i ciekawsze i tak powinno być w grze wyścigowej! A w GT5 jest pod tym względem klapa.

Generalnie GT5 używam do jazdy dowolnej (lepsza kierownica z FF, trasy w GT - w tym kreator tras, auta premium i możliwość rozglądania się w kokpicie), a FM4 do wyścigów oraz do jazdy dowolnej w autach które w GT5 nie występują lub są tylko standardami.

Edytowane przez charger
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę po Tobie jechał. Czasem brednie wypisujesz, czasem mądrze prawisz. Mniej więcej po kolei.

Muzyka?

Nie widzę żadnej tragedii. To zawsze kwestia gustu. Ta w menu mnie się podoba, a podczas wyścigu nie ma dla mnie żadnego znaczenia (ponieważ mogę wgrać swoje utwory, tak samo jak w FM4)

Dźwięki?

Nie wiem w której grze dźwięki są bardziej realne (nie mam czasu na porównywanie ich na youtube), ale te w FM4 budzą zdecydowanie większe emocje. W GT5 tez znajdziemy fajne odgłosy, choć irytuje mnie to że np. taki sam dźwięk silnika znajdziemy np. w Alfie brera, Fiat Coupe jak i w jakims miejskim Daihatsu. Niewątpliwie jest to irytujące.

Dobór aut?

W FM4 jest zdecydowanie lepszy (wszystko premium, przekrój motoryzacji od lat 50 po okres obecny, generalnie większość aut z listy życzeń GT5 znajduję się w Forzie). W GT5 1000 aut jest głównie chwytem marketingowym. Zbyt mało aut premium, co najmniej 200-300 standardów zasługuję na konwersje w premium.

Zniszczenia?

Generalnie mnie one nie interesują bo nie obijam się o bandy;) W GT5 jest model zniszczeń mechanicznych ale tylko w arcade. W FM4 zderzenia z bandami są lepiej oddane (auto bardzo szybko wyhamowuje, obraca się itp). Choć aby zniszczyć auto to musisz jechać jak kierowca czołgu). Irytuje mnie w FM4 brak możliwości wyłączenia zniszczeń wizualnych (oponenci A.I. jeżdżą agresywnie czasem na wariata rysując moje auto, a to mnie irytuje podczas oglądania replayów)

Giełda samochodów używanych?

Od zawsze była w GT, dodaje uroku, przez co nie wszystko masz podane na tacy tak jak w Forzie.

Kamera zza samochodu?

A kto ją w ogóle używa w tego typu grach? Nadaje się chyba tylko do driftu.

Model jazdy?

Rozumie, że jesteś fachowcem, kierowcą testowym, który prowadził masę sportowych aut za miliony $ na granicy ich przyczepności, startujesz w wyścigach itp? Jeżeli nie to wrzuć na luz z oceną czy dana gra jest symulatorem czy nie. Oba modele jazdy (ten w GT5 i FM4) wymagają przyzwyczajenia. A że są to gry, to pewnie w następnych generacjach dużo rzeczy (przetwarzanych zmiennych) się zmieni. Nie pozostaje nic tylko grać i czerpać z tego frajdę.

Dynamika Gry?

Forza 4 uderzyła mnie ze swoim odczuciem prędkości (nie wiem czy jest realne czy przekoloryzowane). Ciągle pamietam przejazd Bugatii EB110 po Mulsane z prędkością ok 300 km/h. Dynamiki zawsze mi brakowało w GT, od początku serii.

Wyścigi/ Kariera Offline?

