Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

W bf4 i cod share dziala w 100 % skutecznie.

Teraz to cię poniosło. Tyle razy miałem mega akcje które mi nie nagrało. Nawet ostatnio w BFie miałem świetne staty i mi nie nagrało, mogłem tylko zrzut ekranu zapisać.....

 

Zrobiłem streama z bety i 20 ludu przyszło ! Szacun ! :biggrin:

Czas sie pobawić w share factory.

Ja w pracy aktualnie oglądam stream BDutch'a http://www.twitch.tv/bdutch

Oby do 15 :P Trzeba odbić stracone 3 i pół h stracone przez żałosny błąd który można było łatwo naprawić usuwając aktualizacje

 

Ja robilem ostatnio montaze, to na jakies 50 - 70 razy, zadzialalo za kazdym razem.

Ja z każdym klikniecięm SHARE myślę o tym czy teraz uda mi się nagrać czy nie. I zazwyczaj się denerwuje :D

Wczoraj miałem dziwny przypadek. Kiliknąłem 2 razy share by nagrać filmik.... i nic się nie nagrało. Tak jak bym żadnego nagrywania nie właczył. Czekałem na te 15 min jak głupi

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem ostatnio montaze, to na jakies 50 - 70 razy, zadzialalo za kazdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was wie na jakieś zasadzie działają/bedą działać te karty Grimoire? Mozna je obyczajac w Appce Companion ale poza tym to nie wiem o och z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie nic z nich nie ma, ale w full wersji mają być bonusy w grze za nie, jakie to jeszcze nie wiadomo.

Póki co te karty są cały czas we wstępnej fazie, także nie ma co sobie nimi głowy zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zmienili sposobu wypowiadania kwestii przez lektora w PvP - dalej brzmi jakby miał patyk w limbo. Za to utwory muzyczne które przygrywają nam podczas rozgrywki, są coraz lepsze  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zmienili sposobu wypowiadania kwestii przez lektora w PvP - dalej brzmi jakby miał patyk w limbo. Za to utwory muzyczne które przygrywają nam podczas rozgrywki, są coraz lepsze  :)

 

Muzyka lecąca w trakcie końcówki ostatniej misji jest genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka lecąca w trakcie końcówki ostatniej misji jest genialna.

Popieram. Swietnie podkręca atmosferę zagrożenia. Ogólnie do strony muzycznej zero zastrzeżeń.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu gra od Bungie gdzie strzelanie daje radochę. To już nie blasterki z Halo robiące bziubziu. Lokacje robią wrażenie a muzyka genialna. Tylko wielka szkoda że na PS3 gra wygląda fatalnie. Jakbym ponownie grał w GTA 4. Niestety czas przenieść się na PS4 ale dla tej jednej gry nie mogę tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mecze multi sprowadzaja sie do tego, ze pojedynek wygrywa ten ktory ma wyzszy level i naladowany super charge. tam praktycznie nikt nie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład, że nie masz bladego pojęcia o tej grze i słabość tłumaczysz grą.

Level nie ma żadnego znaczenia, broń jedynie rodzaj, a sprzęt to w ogóle bo jest skalowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę jednak level ma znaczenie bo im większy tym więcej zdolności jest odblokowane, ale na pewno nie jest to decydujące i nie wpływa znacząco na szanse wygranej. Podstawa to odpowiedni dobór broni i drużyna. Wczoraj zagrałem kilka meczyków z randomami i było ciężko gdy naprzeciw stała zgrana ekipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snosch

...A super charge naładuje się 2 - 3 razy na rundę?

...zacząłeś od tego że w PvE ludzie cię dla zabawy zabijają co jest nie możliwe, teraz to.

Chyba gra nie dla ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedziałem od jakieś 22 do 3. W tym czasie zagrałem tylko jeden mecz w pvp, a reszte czasu spędziłem w story, biegając ze znajomymi po old russia. Jaki to jest pożeracz czasu, to głowa mała, jedyny minus, to tylko 8lv możliwy do wbicia w becie. Dziś trzeba zrobić jakieś zapasy w postaci picia i przekąsek i kolejny maraton :)


No trochę jednak level ma znaczenie bo im większy tym więcej zdolności jest odblokowane, ale na pewno nie jest to decydujące i nie wpływa znacząco na szanse wygranej. Podstawa to odpowiedni dobór broni i drużyna. Wczoraj zagrałem kilka meczyków z randomami i było ciężko gdy naprzeciw stała zgrana ekipa.

Tylko zdolności, bo bronie mają identyczny dmg, odrzut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, wczoraj nie ogarnialem tematu, stad ten blad ze zabil mnie koles. Widocznie zginalem od czegos innego. Nie drazylem tego tematu. A przed chwila gralem mecz w ktorym glownie ginalem od super charge. Ale nie mam 15 lat, zeby usuwac gre z konsoli i isc sie napic bo nie radze sobie ;) Be Easy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko zdolności, bo bronie mają identyczny dmg, odrzut itp.

Oczywiście, broń jest skalowana, jak napisał Patricko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedziałem od jakieś 22 do 3. W tym czasie zagrałem tylko jeden mecz w pvp, a reszte czasu spędziłem w story, biegając ze znajomymi po old russia. Jaki to jest pożeracz czasu, to głowa mała, jedyny minus, to tylko 8lv możliwy do wbicia w becie. Dziś trzeba zrobić jakieś zapasy w postaci picia i przekąsek i kolejny maraton :)

Tylko zdolności, bo bronie mają identyczny dmg, odrzut itp.

Ledwo do pracy wstajemy po wczoraj!:) (dzisiaj powtoreczka,tylko wiecej browarow trzeba kupic)Tak jak One napisał,mega przeradza czasu, 5h minęło jakby godzina. Kilka błędów było widocznych ale nie wplywajacych namrozgrywke,natomiast z wpływających to gdzie niegdzie spadki klatek i minimalny lag. Ale stabilność na pewno będzie lepsza przy finałowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest w PvP? kazdy gra swoja bronia? czyli ktos moze miec duzo mocniejsza bron od innych? O co chodzi w ekwipunku w PvP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 12 skonczylo mi sciagac bete i od razu przystapilem do gry , i gdyby nie to , ze musialem isc do roboty to pewnie gralbym do teraz. W Coopie gra sie fenomenalnie ( na sluchaweczkach) . Gralem z ludzmi , z ktorymi mialem stycznosc hmm,,live:" pierwszy raz i wiem , ze z ta gra spedze dlugie wieczory . Widac ze bedzie mnostwo rzeczy do robienia . Dobrze ze urlop mam do 16 wrzesnia:) Na mysl o grze , z pelna zawartoscia czuje sie jakby wstal z rana:) ( if you know what i mean:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze pytanko, czy bronie da sie znalezc gdzies na mapie, czy sa tylko jako nagrody za misje + kupowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem też wypadają z zabitych, ale to rzadkość.

Pytanie do tych co grali w alphe. Wam też się wydaje, że obniżyli poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh. za duzo troche teorii i nazewnictwa. Co to sa engramy? Powinien byc jakis poradnik czy samouczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×