Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj tego dodatku, szkoda kasy.

 

Nie kumam czemu ma służyć Twój komentarz, nie pasuje Ci ta gra no i spoko, ale przestań wreszcie zaśmiecać ten temat durnymi komentarzami. Mi się gra bardzo podoba i nie chce mi się czytać Twoich wywodów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos jeszcze w to czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam czemu ma służyć Twój komentarz, nie pasuje Ci ta gra no i spoko, ale przestań wreszcie zaśmiecać ten temat durnymi komentarzami.

Temu samemu czemu sluza komentarze zachwalajace - do wyrazania swojej opinii.

 

 

Mi się gra bardzo podoba i nie chce mi się czytać Twoich wywodów.

Nie bardzo mnie interesuje co chcesz a czego nie chcesz. Ale dam prostą radę - nie czytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Temu samemu czemu sluza komentarze zachwalajace - do wyrazania swojej opinii.

 

 

Nie bardzo mnie interesuje co chcesz a czego nie chcesz. Ale dam prostą radę - nie czytaj.

 

 

Słuchaj jak mnie coś nie interesuje i tego nie lubię to o tym nie czytam i tego nie komentuję. A Ty masz chyba coś z głową, bo trolujesz ten temat bez celu. Tak się składa synku że ja czytam na temat swojej ulubionej gry a Ty mi tu zaśmiecasz temat ,

 

ps. Twoją opinię czytałem już jakieś 10 stron wcześniej i ją znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gagar, trochę cię chyba poniosło. Jak byś czytał ten temat uważnie i od dłuższego czasu to byś wiedział że Czacha spędził z Destiny mnóstwo czasu więc ma coś nie coś do powiedzenia na temat tej gry ;)

Jak ci coś nie pasuje to nie czytaj jego postów i tyle. Gra jest potwornie uboga o zawartość i zaprzeczyć się nie da że strasznie z nas ssą kasę. Cena dodatków do ich zawartości to śmiech na sali. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by ta uboga zawartość była odpowiednio zbalansowana. VoG na hard daje margines błędu, CE nie, trzeba czekać do marca na nowe poziomy by to przejść na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł VoG na hardzie wszyscy narzekali że prosty i zgrane teamy szybko go opanowały. Wyszedł CE trudniejszy to lamenty że nie da się przejść. Ale tak to już w życiu jest. Wszystkim nie dogodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gagar, trochę cię chyba poniosło. Jak byś czytał ten temat uważnie i od dłuższego czasu to byś wiedział że Czacha spędził z Destiny mnóstwo czasu więc ma coś nie coś do powiedzenia na temat tej gry ;)

Jak ci coś nie pasuje to nie czytaj jego postów i tyle. Gra jest potwornie uboga o zawartość i zaprzeczyć się nie da że strasznie z nas ssą kasę. Cena dodatków do ich zawartości to śmiech na sali. 

 

Czytałem cały temat, i wiem że @czacha79 grał w destiny, i też wiem że już wyrażał swoją opinię na jej temat, tak czytałem jego posty wcześniej (te negatywne też), ale ile można Qwa. Panowie nie mam zamiaru nikogo obrażać i przepraszam za mojego wcześniejszego posta (może faktycznie mnie poniosło).

 

Mam prośbę : Panie @czacha79 przestań proszę zaśmiecać temat bo Wszyscy już znają twoją opinię na temat Destiny i tak jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę na to pozwolić, jeszcze ktoś kupi dodatek tak jak ja i też będzie rozczarowany..  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidna porcja zrzutów z nowego dodatku.

Najbardziej interesuje mnie nowy raid i wg screena będą modyfikatory.

Na moje oko będzie to rzeczywiście arena z różnymi falami przeciwników + modyfikatory.

Być może będą tam wszyscy przeciwnicy + wszyscy bossowie z gry i po prostu randomowe fale z nimi...

 

EVf3iDbl.png
2o1Qoiml.jpg
neFGiPBl.jpg
NgTjGttl.png
RcMJ3Xhl.jpg
mAZh734l.jpg
VWFnjgLl.jpg
Se5scZSl.jpg
vwRXu7Ul.jpg
TGxF1iAl.jpg
KPEg0bhl.jpg
Kzy1M75l.jpg
uwtExf7l.jpg
qlvhlcRl.jpg
wRiVRkCl.jpg
3ZJYTQwl.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, setki nowych broni i zbroi - czyli pięć modeli na krzyż razy losowe perki. Tak można wyliczyć więcej "rodzajów" broni i zbroi niż w pierwszym Borderlands. Ech, setki tego i tego, a ja chciałbym np. jeden nowy model przeciwnika zobaczyć. Jeden. Dam sobie uciąć palca, że bossem z tego DLC będzie jakiś reskin Fallen Captaina, tak jak Atheon jest reskinem Minotaura, a Crota reskinem Knighta. Ale już widać po tej arenie, że czasu i pomysłów brakuje. Jadą po najmniejszej linii oporu, wrzucając stary jak świat i sprawdzony pomysł, przy którym nie trzeba za bardzo majstrować. Jeszcze do tego modyfikatory - żeby było w czym wybierać, to byłoby super. A w Destiny jest raptem pięć tych czaszek. Sytuację mógłby poprawić jakiś elastyczny system, w którym można je samemu zmieniać, co wpłynie na nagrody, ale dam sobie uciąć drugiego palca, że czaszki będą pewnie zmieniać co tydzień i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja w tym rzekomym patchu we wrześniu.

