Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś wszystko dostał w jednym rajdzie to byłaby motywacja? Aktualny loot jest ta właśnie motywacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomina mi się jak na samym początku tłukło się VoGa non-stop - normal, hard, do tego tak po prostu, bez nagród, żeby tylko pomoć kolegom. Loot na 30 lvl na Tytanie (mam 3 różne postaci) wypadł mi w pierwszym raidzie, który robiłem po wypuszczeniu pierwszego dodatku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku Hard Mode zrobiłem 2 razy cały raid, 2 razy do oryxa i raz do córek i robiłem to zawsze Warlockiem (mam 2 warlocków).

Mimo to nadal nie dostałem sprzętu który pozwoliłby mi wbić postać na 311, a jak zaczynałem HM to miałem 308.

Dostałem Warlock Bond na 315, Pulse na 313 i jakiś tuzin sprzętu na 310 i 311.

Bungie powinno przemyśleć loot w raidiach bo motywacja mi mega spadła jeśli po takiej ilości farmienia mam nadal teoretycznie za mały light na ostatniego bossa :/

Ja mam trzy rozne postaci,normala i harda zrobilem przynajmniej ok 10 razy,normala pewnie wiecej razy a helmu rajdowego jak nie dostalem tak nie dostalem czy z normala czy harda.A najlepsze jest to,ze wezmiesz kogos na przeciagniecie i w pierwszym podejsciu dostanie to czego np.ja nie moge dostac od samego poczatku.W chuj z taka gra.Koncze z ta gra,zrobilem wszystko co bylo do zrobienia.Wroce przy destiny 2.Gra mam nadzieje pojdzie w inne rece

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wszystko dostał w jednym rajdzie to byłaby motywacja? Aktualny loot jest ta właśnie motywacja ;)

Czy ja napisałem, ze chcę wszystko z raidu dostać?

Zrobiłem normala blisko 15-20 razy 3 postaciami i hełmu/rakietnicy/shotguna do dziś nie zobaczyłem, nie mam z tym problemu.

Chodzi mi o to, że light na oryxa HM to 311, poniżej tego dostajesz handicap i mimo ze zrobiłem raid (częściowo) 5 razy nadal mam za niski light.

Jak będę miał pecha to mam robić następne 5 razy???

Często gram z randomowymi grupami (destinylfg) i tam wymogiem w większości grup jest 311 na oryxa więc na stracie jestem spalony.

Jakikolwiek system gdzie z bossów na HM lecą jakieś marki za które można kupić sprzęt bardzo ułatwiłoby życie :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, że loot jest tragiczny. Też zrobiliśmy parę razy tego Oryxa i broń na 320 to może raz albo dwa komuś poleciała.

W ogóle bardzo często w ogóle nic nie dropi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pve to na pocztek jest nawet lepszy.

Jednak z auto rfile to najelpszy kalasz. Jak dostaniesz tego ostatniego , to surosa mozna wyrzucic.

No ja tak zrobilem i nie zalowalem;p Bo kalasz jest cudowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam z auto rifle kałach czyli Zhalo Supercell lepszy. A druga sprawa jak wolisz Surosa to przecież taki zły nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kozacki Scout :D

post-33380-0-78815000-1446988361_thumb.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raidowy?

Wg mnie nie ma podejścia nawet do Hung Jury z Dead Orbita :)

To już Pulse Rifle z raidu jest lepszy, ale ma zbyt duży rozrzut jak dla mnie.

 

Ja osobiście przerabiam wszystkie bronie z raidu (poza Machine Gunem), żeby podbijać inne.

Dle mnie raidowe są strasznie słabe. Machine Gun jest wg mnie jedyną bronią wartą uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl swietny dodatek, ale chyba wlasnie sie u mnie skonczyl ;) Wydaje mi sie, ze gralo mi sie w niego ciekawiej niz w podstawke rok temu. Czekam na Destiny 2, bez uczucia ktore tworzyszylo mi po ograniu na maxa podstawki - bycia troche oszukanym i niedopieszczonym  :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy harrowed Smite of Merain wypada tylko po ubiciu oryxa czy jest szansa, że wcześniej tez ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się nie wkur... Qmplowi poleciały po pierwszym ubiciu scout i puls...a ja dostałem tylko zbroje na klatę. A "szardy" zabiera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się nie wkur... Qmplowi poleciały po pierwszym ubiciu scout i puls...a ja dostałem tylko zbroje na klatę. A "szardy" zabiera ??

Tak to jest,ja jak juz pisalem,ja ubilem oryxa nie wiem ile razy,czy to normal czy hard kazda klasa postaci i helmu jak nie dostalem tak nie dostalem.Gosciu raz zrobil harda i za pierwszym razem helm na 318

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napiszcie do Bungie ze randomowosc w grach jest bez sensu.

I chcecie mikroplatnosci zeby kupowac itemki ktore wam nie leca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tez do dzis nie wpadli by paczki na heavy sprzedawać za $ a nie strange coiny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę zrobić kolejną już postać i nie bardzo mam czas i chyba już chęci żeby lecieć od lev. 1 do 40, czy da się tak jak przy dodatku ttk kupić gdzieś ten "shard" który podbijał level do 25-tego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą jeszcze rozwijać destiny czy znowu rok przerwy trzeba robić :D bo już nudy, drop ssie a lagi w pvp doprowadzają do dewastacji płyty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ma być patch duży, ale co wprowadzi to nie wiem. Ale na pewno trzeba czekać do następnego DLC, nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, tylko jeden na konto był.

 

 

tak czułem, na czym jak najszybciej zdobyć lev. 40 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega mówi, fabuła, do tego bounty, bounty na pvp i wbijasz 40 w przeciągu 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ma być patch duży, ale co wprowadzi to nie wiem. Ale na pewno trzeba czekać do następnego DLC, nie ma innej opcji.

Na reddit pojawiło się niepotwierdzone info co do balansu broni w patchu:

- delikatnie podbity DMG Auto Rifle (3-7% zależy od broni)

- delkatnie obiżony DMG Pulse Rifle (2-9% zależy od broni)

- co mnie najbardziej cieszy zmiany w Shotgunach, będą efektywne na zasięgu melee im dalej od przeciwnika tym skuteczność będzie coraz gorsza

 

To co ciekawsze rzeczy z mojego punktu widzenia, tutaj źródło: https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/3tia7r/destiny_weapon_tuning_december_update/

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×