Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Raid Weapons

Zwroccie uwage ze kazda bron ma perka "Oracle Disruptor - This weapon deals bonus damage to Oracles in the Valut of Glass"

 

Blue Raid Set (Normal)

Blue Armor Hunter Titan Warlock Head Mantic Zealot Helm Faceguard of Kabr Cowl of the Hezen Lords Chest Mantic Zealot Cuirass Kabr's Might Cuirass of the Hezen Lords Gauntlet Mantic Zealot Gloves Kabr's Defending Grasp Grips of the Hezen Lords Legs Mantic Zealot Greaves Kabr's Lifegiving Treads Boots of the Hezen Lords

Gold Raid Set (Hard)

Gold Armor Hunter Titan Warlock Head Prime Zealot Helm Battlecage of Kabr Façade of the Hezen Lords Chest Prime Zealot Cuirass Kabr's Wrath Robe of the Hezen Lords Gauntlet Prime Zealot Gloves Kabr's Brazen Grips Gloves of the Hezen Lords Legs Prime Zealot Greaves Kabr's Forceful Greaves Tread of the Hezen Lords

Zbroje rowniez maja perki anty oracle oraz anty vex.

Jak np szybsze odzyskanie energi napelniajacej speciala po zabiciu Oracle, czy zabicie strzelem w glowe Vexa daje szanse na spawn orba.

 

Bedzie sie dzialo, oj bedzie!

 

Spekulacje na temat Travelera:

 

 

Jutro Bungie odwiedz Pax, nie sadze zeby zdradzili nam jakies nowe sekrety, ale obejrzec/przeczytac zawsze mozna.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu jakieś informacje o rajdzie;D jaram się jak Pis wcześniejszymi wyborami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co czytam artykuł że wyprodukowanie gry kosztowało 500 baniek dolców to se myśle że to będzie utopia dla Activison oraz Bungie, niedługo zobaczymy czy wpływy ze sprzedaży pokryją wywalone miliony. 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co czytam artykuł że wyprodukowanie gry kosztowało 500 baniek dolców to se myśle że to będzie utopia dla Activison oraz Bungie, niedługo zobaczymy czy wpływy ze sprzedaży pokryją wywalone miliony.

...następny.

Nie wyprodukowanie gry a budżet przeznaczony na całą serię czyli 5 tytułów co 2 lata.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym tytułem co 2 lata to też tak do końca nie jest pewne.

Ostatnio był wywiad z jakimś gościem z Bungie i mówili, że na razie skupiają się na obecnej części i dostarczaniu regularnej zawartości.

Owszem, zapewne będą kolejne części, to jest więcej niż pewne, ale powiedział też że te "10 lat" były nieco wyrwane z kontekstu.

Zapewne jest to na zasadzie, że jeśli gra osiągnie sukces sprzedażowy to kontrakt z Acti pozostanie przy życiu, a jakby gra okazała się klapą (hahah!) to możliwe, że rozeszły by się ich drogi.

Wydaje mi się, że część 2 gry pojawi się w miarę szybko mimo wszystko, może nawet już w przyszłym roku usłyszymy zapowiedzi.

Będą chcieli szybko rozwinąć skrzydła na obecnej generacji tylko i wyłącznie i wtedy zobaczymy prawdziwy kunszt Bungie, a potem będą już dopieszczać.

Bo teraz to niestety stara generacja mocno przyhamowała rozwój tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz to niestety stara generacja mocno przyhamowała rozwój tej gry.

 

Od początku nastawiali się że tak będzie. Gdyby chcieli wydać tylko na next geny to by wydali. Beta pokazała dokładnie po ilości graczy jak się rozkłada schemat. Zwalanie winy na old geny jest troche nie na miejscu. Chcesz zarobić - wypuść na wszystkie platformy. Proste.

Taką polityke przyjęli i dobrze bo nie bardzo widzę co by mogli jeszcze zmienić w perspektywie że mają być następne części. Destiny 2 już może będzie tylko na next geny i wtedy już nie będzie skomlenia że to wina old genów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty piszesz? Przecież to jest oczywista oczywistość to co napisałeś.

Jasna sprawa, że będę narzekał, bo prawie że 8-letnie truchło powoduje, że nie mogli zrobić chociażby głupich 60 klatek na sekundę, pomijam całą resztę już.

