Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie misje story ukończone hunterem, obecnie 6 lvl. PvE mnie zdecydowanie zniechęciło do kupna pełniaka, grze brakuje klimatu, rozgrywka jest zaledwie niezła. Jak odnowię ps+, obadam PvP, jeśli też okaże się takie ,,meh...'', to we wrześniu mam zaoszczędzone 240zł, i spokojnie przygotowuję się na premierę Evil Within :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka troche ta gra nijaka. Kazda misja identyczna. Idz, walcz po drodze i zabij bossa. O nic wiecej nie chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pograłem chwilę i póki co wyłączyłem - jakoś nie czuję już takiego WOW jak przy Alphie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest taka, ze singiel jak na razie nudny a multi wymagajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam ta beta na ps3? Wstukałem kod i nigdzie nie ma tego do pobrania..   Jakby ktoś miał jakis kodzik na zbyciu to prosiłbym o niego na pw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko, jak grac pve bez debilnych graczy ktorzy mnie zabijaja dla funu? Gdzie to sie przelacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, nie ważne xd

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak wyglada porownanie z PS3 .. jest duzo gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko, jak grac pve bez debilnych graczy ktorzy mnie zabijaja dla funu? Gdzie to sie przelacza?

na jakich grasz serwerach? Ja nikogo obcego nie mogę killim :|,

Po kilkunastu minutach, oprócz kilku cutscenek, przez kolejne 2-3 story mission, ani jednej, prowadzenie historii sprowadza sie do monologu ghosta, i wtórne przemierzanie tych samych lokacji. Kupic pewnie kupie, ale pudlo, jak mi sie znydzi to opyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli PvE w Destiny polega na wysłuchiwaniu drętwych monologów Petera Dinklage'a, łażeniu po kompletnie pustych, identycznych mapach bez krzty wyrazu i strzelaniu (nawet genialnie zrobionym) do tych samych kosmitów w kółko, to jest to dość słabe PvE. Mam nadzieję, że PvP będzie lepsze, w końcu Bungie to mistrzowie w tej dziedzinie. W każdym razie już wiem, że z butów mnie nie wyrwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital Guardian Edition jest już na naszym PSStore.

Cena: 339zł, więc bardzo znośnie i nie przesadzili ^_^

Można brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah cóż za wyczucie czasu, robiłem z jakimis gostkami Devil's Lair i przy ostatnim "bossie" wywaliło error o utraceniu połączenia z serwerami :p dobrze że w Alphie już to robiłem :D
Tylko teraz nie kojarzę, za zrobienie tego były jakieś konkretne bonusy w Tower?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe, za Strike nie ma żadnych bonusów :)

Chodzi Ci zapewne o Bounty, które bierzesz u tego gościa pod tablicą.

Tam masz różne rzeczy związane z PVE, niekoniecznie ze Strike, ale czasem są stricte na Strike (np. zabić Septis Prime'a, itd.)

Ale samo w sobie ukończenie nie daje żadnych bonusów w wieży. Dostajesz kasę i itemy, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To luz, właśnie zauważyłem że w trakcie robienia tego Strike udało mi się zrobić jedno bounty, zawsze coś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zakładam że każdy piszący gra w betę i można wysyłać zaproszenia ? zawsze to raźniej w teamie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic jak sie zmienia pvp na pve i skaf mam wiedziec w jakim trybie jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz czt jestes w cosmodronie na misji, czy na wiezy? Mala podpowiedz na 5 lvl bedziesz wiedzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jak usunac sama aktualizacje bo rowniez mam blad przy probie uruchomienia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnów licencje na konsoli i powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o jasniejsza odpowiedz. Mam juz lvl 5. Ale nadal nie kumam tego pvp i pve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na orbicie i wybierasz set destination to wyświetla Ci się mapa planet i masz Ziemię( główna fabuła oraz raid), Księżyc (fabuła ale zablokowana), Tower (hub miejsce spotkań ludzi) oraz po prawej stronie pvp i tam masz wybór jaki tryb chcesz grać. Nie wiem czego tu nie można ogarnąć.  :P

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×