Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh. za duzo troche teorii i nazewnictwa. Co to sa engramy? Powinien byc jakis poradnik czy samouczek.

Wpisz w yt Destiny i masz od groma filmikow intruujacych co i jak za ile i gdzie. Po angielsku co prawda ale sie powinno byc problemu. Engramy to zakryptowane itemy,coś jak kot w worku bo kupujesz broń ale nie wiesz jaka i z jakimi statami. Im wiecej dekryptujesz itemkow tym lepsze sie pojawiają u sprzedawców. Mam nadzieje,ze nie pokrecilem. Dodatkowo każdy item ma opis pod spodem czym jest.

E:Dodatkowo jak Patricko napisał.Zielony engram-zielona broń czyli najlepiej te dekryptowac bo masz gwarantowany zielony itemik.

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie konstrukcja gry dosc podobna do Borderlands, tyle ze tam wszystko bylo jakies takie jasniejsze do zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie konstrukcja gry dosc podobna do Borderlands, tyle ze tam wszystko bylo jakies takie jasniejsze do zrozumienia.

Bungie lubi używać hipsterskich epitetów i nazw:) po kilka godzinach grania wszystko ogarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie da się znajdować na planszy. Są w skrzynkach. Kto oglądał ostatni live z IGN to widział ta akcje jak gość zaprowadził ich nad jakieś zbocze i kazał zejść na dół. A tam między skałami schowana skrzynka a w niej zielona broń.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ze znajomymi trafiliśmy buga w jednej z misji, jeden kumpel wycial do przodu, mnie za nim zatrzymala niewidzialna sciana i loading, drugiego miał to samo jak dobiegl do mojej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie bety jeśli chodzi o gry gdzie postać jest ciągle rozbudowywana to trochę głupota.

Te story mission są tylko po to,abyś zakumal o co w tej grze biega.Gra zaczyna się naprawdę na end game gdzie będziesz dropil fajne przedmioty z przeciwnikami,którzy stawiają jakiś opór.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moj gust terminy pvp i pve nie za bardzo pasuja do tej gry, stad moze biora sie nieporozumienia. Powinno byc campaign i multiplayer. Pvp i pve pasowalo do np dc universe online gdzie oba tryby oznaczaly robienie tego samego, tyle ze w jednym na mapie bylismy tylko my i npc, a w drugim byli inni gracze z ktorymi moglismy walczyc. W Destiny te terminy troche sa nietrafione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet twórcy używają tych określeń, w grze masz instancje i raid oraz mecze pvp osobno.

Ale gdzie tam, nie pasują XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp Players vs Players; Pve Players vs Enemy - wiec nie rozumiem jak to może nie pasować? Jak to już ktoś wcześniej ci powiedział przestań się już kompromitować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvE- Player versus Environment, tak gwoli ścisłości :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W alphe nie grałem i wczoraj miałem pierwszy kontakt z Destiny. Do coopa gra miodzio, wczoraj specjalnie czekałem na znaJomego żeby zacząć grać razem.

Ale i tak największe wrażenie zrobiła na mnie ścieżka dźwiękowa. Miód malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem planuje odpalić Destiny, od czego najlepiej zacząć aby to wszystko w miare szybko ogarnać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moj gust terminy pvp i pve nie za bardzo pasuja do tej gry, 

O gustach sie nie dyskutuje, ale Twoj jest zjebany.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem planuje odpalić Destiny, od czego najlepiej zacząć aby to wszystko w miare szybko ogarnać?

 

Od poczatku.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem planuje odpalić Destiny, od czego najlepiej zacząć aby to wszystko w miare szybko ogarnać?

Od początku. Najpierw tutorial a potem story lub free roam aż nie nabijesz 5lvl żeby PvP ponapierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie rozni strike od story mission?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie problemy z rozłączaniem serwera???  w ciągu 1,5 godziny 4 razy wywaliło mnie

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie problemy z rozłączaniem serwera???  w ciągu 1,5 godziny 4 razy wywaliło mnie

Nope zadnego. Nie rozlaczylo mnie ani razu , wliczajac w to gre podczas alphy. Nie rozlaczylo tez nikogo z kim bylem w party. (chyba)Cos masz nie tak po Twojej stronie.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie problemy z rozłączaniem serwera???  w ciągu 1,5 godziny 4 razy wywaliło mnie

Wczoraj tak mialem raz za razem po 2min przeszlo ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak mialem raz za razem po 2min przeszlo ;d

Wczoraj wielu ludzi generalnie skarzylo sie na  problemy z psn moze przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja odnosze wrażenie, że grając w osławionych w tym temacie grach PVP często strzelam minimalnie obok celu ze snajperki a mimo to zalicza hita. Na tyle "kłuje" mnie to w oczy że to zauważyłem, grając w Alphe też to zauważyłem ale może wlasnie jest to tylko moje wrażenie... :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie rozni strike od story mission?

Strike inaczej raid czy instancja-mapana której z ekipa pokonujecie kolejno moby plus jakieś bosy. Na koncu instancji jest jakiś wielki bydlak ktory dobrze dropi itemki, mozna trafić na legendarny albo egzotyczny item. 6os max

Story mission- inaczej kampania,misje fabularne-poznajesz historie opowiadana przez twojego towarzysza ghosta oraz napotkanych npcow. Mozesz grać max w 3osoby w teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×