Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie, jak usunac sama aktualizacje bo rowniez mam blad przy probie uruchomienia gry.

Powiadomienia -> Pobrane i tam możesz usunąć aktualizacje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest proste ;) ale nie każdy musi się na wszystkim znać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic jak sie zmienia pvp na pve i skaf mam wiedziec w jakim trybie jestem?

 

PvE to walka z mobami, nie z ludzmi. Na mapie wybierasz misje fabularna albo swobodne zwiedzanie i jestes w PvE. PvP .. no chyba tlumaczyc nie musze. Masz mapke 6 graczy na 6 .. poznal bys na pewno :P

 

Przy wyborze punktu docelowego (Set Destination) PvP zwie sie The Crucible.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Teraz juz kumam. Myslalem ze pvp bedzie dotyczyl tez misji, tzn ze na mapie beda inni, wrogo lub nie nastawieni gracze. Cos jak DC Universe Online. Teraz juz kumam ze pvp to tylko mecze online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac na lokacjach PvE tez spotykasz innych graczy, ale raczej nie da sie walczyc z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko. Gram misje i widze na mapie innych graczy. Czy oni moga walczyc u mojego boku, czy tylko sie widzimy a kazdy ma swoj wlasny swiat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje mozna robic w coopie. Wracam ze zlecenia w poniedzialek/wtorek to bedziemy mogli cos pocisnac w coopie jak ci sie jeszcze nie znudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A jeszcze mam pytanko co do tej misji na lvl6. Ona nalezy do fabuly czy to tylko jakas poboczna sprawa? Ona ma inny kolor na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w PVP ubić 4 gości jednym super chargem z Warlocka ale oczywiście PS4 nie nagrało tego :< jak to jest z tym nagrywaniem ? Nagrywa ostatnie 15 minut czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem do 3 a dzisiaj na 8 do pracy ale żyje! Mega frajda we 3, w pojedynkę trochę smutno na pve. Dobilem do 4 lvl z hakiem więc dopiero dzisiaj pvp wybrobuje. Poszliśmy na pajączka to 45min bilismy,ubaw był niezły. Ogólnie bardzo mi sie podoba. Graficznie,technicznie bomba i opad szczeny. Czekamy na 9.09:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie został komuś wolny klucz do bety? Byłbym wdzięczny.

Jest osobny temat z kluczami, tam pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być opisana, Story Mission (krótkie misje) Explore(free rooming) lub Strike(dluzsza misja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos w sensowny sposob wytlumaczyc jakim cudem sciagnelo mi wczoraj ponad 6 gb skoro aplikacja zostala zamknieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zajebista ! Ciulamy w 3jke i jest frajda na całego :) 

7lvl wbity i została na Earthcie misja "lv6 strike" bo o 3 sie rozeszliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zajebista ! Ciulamy w 3jke i jest frajda na całego :)

7lvl wbity i została na Earthcie misja "lv6 strike" bo o 3 sie rozeszliśmy.

...I co, dalej uważasz że LEGO Marvel lepsze i szkoda pieniędzy na ta grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam dopiero 3 lvl bo nie miałem wiele czasu wczoraj ale już szczerzę ząbki na PVP - po ile osób jest max w teamie?

 

I jeszcze jedna sprawa - jak to jest z PvE - wsiadam do mojego statku, lecę na orbitę, wybieram "misję w której mam zbadać wrak statku" i po wylądowaniu widzę, że 2 innych graczy tam już biega - każdy z nas pozwala ghost-owi zbadać wrak i od tego momentu sam wykonuje misję. Aby wykonywać misję mogę to zrobić tylko z zaproszonymi znajomymi? Nie mogę z randomowymi graczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos w sensowny sposob wytlumaczyc jakim cudem sciagnelo mi wczoraj ponad 6 gb skoro aplikacja zostala zamknieta?

 

Nie trzeba mieć włączonej aplikacji, żeby ściągać dane. Normalnie w tle się ściąga jak każda inna gra tylko w dziale pobierane nie ma tego pokazanego.. Jak wybierasz grę, wciśniesz options na padzie to po wybraniu "informacje" jest pokazany progres normalnie. Można normalnie targać na uśpionej konsolce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gra może ktoś teraz ? Chętnie zagram w ekipie z kimś z forum. PsnId starkdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w PVP ubić 4 gości jednym super chargem z Warlocka ale oczywiście PS4 nie nagrało tego :< jak to jest z tym nagrywaniem ? Nagrywa ostatnie 15 minut czy jak?

To nie działa. Musisz sam wcisnąć share

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jeszcze jedna sprawa - jak to jest z PvE - wsiadam do mojego statku, lecę na orbitę, wybieram "misję w której mam zbadać wrak statku" i po wylądowaniu widzę, że 2 innych graczy tam już biega - każdy z nas pozwala ghost-owi zbadać wrak i od tego momentu sam wykonuje misję. Aby wykonywać misję mogę to zrobić tylko z zaproszonymi znajomymi? Nie mogę z randomowymi graczami?

Mozesz zaprosic 2 znajomych przed startem misji, albo jak idizesz sam i spotykasz ludzi to mozesz ich zaprosic rowniez do party. Kazda misja do pewnego momentu ma wspolna przestrzen z innymi graczami, jesli przejdziesz ten punkt to gra wysyla Cie jakgdyby na Twoj wlasny server, gdzie juz jestes totalnie sam. I do konca misji nie zobaczysz juz innego gracza

To nie działa. Musisz sam wcisnąć share

Dokladnie niestety Destiny kujele w tym aspekcie, tak samo bylo w alphie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf4 i cod share dziala w 100 % skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa. Musisz sam wcisnąć share

Kurcze szkoda. Wpadl mi za to jakis achievement chyba ale nie wiem jak go znalezc teraz nawet na tej stronie Bungie :) Szkoda bo akcja swietna byla. Zrabali troche to SHARE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem streama z bety i 20 ludu przyszło ! Szacun ! :D 

Czas sie pobawić w share factory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×