Tu GT5 w porównaniu do FM4 leży na łopatkach i kwiczy. Godne uwagi są jedynie Zawody Specjalne (AMG, TOP GEAR, Grand Tour itp), licencje i wyścigi wytrzymałościowe (jeżeli je się lubi). Bardzo uboga liczba wyścigów w trybie kariery, brak zawodów dla wielu ciekawych aut (aż prosi się o wyścigi tylko dla Corvette, Corvette vs Viper, ASton vs Jaguar, Impreza vs Lancer, same skyline, limuzyny, kombiaki, kabriolety itp). Brak wyboru opcji czy można się ścigać z autami seryjnymi czy ze stuningowanymi. Tuning aut I.A. też jest klapą. Powinno być, że wszystkie auta są stuningowane do górnej granicy PP (np. 500, a nie że jeden ma 500 PP a dziesięć pozostałych od 410 do 450). Poza tym na cholerę mi wyścig stuningowanych starych muscle carów po owalu w Daytonie skoro autom A.I. nie zmieniono zakresów biegów przez co nie które dławią się przy prędkości maks ograniczonej do 180-200 km/h. Irytujący jest też sam wyścig ze startu lotnego, gdzie auto z przodu odjeżdża reszcie o 15 sekund na trzech okrążeniach, nam pozostaje go tylko gonić, a resztą służy tylko za przeszkody na drodze (niech do cholery wszystkie auta A.I. jadą na 100 % swoich możliwości, a jak nie to z 15 aut lepiej 14 zamienić na plamy oleju na drodze to już rozgrywka będzie ciekawsza). Poza tym powinny być wprowadzone poziomu trudności w A-Specu w każdym w wyścigu (tak jak jest w forzie), bo np. interesujący mnie wyścig jest w początkowych klasach i aby mieć jako taką rozrywkę nie wystarczy mi auto takie same jak u przeciwnika (niestuningowane) ale muszę założyć komplet opon niższy o pare klas. Paranoja. W Forzie wyścigi są znacznie bardziej dynamiczne i ciekawsze i tak powinno być w grze wyścigowej! A w GT5 jest pod tym względem klapa.

Generalnie GT5 używam do jazdy dowolnej (lepsza kierownica z FF, trasy w GT - w tym kreator tras, auta premium i możliwość rozglądania się w kokpicie), a FM4 do wyścigów oraz do jazdy dowolnej w autach które w GT5 nie występują lub są tylko standardami.

charger w 90% się z tobą zgadzam

Wreszczie ktoś otwarcie porównał te dwie gry

Wielki plusik leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw aut FM4>GT5, online i model jazdy GT5>FM4.

Natomiast to ze FM4 ma dłuższą karierę w single player nie jest żadnym plusem ponieważ jest ona nuuuudna jak flaki z olejem.

Ja w GT5 gram nieprzerwanie od premiery i mam nonstop fun, natomiast FM4 nie zmęczyłem do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra Forza Forzą ale off-top się robi

Wróćmy do tematu GT5

A ja mam cały czas problem z tą muzyką. W albumie który wybrałem jest 12 utworów. Polecą ze 2 i znowu się włącza ta standardowa :/

Robiłem tak jak pisał slawku czyli ustawiłem swoją muzyke i odrazu zrobiłem save. Niestety nie pomogło

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Osobiście wymęczyłem tylko FM 1 na xklocku, kolejne były nudne jak flaki. Po prostu system kariery jest słabo napisany. Nie czuję w tamtej serii również tego czegoś co osiągnęło GT, nawet licząc od pierwszej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw aut FM4>GT5, online i model jazdy GT5>FM4.

Natomiast to ze FM4 ma dłuższą karierę w single player nie jest żadnym plusem ponieważ jest ona nuuuudna jak flaki z olejem.

Ja w GT5 gram nieprzerwanie od premiery i mam nonstop fun, natomiast FM4 nie zmęczyłem do dziś.

Szanuję Twoją opinie, ale mam na ten temat inne zdanie.

Karierę w GT5 zaliczyłem czysto z przymusu (aby zarobić kasę na zakup samochodów i dla nagród w postaci aut - to drugie sprawia oczywiście frajdę). Jedynie kilka wyścigów (poza zawodami specjalnymi i licencjami) sprawiło mi frajdę. Pomijam juz B-spec który jest dopiero nudny jak flaki z olejem). Gdyby w GT wszystkie auta były dostępne od początku to w ogóle nie było by powodu aby grać w karierę (przynajmniej dla mnie).

