Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pierwszy i ostatni raz kiedy ktoś mówi dobrze o księżycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżyc jest piękny, ale najpiękniejsza jest ziemia widziana z jego powierzchni :) i spadające gwiazdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksieżyc MEGA, przepiekny, ostatnia akcja pod koniec zniszczyła mnie. No i ta muzyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę wejść w iron banner :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajron Baner :D

30 minut - jeden mecz, już wiem czemu robią eventy dla USA. Bo w Europie brak chętnych do gry.

Za to Dead Sector pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś aż tak się zainteresował, ale na księżycu jest taka miejscówka gdzie jest wielki okrąg a po środku jakaś tam ciemność. Wokół tego jest w cholerę lokacji, które ciągną się w dół i w dół. Nie spodziewałem się, że to będzie tak rozwinięte ;o Teraz dałem sobie spokój z odnajdywaniem drogi z powrotem, bo nie dałbym rady. Są tam tacy przeciwnicy jak Ogr i coś takiego jak "Shrieker". Oprócz nich spotkałem Knight na 12 poziomie.

W cholerę wielkich sal, klimatycznych jaskiń i ścieżek, które są zablokowane przez drzwi, których w finalnej wersji nie będzie.

 

zDkAt7M.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nisshin zabrałem się za zwiedzanie tej miejscówki i oczywiście po chwili już się zgubiłem ;-) Jakieś 40 minut mi zajęło wydostanie się z tych korytarzy :-). Strach pomyśleć ile takich miejscowek może być w pełnej wersji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra właśnie ;o A teraz odpaliłem znowu betę i trafiam na nowe miejscówki.. Boję się ile takich miejsc będzie w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja na księżycu co prawda graficznie wygląda na ps3 tylko nieźle to całość jest świetnie zrobiona. Destiny "po becie" oceniam na 8/10 bo jednak nic tu rewolucyjnego i jakoś tak względnie łatwa ta gra się wydaje poza jednym- walką na księżycu

 

[spojler]w świątyni z tym latającym czymś- uganiałem się za tym z godzinę i za ch.... nie udało mi się tego zniszczyć :: [/spojler]

 

jak dotychczas nie miałem zamiary kupować tak teraz jestem prawie zdecydowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawią wielkie wrota, których ochoczo broniło stado przeciwników na czele z Ogrem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pozwiedzałem trochę tunele na księżycu i ostatecznie znalazłem dwa zablokowane przejścia - jedno prowadzi od Circle of Bones do lokacji Summoning Pits, której bronią dwa Knighty na 12 poziomie, a drugie jest tylnym wejściem do Temple of Crota, miejscówki co prawda z misji, ale wejść nie idzie. Ogólnie te tunele mają zajebisty klimat, taki spirytystyczno-futurystyczno-obcy, choć kojarzy mi się trochę z Darksiders 2.

 

Ech, i udało mi się zdobyć Galahada-E, a Shingena dalej ani widu ani słychu :sad: Już mam trzy niebieskie rare'y: strzelbę, auto-rifle'a i płaszcz Huntera plus fioletowy rewolwer z Iron Banner. Nawet jeżeli postacie się nie przeniosą do pełnej wersji, to zawartość Vaulta mogłaby :sad:

Są tam tacy przeciwnicy jak Ogr i coś takiego jak "Shrieker".

Shrieker jest też na Old Russia, tylne wejście do jaskiń łączących Forgotten Shore i Refinery. Tyle że ma 20 poziom.

które są zablokowane przez drzwi, których w finalnej wersji nie będzie.

A wnosisz to po czym niby? Grałeś w pełniaka? Wielkich zamkniętych drzwi po drodze jest raptem kilka, a reszta to są małe przejścia, które służą do respawnu mobów i do niczego więcej. Nie sądzę, żeby coś jeszcze zmieniło się w obszarze już dostępnych lokacji. Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któraś misja na księżycu (ta zablokowana) opiewa o zniszczenie jakiejś broni, która w nazwie ma "Crota", więc to pewnie to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odglos chodzenia po kosciach - bezcenne :biggrin: Mega klimatyczny ksiezyc z mnostwem miejsc do odkrywania :) 2 zlote skrzynki i kilka Ghostów znalezlsimy, na wiecej nie starczylo sil .. pozno juz ;) Ogry z podziemi oraz 12-levelove Knighty pokonane :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam wszystkie złe słowa na temat księżyca (po za mapą pvp, ona dalej ssie) Pierwsza mapa która zrobiła na mnie wrażenie typu: $^%#@ wow! Razem z @czacha79 i @Angelus-R ogarnęliśmy calutką mapę, na której można znaleźć wypasioną ilość zwykłych skrzynek, 3 czy 4 dead ghosty i 2 golden chesty.

 

Największe wrażenie zrobiła na mnie wcześniej już wymieniona miejscówka: Circle of Bones i wszystkie jej odnogi gdzie można znaleźć Knightów na 12lvl, opancerzonego Shiekera, kilku ogrów i masę zamkniętych drzwi, które najpewniej prowadzą do rożnych bossów.  Wszytko ubite, obadane na tyle ile było możliwe. Co do samego story końcówka była bardzo emocjonująca i ciekawa, zastanawiam się jak dobra będzie fabuła w grze.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do której oficjalnie trwa beta? 19?

Da się w jakiś sprytny sposób wyświetlić statystyki moje i wynbranych znajomych z klanu z którymi gram najczesciej w celach porównawczych nie otwierając 10 kart w chrome?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie do jutra do 9 rano. Aczkolwiek bungie napisalo ze beta sie skonczy, jak oni stwierdza ze ma sie skonczyc. 

