Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

W drodze na Strike'a tluka sie ciagle, to fakt. My bylismy w lokacji z ostatniej misji fabularnej, tam gdzie stoi kilka wrakow helikopterow - wydaje mi sie, ze ta lokacja nazywa sie Skywatch.

Też tam byłem i wydaje mi się, że oni się tam tłuką jak nastaje noc. I jak tylko zaczyna świtać to wszyscy spieprzają. No i dużo elitków tam było. Oj dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobiłem do lvl 8 i spróbowałem PvP. Na początku słabo, dwa razy ostatnie miejsce w teamie i KR < 1 :( niech będzie, że przez nieznajomość map i sposbu gry. Później było już lepiej, ale wyżej niż połowa tabeli nie wszedłem. Może to kwestia słabego ekwipunku, ale jakoś kiepsko mi szło. Nie zniechęcam się, w pełnej wersji wrócę do tego. Dziś dla mnie ostatni dzień bety (weekend poza domem), będę chciał porobić strike, jakby ktoś był chętny to pisać ;)

Jeśli chodzi o PvP to miałem okazję zagrać tylko na dwóch mapach, Księżyc i Wenus. Ta pierwsza mi się nie podoba, ta druga podoba mi się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ratio powyżej 1.0 na pvp to jestem happy :-)

Jadę kupić pendrive i powrzocam jakiej materiały na yt. Musi to być jakiś specjalny pendrive? Czy obojętnie jaki...

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o dużej pojemności a tak to obojętne jaki. Wiadomo, one się różnią głównie prędkością zapisu/odczytu. Jaki kupisz taki będzie, najwyżej dłużej będziesz kopiował dane ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić porządny dysk przenośny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja udostepniam na FB ale film widoczny jest tylko dla mnie, sciagam go, kasuje z profilu .. i wrzucam na YT. Zdecydowanie szybsze niz kopiowanie przez USB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś siedział na Neostradzie 10mbit to byś szybko pobiegł po pendrivea

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sticka firmy lexar. 32gb USB 3.0.

~czacha - jak jest z jakością jeśli wrzucasz na fb i stamtąd ściągasz i potem znowu na yt? Wydaje mi się że podwójna kompresja robi swoje... Od momentu wejścia share factory nie bawiłem się w montaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest wrzucony metodą, najpierw FB, potem download i ponowny upload na YT:

 

Ten na pendrive i prosto na YT, czyli w czystej postaci:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FB niezle zdziera na jakosci :/ ...

 

Najgorsze jest to ze moj pendrive za cholere nie chce wejsc do konsoli, nie wiem czemu ale to USB w PS4 jest strasznie wybredne wiec poki co jestem zmuszony do takiego pajacowania z FB->HDD->Youtube.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompresja jest spora, ale nie ma to dla mnie znaczenia szczerze mowiac - wole strate jakosci niz czekanie wiecznosc az film sie zgra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie 300mb na pena trwa 4 min, a upload na YT 7min + przetwarzanie , analogicznie 1GB z 13min kopiowania i upload 23min. Tragedii nie ma mysle.

Tutaj moja dama i jej gear na teraz:

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale muzyka kompletnie psuje oglądanie tego filmiku :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1gb w 13 min na pendrive? Że tak powiem tragedia

ja tam nie wiem, wlaczam kopiowanie, ide sie odlac albo przelacze na chwile na tv, stresu nie ma moim zdaniem :)

 

~laska - muzyka kwestia gustu, niektorzy wola metal, inni klasyke, reggae czy electro... :P

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ograłem, wbiłem lev. 8, pograłem w multi - sorry PvP - z randomami i RAID, czy tam Strike, na 8 poziomie przeszedłem, też z randomami, zdobyłem gadżety na lev. 10-12.
I tyle. Po restarcie serwerów nie mam ochoty uruchamiania gry po raz wtóry.
Bo i po co?
W multi nikt ze "znajomych" nie gra. Przechodzenie n-ty raz tych samych olansz dla kolejnych zbędnych gadżetów mija sie z celem.
Destiny może kupię z kumplem na spółę ze Store'a, może wyrwę na płycie jak potanieje do 120.

 Parcia nie mam, nie zachwyciło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaluje ze na forum nie ma opcji "nie lubie" :| czasami mi sie nie chce odpisywac, a bezczynnie patrzec tez nie mam ochoty... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od czasu tej przerwy technicznej tylko ja mam dziwne errory? Jak nie kod Bee to Centipede... Czasami potrafi wywalić kilka razy przez 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co CB tak zabolalo?: D

Takie wypowiedzi mnie troche denerwuja. Tak jakby ktos ci wbil do domu i powiedzial ze twoja kanapa jest hoojowa i nie bedzie na niej siedzial bo jego koledzy siedza na innej. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie 300mb na pena trwa 4 min, a upload na YT 7min + przetwarzanie , analogicznie 1GB z 13min kopiowania i upload 23min. Tragedii nie ma mysle.

Tutaj moja dama i jej gear na teraz:

Widze kolego ze ostro mucisz :) w moich itemach panuje szarość i smutek :)

Edytowane przez nestinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

~laska - muzyka kwestia gustu, niektorzy wola metal, inni klasyke, reggae czy electro... :P

Pewnie, tylko nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoje przed wejsciem do jakiejs jaskini ale nie wiem czy jest sens tam samemu wchodzic, zaraz pojdzie filmik...

 

no juz nie stoje... i nie pamietam gdzie to bylo bo sie do kogos dolaczylem i zboczylem ze sciezki....

 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×