Chcieli zrobić, żeby wszystkie gry były takie same, więc logiczne że będą równać w dół.

To, że to wszystko kasa to jest wiadome jak to, że jutro wstanie słońce. Nikt mi nie musi tego tłumaczyć ;)

 

Owszem, Destiny 2 będzie tylko na next-geny i mam nadzieję, że od 2015 roku cała reszta gier również.

Najwyższa pora skończyć ten kotlet fest i wydawanie gier na wszystkie platformy jednocześnie, nikomu to na dobre nie wychodzi.

 

PS.

Skomle to pies w budzie ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tirarira;p

pamietajcie jutro Pax bungie na bank udzieli wszystkich odpowiedzi;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupszych tekstów nie słyszałem O_o Jedynym ograniczeniem jest liczba ludzi, umiejętności i budżet a nie platformy, na których gra zostaje wydana! To nie jest trudne do pojęcia chyba, że niektórzy mają problem z rozumowaniem. Żadna generacja nie ogranicza, bo ludzie są łakomi na kasę i tylko dlatego dostajemy to, co dzisiaj jest na porządku dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Jedynym ograniczeniem jest Acti. Uwierzcie mi - nawet jeśli Bungie to pasjonaci na jakich się kreują (dobry PR mają) to mają związane ręce przez Acti. Chcieli zrobić zajebistą grę o kosmosie? Acti powiedziało - "Panowie, wyrzućcie połowe contentu, bo co będzie w Destiny 2 które ma się za 3 lata pojawić i w Destiny 3 które ma być za 6 lat" ? Polityka firm względem takich gier jest dość... dobrze zorganizowana.

A fakt, że wydają na PS3 i PS4 nie cieszy mnie jakoś bardzo. Gdyby nie brało w tym udziału Acti, to bym zrozumiał. Mniejsza firma chce zarobić, żeby móc zrobić kolejną cześć jeszcze lepszą. Poza tym, jak wydadzą tą drugą cześć kiedyś, to myślę że tylko na current-geny (Ps4). To będzie też dobry motywator, żeby w końcu ludzie wymienili (po 4 latach od premiery PS4) PS3 na PS4. Więc ruch dobry dla Sony, jaki i Acti i Bungie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie ma zwiazane rece przez Acti... jezeli faktycznie tak jest to Destiny 2 bedzie za rok a nie 3. Premiera za pare dni ja zamowie raczej po recenzjach bo beta mi wg nie podeszła a Pvp Tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie będę miał możliwości ogrywać na premierę. Może nawet to dobrze, zobaczę sobie dokładnie co nam zaoferowali i czy przypadkiem za dużo gry nie pocięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupszych tekstów nie słyszałem O_o Jedynym ograniczeniem jest liczba ludzi, umiejętności i budżet a nie platformy

Czekaj czekaj... Czy Ty właśnie powiedziałeś, że ograniczenia jakie są na obecnej generacji (30 klatek, mniejsze obszary, itd.) są spowodowane przez budżet, ludzi i ich brak umiejętności u Bungie, a nie przez to że gra wychodzi również na starą generację? :biggrin:

I nie chodzi mi tutaj o pocięcie zawartości gry, bo to jest wina Acti i to wie każdy, jak to powiedziałeś, "kto nie ma problemów z rozumowaniem" :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj... Czy Ty właśnie powiedziałeś, że ograniczenia jakie są na obecnej generacji (30 klatek, mniejsze obszary, itd.) są spowodowane przez budżet, ludzi i ich brak umiejętności u Bungie, a nie przez to że gra wychodzi również na starą generację? :biggrin:

I nie chodzi mi tutaj o pocięcie zawartości gry, bo to jest wina Acti i to wie każdy, jak to powiedziałeś, "kto nie ma problemów z rozumowaniem" :laugh:

 