Wiec praktycznie moze dostaniemy dodatkowy dzien albo dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie coraz mniejsza...a co wycinaja z niej kontent?

 

To troche smieszne, jak ludize do tego podchodza. 

 

 

Bedzie ile bedzie, nie wiecej nie mniej;p

 

Coz jak ktos uwaza, ze gra ktora jeszcze nie wyszla robi sie mniejsza to coz, moze niech sie zastanowi i jej poprostu nie kupuje.

 

Ja wiem , ze bedzie masa ludzi ktorzy kupia gre, przejda fabule i odsprzedadza. Wiem ze beda osoby ktora kupia gre tylko i wylacznie po pvp. 

 

Wiem ze ludzie zawsze beda narzekac. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby tydzien pograc i sprzedac. 

 

Pewnie ja tez bym chcial zeby gra zajmowala 100000000000000000000 GB , a nie tylko 50 GB i zebym nigdy nie zwiedzil kontentu do Destiny 2.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie coraz mniejsza...a co wycinaja z niej kontent?

 

To troche smieszne, jak ludize do tego podchodza. 

 

 

Bedzie ile bedzie, nie wiecej nie mniej;p

 

Coz jak ktos uwaza, ze gra ktora jeszcze nie wyszla robi sie mniejsza to coz, moze niech sie zastanowi i jej poprostu nie kupuje.

 

Ja wiem , ze bedzie masa ludzi ktorzy kupia gre, przejda fabule i odsprzedadza. Wiem ze beda osoby ktora kupia gre tylko i wylacznie po pvp. 

 

Wiem ze ludzie zawsze beda narzekac. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby tydzien pograc i sprzedac. 

 

Pewnie ja tez bym chcial zeby gra zajmowala 100000000000000000000 GB , a nie tylko 50 GB i zebym nigdy nie zwiedzil kontentu do Destiny 2.

 

Zgadzam się w zupełności, W tej grze nie chodzi o wielkość, bo obiektywnie rzecz biorąc, gdyby połączyć wszystkie plansze po których będziemy mogli się poruszać, jak np. ta w seriach gier Elder  Scrolls, to okaże się, że gra jest naprawdę duża. Wystarczy dodać podróże pomiędzy planetami i od razu ludzie wkładają dany obszar w ramkę która ogranicza rzeczywistą powierzchnię, bo przecież już są na " nowej " planecie. 

 

Wydaje mi się, że ostatnie na co można narzekać to rozmiar. Subiektywnie, wolę mniejszą mapę, ale zapierającą dech w piersiach, ciekawą, z widokami i klimatem, niż wielkie księżycowe pustynie, w których co 1000 metrów powtarzają się podobne budynki, wraki statków albo nic się nie powtarza i wieje po prostu pustką. Ja również wolał bym żeby na kazdej planszy ( planecie ) było 15 lokacji, cuda na kiju i wszystkie inne zachwycające nas rzeczy, ale patrząc na to okiem dewelopera - gra ma być rozwijana przez 10 lat, wiec spece z Bungie muszą zostawić sobie mnóstwo furtek, by potem móc się rozwijać. Nie będzie dla mnie szokiem, jeśli w 2016 roku okaże się, że odkryto na Marsie niesamowite grobowce, których wejście było zasypane, a co za tym idzie dostaniemy kolejną "zone" na Marsie, i tak dalej i tak dalej aż każda planeta naszego układu będzie do przemierzenia wzdłuż i wszerz.

 

Zdecydowanie większy nacisk wydaje mi się bedzie położony na dobór i kolekcjonowanie sprzętu. Niestety, ta kwestia jest dość nie zrozumiała dla mnie, już tłumacze. W każdej wczesniejszej grze z pokroju MMO/RPG ( a Destiny czerpie z nich całkiem duże wiaderko, mimo, że ( tak wiem Seph :) taką grą stricte nie jest ) zasady lootu, który wypada w danej instancji czy z bosa są jasne, a  tutaj mozemy liczyć tylko na szczęscie. Dajmny na to taki Strike. Niech ktoś wyjaśni mi, dlaczego zielone itemki lecą sobie z jakiś zwykłych mobow, razem z amunicją, natomiast po zabicu Bosa nie dostajemy de facto..nic? Liczyłem, że każdy Boss będzie dawał jakiś tam określony loot. Tutaj, dostajemy mniej bądz bardziej przydatne itemy jako nagrodę za całość, a oprócz tego możemy liczyć jedynie na szczęście. Trochę bez sensu. Dalej nasuwa się pytanie, jak to będzie wyglądać w rajdach?  Po trzech tygodniach prób ubije jakiegoś pozaziemskiego skorpiona, a on zostawi po sobie tylko.. zielonoczarną łuskę? Skoro mają tam "wypadac" sprzęty istnie epickie, zasada podobna do strike'ów jest trochę beznadziejna. Druga rzecz, to skrzynie, porozrzucane w różnych miejscach. Niestety, odniosłem wrażenie, że poszukiwanie skrzyń jest dość nudnym zajęciem, bo nagrody które się pojawiają są mało przydatne, nie mówiąc - badziewne. Czy ktoś z was, dostał z pojedynczej skrzyni coś dobrego? Wartego uwagi? Podczas eksploracji kolejnych planet mogę sobie tam otworzyć z jedną skrzynkę bądz dwie, jednak organizować wypad w celu ulepszenia sprzętu dzięki kuferkom na mapie chyba troche się nie sprawdzi, a szkoda - na pewno zacheciło by to graczy do globrotterowania wszystkich możliwych miejscówek. 

Czy macie podobne zdanie?

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×