Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się podzielę swoimi uwagami

Gra ciekawa wciągająca przede wszystkim. Miałem pograć z godzinkę góra dwie a grałem osiem:)

Graficznie jest super

szkoda że bossów jest tak mało bo takn był rewelka a kula średnia.

PvP super szkoda bo ostatki mecz przegraliśmy 100kunktami.

Ale mam parę pytań

jak zdobywać glimer(walutę)???

jak zdobyć "chorągiewkę" dla tytana?

czy strike morze grać tylko 3 graczy i muszą być to tytan, worlock, hunter???

co to jest za ikonka na pasku w prawym dolnym rogu pod levelem???

czy w tower idzie się spotkać(ze znajomymi) nie będąc w zaproszonej sesji???

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściagnałem grę, ustawiłem postać itp. Teraz pojawił się czarny ekran z napisem beta build i obraz stoi od dłuższego czasu. Zawiesiła się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie fabuły gry, to wszystko wskazuje na to, że

faktycznie gramy "zombiakami" wskrzesznymi przez Ghosty  :D

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale ze nie-e.

 

serio, mogliby ten watek rozwinac, czemu do chuya te ghosty to nasze dusze tak jakby i na jakiej zasadzie to dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pograłem,

 

W sumie we 3 fajnie się gra i singiel nie jest taki nudny,strike zajął nam sporo czasu i fajna opcja,jednak liczyłem na większą ilość gier w 6.

Multi mnie na razie nie przekonuje bo co to za frajda jak ktoś podlatuje jakimś wielkim statkiem pod ryj i strzela do ciebie jak do kaczki :)

 

Nie wiem jak ma wyglądać full ale story we 3 zajęło nam 3h więc w miarę szybko,srtrike na 3 osoby troszkę mało.

 

Boję się,że gra szybko się znudzi,mają w planach dodawania jakiś strike co tygodniowych czy coś?20 lvl w becie 8 wpadł właśnie po 3 h chyba,że jest jakiś xp boost?

 

 

Ktoś pisał,że od początku to nie miał być mmo i nie wiem czy to nie będzie największy błąd tej gry,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień beta testów za mną. Story mode i generalnie granie w pojedynkę mija się z celem, to nie gra dla samotnych wilków. PvP mnie kompletnie zawiodło, taka sieczka MOCNO w stylu coda, jeszcze te dziwactwo z single'a w postaci pokazywania przeciwników na radarze, za duże ułatwienie.

Pozytywne wrażenia ze strike'a, we 3 całość nabiera rumieńców, gra stanowi jakieś wyzwanie. Ci, którzy czekali ze ślinotokiem na Destiny, będą zadowoleni, znaleźć sobie 2 ogarniętych partnerów i kilka tygodni-miesięcy grania będzie można wycisnąć, ja jednak wysiadam z tego hype trainu, monotonia i nijakość odrzuca, gra choć nie jest stricte MMO, to cechuje się kilkoma bolączkami tego gatunku.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już sam wstęp w becie nam to przedstawia :)

No raczej ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram uparcie od daty premiery, grałem w alfę widziałem czego sie spodziewać. Jest świetnie, gra mnie pochłonęła jak ta lala. Nie będę pisał czym sie zachwycam itp, bo musiał bym wymienić wszystko poza paroma drobnostkami. Kupiłem już najdroższy dostępny statek, teraz zbieram na ścigacz;) 

ps1. trafił ktos armor bądz broń niebieska na 8 lvl?

ps2. nie disenczantujcie rzeczy na lvl 9,10- mam wrażenie, ze jeszcze w becie zwieksza upgreade lvla do 10. Czuje to nosem.

ps3. Pozdrowienia dla Bansai, którego spotkaliśmy wczoraj w mieście.

ps4. ludzie odciągnijcie mnie od konsoli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb misje (nawet solo), strike i eksploracja są zajebiste ale PVP to jakaś porażka dla mnie. Multi totalnie mi nie podchodzi :/ i teraz zastanawiam się czy wartko kupić grę jak nie będę grał w PVP

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, w ogóle nie brałem tej gry pod uwagę jeżeli chodzi o zakup. Skorzystałem z opcji polecanej na forum i złożyłem preorder dla bety i chciałem go anulować po jej zakończeniu. Tak się wkrecilem, że poważnie się zastanawiam czy aby tego preordera nie zostawić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTBrooks  Why is the Beta level cap at 8?

 
Because the Destiny Beta is just the beginning of your adventure. To truly become legend, we’ll see you in September. Once you reach the level cap in the Beta, you can continue to upgrade your weapons and gear. That will come in handy when you meet Lord Saladin." 
dobrze rozumiem, że "przeniesiemy" swoje doświadczenia z bety na wrzesień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w końcu się rozkręciłem w multi i zacząłem swobonie kosić-wszystko da się ogarnąć i uspokoić w grze, żeby nie była taka chaotyczna. Jedyny wielki minus to te pojazdy strzelające na Księżycu - mega przelvlowane,mozna kosic przeciwnikow jak sie patrzy. Dlatego też, o wiele bardziej bawiłem sie na Venus - super mapka.

 

Co do pve to gram z kumplem i robimy misje po kolei w kólko kończąc strikem we 3 z 3cim randomowym graczem. PvE mnie kupiło,fajne misje,dużo "mocnych momentów" plus minimum 45minut na bossa wieńczącego mapke. Bardzo mi się podobają bounty, które nie są wcale takie łatwe-aż chce się je wbijać !  

Jest kilka minusów ale nie wpływają one na ostateczną decyzję zrezygnowania z preordera :)

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze level cap jest 8 ale bronie i sprzęt można dalej levelować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć w pvp lamie jak  kosciarz (ale już się wyrabiam :P )to z gry mam taki fun ze anulowałem normalna wersje i gry, i wziąłem ta za 339  ,kupie 3 karty 100 zl za 91 zl sztuka to już mam zaoszczędzone 27 złotych wiec wyjdzie mnie coś koło 310 zl za grę 

p.s

na kody  do bety od bungie to się nie doczekam chyba wcale

Edytowane przez j3acek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć w pvp lamie jak  kosciarz (ale już się wyrabiam :P )

Ja nie lamie, poprostu zawsze mam laga!

 

 

o!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić plandeke na plecy huntera? 7 razy grałem strike i nie dropła ani jedna :biggrin:

W Tower, w głównej sali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić plandeke na plecy huntera? 7 razy grałem strike i nie dropła ani jedna :biggrin:

Ten koleżka co odblokowuje engramy może mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie nie ma :laugh:

Poczekaj aż mu się loot odświeży i wtedy sprawdź.

 

BTW Iron Banner event startuje dziś o 23 i ma trwać 2 godziny. Rezerwować czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×