 

Zresztą jeśli plotki o Maju są prawdziwe to im współczuję. Oni nie utrzymają ludzi przy tej grze do tego czasu.

Ja i moi znajomi już praktycznie gramy tylko we wtorki/środy, czyli głównie po raid jak komuś coś jeszcze brakuje (mi Black Hammera, np.).

Ale tak to cała ekipa już ciora w inne gry i nawet nie myśli o włączaniu tego i nie dziwię im się, bo po prostu nie ma po co.

 

HoW przyciągnie na kilkanaście godzin pewnie, potem znowu tryb hard, itd. Ale w Maju? No nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie tej gry z obecną zawartością przez kolejne 4/5 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już mam black hammera :woot:

 

Chcę wierzyć, że aż tak tępi nie są i wypuszczą HoW w marcu. No po prostu muszą sobie zdawać sprawę z tego, że nie ma już za wiele do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony tym majem, cały czas krążyło info o marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rówież wydaje mi się, że powinien to być marzec. Później do września wrzucą jeszcze very hard dla VoG i będą liczyć, że ludzie wytrzymają do dużego dodatku.

Ja osobiście jeśli kupię HoW* to następny, duży dodatek kupię na pewno. Dlaczego? Bo żal mi będzie odstawiać grę, w którą już tyle zainwestowałem ;)

 

* kupię, jeśli wyjdzie w marcu (wydanie go w maju to KO od Wiedźmina ;) ) i jeśli znajdę przez luty jakąś ekipę do rajdów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że z tą areną to żart, ale coraz bardziej staje się on realny. Kreatywnośc +10  :shok:

 

 star-wars-attack-battle.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moja ekipa nie kupi kolejnych dodatków to pewnie też nie kupię, bo ta gra nie istnieje jeśli nie ma się z kim grać.

Dla mnie Maj to zbytnie przegięcie. Jeśli myślą, że gównianymi Iron Bannerami zapełnią lukę to życzę im powodzenia.

Już teraz jak widzę IB to się śmieje z tego pod nosem. Zresztą całe PVP jest słabe niestety. Początkowo się jarałem, ale szybko mi przeszło.

Jednak korzystanie ze sprzętu z singla w mutli to porażka na całej linii.

 

Wg mnie PVP powinno być zupełnie oddzielone od PVE. Robisz sobie jakiegoś tam żołnierzyka, zestawy broni, albo jeszcze lepiej, tak jak w Halo i jazda.

Wszyscy na tych samych zasadach, żadnego gównianego zrytego balansu, gdzie jedna broń kosi, a druga strzela kapiszonami.

Pomijam już wiecznego laga na PVP. Czasami przekracza on granicę wszelkich standardów "lagowych".

Jak zabijasz kogoś, po czym Ty umierasz, a po respie dostajesz dopiero info, ze zabiłeś, to wiedz że koorewski lag jest z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali lightsabery to bym kupił bez względu na cenę ;) a ta by była pewnie wysoka, biorąc pod uwagę natychmiastowy pozew od Disney'a :D

 

Btw w VoG była tarcza, w Crocie miecz, ciekawe jaki relic dadzą na Arenie? ;) Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie zlego aktora dobrali do roli Ghosta, z kolei z takim dubbingiem nawet to zalosne story byloby przyjemne:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pi**a. HoW w drugim kwartale! Słabiutko Bungie, słabiutko.

 

Fair enough. Since we’ve started throwing around soft deadlines for game updates, we might as well set your expectations that Destiny Expansion II: The House of Wolves will be released sometime in the second quarter of this year. If you’re not used to people saying things like “Q2” when they’re measuring time, just rip your annual calendar into four equal parts and scrutinize the second piece. Sometime within those three months (April, May, and June), we’ll have a new adventure to embark upon with you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa polityka Bungie. Sami siebie wykańczają.

Z drugiej strony to i dobrze, przyda się odwyk :) Do maja wyleczę się w 100% od Destiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×