Oczywiście, że poprzednia generacja nie ogranicza. Przecież Destiny wychodzi też na ps4, więc jaki byłby problem z osiągnięciem 60 fps? Pieniądze oczywiście, bo komu by się opłacało, kto by chciał tracić zasoby tylko po to, by wycisnąć więcej z next-genów? Zawsze można zrobić grę osobno na ps3 i ps4 (silnik), ale komu się to opłaca. Tak więc, ja tutaj widzę tylko i wyłącznie problem pieniędzy. Przecież on rządzi światem, nieprawdaż? Jednak nie zrozum mnie źle, bo ja wiem doskonale o ograniczeniach sprzętowych, że nie da się osiągnąć wypas grafiki w 60 fps-ach, jest to po prostu niemożliwe, więc trzeba iść tak czy inaczej na kompromis. Jednak tyczy się to tylko danej generacji, nigdy nie łącząc tutaj dwóch.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że poprzednia generacja nie ogranicza. Przecież Destiny wychodzi też na ps4, więc jaki byłby problem z osiągnięciem 60 fps? Pieniądze oczywiście, bo komu by się opłacało, kto by chciał tracić zasoby tylko po to, by wycisnąć więcej z next-genów? Zawsze można zrobić grę osobno na ps3 i ps4 (silnik), ale komu się to opłaca. Tak więc, ja tutaj widzę tylko i wyłącznie problem pieniędzy. Przecież on rządzi światem, nieprawdaż?

Przepraszam ale to nie tak działa.

Gry nie mogą za bardzo różnić się między platformami tej samej generacji jak i poprzedniej.

Dzięki temu że mamy past geny i Xbone które jest słabsze od PS4, multi platformy nie mogą wyglądać za dobrze na PS4 bo twórcy gier mają nałożone restrykcje lub dodatkowe pieniądze za to żeby jedna platforma nie była faworyzowana.

TL;DR

Nie może dla przykładu być sytuacji że klient wchodzi i bierze PS4 zamiast xBone "bo FIFA wygląda o wiele lepiej".

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie były pieniądze w sensie że ich nie mają, ale owszem, tam gdzie jest możliwość tam się szuka cięć, w końcu tak działa biznes.

Oni silnik mają przystosowany już do PS4/XO, zapewniam Cię. Problem w tym, że przyjęli sobie za motto "każda gra na każdej platformie będzie taka sama".

Jest to też oczywisty zabieg marketingowy, wyobraź sobie, że Rockstar wydaje GTA V na PS3 oraz mega dopracowaną wersję na PS4, na którą rzucą się klienci?

Stwierdzenie, że stara generacja ma wciąż dużą bazę użytkowników nie bardzo ma sens, bo wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży WD na każdej platformie.

Nikt nie kupi gorszego produktu w tej samej cenie, a tak to mogą mówić, że różnice są minimalne czy coś i ktoś kto ma tylko PS3/X360 nie będzie myślał o nowej platformie.

 

Pierwsze Destiny to dopiero wstęp do wielkiej przygody :) Na razie będzie badanie gruntu, graczy, co można, czego nie można, itd.

Wg mnie, wersja alpha tej gry była bardziej dopracowana niż niejeden finalny produkt innych firm, także to mówi samo za siebie.

Powtarzam się, ale wg mnie Bungie pokaże swój prawdziwy talent dopiero przy Destiny 2 i wtedy wszystkim opadną kopary i gacie z wrażenia.

 

Ja już czekam na 9 września, a potem znikam do końca września bankowo :) Niech się dzieje co chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel Bungie na pax bedzie dostepny pod tym adresem,

zaczyna sie

http://www.twitch.tv/pax2

 

Jedyna informacja z panelu day one path 1.0.1 huge nerf to auto rifle;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieliby chyba zmniejszyć ostro firerate, żeby ich używanie przestało mieć sens...

Pewnie zmniejszą tylko damage i tyle. Ja nie wyobrażam sobie innej broni niż auto-rifle, jako broń główną rzecz jasna.

Można próbować inne bronie, ale jednak karabiny to karabiny, nic ich nie przebije :P

Dorwać exo auto-rifle z raidu na hardzie i można siać szpan w wieży :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie swietnie gralo ze scout-rifle i bede szedl w tym kierunku  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nadzieję że nic nie popierdylą bo nie wyobrażam sobie latać z inną bronią niż auto-rifle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdej grze gram auto karabinami i mam nadzieje,ze utrzymaja balans bo inaczej granie tym rodzajem broni stanie sie tym co pistolet w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×