W Forza mam zrobionej kariery kilka procent ale gram w to co chcę, a nie że muszę. I świetnie, że jest masa wyścigów każdy znajdzie coś dla siebie - przecież nie muszę się ścigać w wyścigach, które kompletnie mnie nie interesują i generalnie wszystkie auta można wykorzystać w dedykowanym dla nich wyścigach. W GT5 jest klapa pod tym względem. Jest wyścig dla MINi czy Mazdy MX5, lekkich aut brytyjskich, włoskich (pokroju alfa GTi Fiat Coupe), a gdzie do cholery wyścigi dla Corvette (wszystkie generacje obecne w grze), Imprezy, Lancera, Aston Martinów i Jaguarów, supersportowych włoskich (jeden wyścig z Lambo, Ferrari, Maseratii, Cizeta, Alfa 8C) i wielu innych. Masa aut ale brak wyścigów do wyboru (a nie ma innej opcji abym sam je sobie stworzył). I pod tym względem kariera (A-spec) i jest nuda i marnuje potencjał gry. A wyścigi sezonowe to powtórki zawodów z A-spec z dodanymi ograniczeniami opon i PP, poza tym nic nowego.

Edytowane przez charger
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za platynowanie GT5 drugi raz na nowym koncie.

A-Spec nawet nie ruszam, bo w każdej ścigałce gra z komputerem to znikome wyzwanie.

Jedynie Formuła GT i Nascar są wyścigami które dają w kość.

O wiele bardziej wolę grać w zawody specjalne, licencje, time trial no i oczywiście online.

Szczególnie, że kasę można zdobyć szybciej za sezonówki.

A-Spec jeśli będzie w następnym GT jak dla mniej jest do przepisania od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sorry, jeśli odpowiedź padła już wcześniej - czy wam też nie aktualizuje się "Sieciowy salon kolekcjonerski"? Od tygodnia, a zarazem kilkunastu wyścigów zrobionych w A-spec salon stoi i są w nim dostępne ciągle te same auta. Zawsze w nim stały jakieś rzadkie, szybkie fury, a teraz są jakieś furmanki po 15 tys. i nijak nie mogę zdobyć aut potrzebnych do niektórych wyścigów w klasie ekstremalnej.

Ktoś wie, na jakich zasadach pojawiają się tam nowe auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nowymi sezonowkami, czasem rzadziej. Po każdym wyścigu zmieniają się tylko fury w zwykłym salonie z używkami.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

A wyścigi sezonowe to powtórki zawodów z A-spec z dodanymi ograniczeniami opon i PP, poza tym nic nowego.

Zgadza się w 100%!Też mam takie odczucia, że w pewnym momencie GT robi sie jakby...nudnawe. Samemu trzeba sobie wymyślać wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w 100%!Też mam takie odczucia, że w pewnym momencie GT robi sie jakby...nudnawe. Samemu trzeba sobie wymyślać wyzwania.

Aż się prosi o dodanie wyścigów tylko dla Corvette. Ponad 10 modeli w grze, wszystkie generacje (w tym najnowsza), 4 z nich z modelami premium, a brak dedykowanego dla nich wyścigu. Zamiast tego co dwa tygodnie (pomijam próby czasowe i driftu) odgrzewane kotlety z A-spec. Potem pewnie znów dodadzą wyścigi tylko dla Mazdy MX5. Gra ma tyle zmarnowanego potencjału.

Generalnie trzeba sobie robić samemu wyzwania. Polecam jazdę nietuningowanymi autami na standardowych oponach, wyłączać ABS w autach w niego niewyposażonych, używać manualnej skrzyni biegów - jeśli auto posiada manetki np. Ferrari Italia to zmieniać na nich, a jak nie to na lewarku. Stworzyć kręte, długie i wąskie trasy wykorzystując Toskanię w kreatorze i masa zabawy gwarantowana. Szkoda, że tylko twórcy są mało pomysłowi serwując co chwilę powtórkę z rozrywki i tak jakby na siłę przedłużając agonię GT5 w oczekiwaniu na 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak pobrać tą nową Corvette?

Wchodze w PS Store i nie moge znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak pobrać tą nową Corvette?

Wchodze w PS Store i nie moge znaleść

W "wyszukiwajce" PSS wpisz - CORVETTE - najkrótsza droga....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patrzcie na jakiego kwiatka trafiłem - przedpremierowy news dotyczący SI w GT5.

http://www.ps3site.p...dla-serii/42090

... ile razy kipiałem ze złości, kiedy popełniłem błąd, i mimo 15m szerokości toru, każde jedno auto jadące za mną po prostu musiało we mnie walnąć, nie pozwalając na jakąkolwiek kontrę.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT-NASCAR-TEAM zaprasza wszystkich ogarnietych kierowcow ktorzy mieli juz wczesniej do czynienia z nascarem w gt5,na codzienne wyscigi,gramy od 14 do 200 okrazen.Jezeli jestes fanem nascara i chcesz sie sprawdzic przecwiko naszej druzynie to zapraszam:).Gramy wieczorami od 18,szukajcie pokoju NASCAR TEAM POLAND lub POLAND VS WORLD CLEAN.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patrzcie na jakiego kwiatka trafiłem - przedpremierowy news dotyczący SI w GT5.

http://www.ps3site.p...dla-serii/42090

... ile razy kipiałem ze złości, kiedy popełniłem błąd, i mimo 15m szerokości toru, każde jedno auto jadące za mną po prostu musiało we mnie walnąć, nie pozwalając na jakąkolwiek kontrę.

Nie zgodzę się co do kiepskiego AI w GT5 i podpisuję się pod stwierdzeniem, że A-spec to zmarnowany potencjał.

Najlepiej jest to sobie udowodnić tworząc wyścig arcade (nie w świecie GT). Ustawić trzeba poziom trudności na A i ustawić wcześniej w opcjach agresywność kierowców AI na 10. Liczbę kółek dać na jakieś 10-20. Jeśli dodatkowo wyłączymy wszystkie asysty (łącznie z ABS!), ustawimy uszkodzenia na ciężkie i włączymy zużycie, to emocje i świetny wyścig gwarantowany. Tylko trzeba umieć jeździć i się nie zrażać. Prawie każdy wyścig dla mnie to niezłe wyzwanie i zabawa. Walka z każdym przeciwnikiem, czysta jazda zarówno moja jak i AI (wiele razy AI zjeżdżało z toru byle we mnie nie uderzyć). Dodatkowo nieczęsto można wygrać, ale jest satysfakcja już za samo podium. Minusem jest to, że przy niektórych kombinacjach samochód/tor jest zbyt łatwo, ale zdarza się to niezmiernie rzadko. Gdyby tak wyglądały wyścigi w A-spec to byłbym wniebowzięty. Tak to mam wyścigi po 5 kółek, brak uszkodzeń mechanicznych, brak zużycia opon/paliwa i poziom trudności, który muszę ustawiać sobie sam dobierając po kilka razy auto i ustawiając ogranicznik na moc silnika. Wyjątkiem jest parę wyścigów i wyścigi endurance, ale jest ich mało.

Teraz właśnie poza online ustawiam sobie wyścigi arcade i żałuję, że nie mam z tego poza satysfakcją żadnych credytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT-NASCAR-TEAM zaprasza wszystkich ogarnietych kierowcow ktorzy mieli juz wczesniej do czynienia z nascarem w gt5,na codzienne wyscigi,gramy od 14 do 200 okrazen.Jezeli jestes fanem nascara i chcesz sie sprawdzic przecwiko naszej druzynie to zapraszam:).Gramy wieczorami od 18,szukajcie pokoju NASCAR TEAM POLAND lub POLAND VS WORLD CLEAN.pozdro

Zacna inicjatywa,Milordowie! Chyba wpadnę niedługo,jak siostrzeńcy skończą ferie i odlepią się od konsoli! Mojej!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×