Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mastodon ma wymagania DEX na 15, ale warto zainwestować te 3-5 punktów więcej niż do Ultra Greatsword.

Mroczne pyro skaluje się lepiej jeśli jesteś Hollow i masz <75% życia w przeciwnym wypadku na +10 lepiej działa zwykłe pyro.

Jeśli biegasz głównie jako Hollow z mniej niż 3/4 życia bierz dark, inaczej lepiej skaluje się zwykła rękawica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ponawiam pytanie - który Greatsword uważacie za stosunkowo najlepszy. Warto tracić Twinkling Titanite'y na bronie Black Knight (halabarda, greatwsword)?

 

Drangleic Sword + Dragon Curved Sword.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny zostało mi zdobycie kilku czarów, które kupić mogę od Chancellor Wellenger w NG++.

Czy jeśli spalę Bonfire Aesthetic w ognisku obok niego to czy gra będzie to traktowała jako NG++ czy na NPC to nie działa?

 

Druga sprawa to czy jeśli zacznę NG++ mogę od razu iść do Drangleic Castle?

Chodzi o to, że te drzwi otwierają się jak mamy 4 duże dusze lub 1kk zebranych dusz.

Czy liczą się poprzednie przejścia czy muszę te dusze zdobyć w konkretnym playthrought?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaliczoną ścieżkę Upadłych Olbrzymów i Wieżę Heide.

Obie odnogi mi się zapętliły i na chwilę obecną nic tam już nie mam do roboty.

Odkryłem dwóch piromantów [molo przed statkiem i kobietka odczarowana z kamienia], kowala w Manuli i McDuffa [jednak puki co nie jest pomocny], gościa od mapy w Manuli i handlarkę z kufrem na głowie. Odpuściłem jedynie drogę na górę wieży, gdzie mijałem karła z covenantu obrońców dzwona [miałem najazdy świrów]... a może muszę udać się tam na górę?

I właśnie... gdzie teraz?

Do studni w Manuli?

Za drzwii odblokowane kamiennym posągiem?

A może w drugą odnogę mechanizmu, który przestawia mi npc?

 

A może ktoś wylistuje chronologicznie wszystkie miejscówki?

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi za kamiennym posągiem...dziurę zostaw na koniec...ewt. druga ścieżka zamiast na Heide to do Hunstman coś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny zostało mi zdobycie kilku czarów, które kupić mogę od Chancellor Wellenger w NG++.

Czy jeśli spalę Bonfire Aesthetic w ognisku obok niego to czy gra będzie to traktowała jako NG++ czy na NPC to nie działa?

Druga sprawa to czy jeśli zacznę NG++ mogę od razu iść do Drangleic Castle?

Chodzi o to, że te drzwi otwierają się jak mamy 4 duże dusze lub 1kk zebranych dusz.

Czy liczą się poprzednie przejścia czy muszę te dusze zdobyć w konkretnym playthrought?

Myślę, że tak:

post-47918-1395835487,3687_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BA podbija tylko poziom i nie restartuje skrótów i nie zabiera itemków...przejście na NG++ przez ognisko w Majuli już tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam parę pytań:

- Jaka jest najlepszy staff dla maga w ng ?

- Czy przymierza (pod kątem trofika) lepiej robić na ng czy mozna sobie odpuścić i zostawić na ng+ ?

- są jakieś trofiki które lepiej zrobić na ng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepszy to Old Witche's Staff albo Wisdom Staff

2.Przymierza wymagane do trofika musisz zrobić tylko trzy, jedno wymaga online i jak nie zrobisz na NG to później będziesz miał gorzej.

3. Tak...praktycznie wszystkie ponieważ później jest o wiele trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejść grę w ciemno na NG do samego końca i olać trofea oprócz dwóch:

- Moonlight Greatsword, http://psnprofiles.com/trophy/2430-DARK-SOULS-II/32-Moonlight-Greatsword

- Lucatiel, http://psnprofiles.com/trophy/2430-DARK-SOULS-II/34-Lucatiel

Resztę rzeczy jak zbieranie wszystkiego, dodatkowi bossowie, itp. zostaw sobie na Post Game..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie i kiedy upgrade zrobię? Bo u kowala chyba nie widziałem możliwości upgrade rękawice akurat

Do pyromancerki masz dosłownie minute drogi od ogniska w Majuli. Idź w stronę lokalizacji gdzie miałeś tutoriala (przedsionek) i na prawo masz jeszcze jedno wejście. Kieruj się tam, spotkasz NPCa, który Ci powie, że trochę dalej jest pomnik blokujący przełącznik do otwarcia drzwi. Użyj na nim tej gałązki do cofania efektu skamieniałości no i masz pyromancerke. Nie otwieraj jeszcze tego przelacznika bo jak to zrobisz to pojawi sie kilku wrogow i mozesz ja niechcacy zabic. Daj jej dowolny set (hełm, zbroje, rękawice i spodnie), wykorzystaj wszystkie opcje dialogowe i wróć do ogniska. Ona już będzie w Majuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

No i ja ma  problem z tą gałązką, chcę tą babeczkę ożywić (z teko kamienia) ALE gdzie tą zasraną gałąź szukać?? :P (niby  do dziury mam wskoczyć w Majuli, ALE co chwilę ludzie przestrzegają zostaw to na koniec)...

 

Pomożecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Najszybciej moim zdaniem znaleźć gałązkę można w:

- skrzyni zaraz po walce z The Lost Sinner

 

UPDATE:

Znalazłem na forum gamefaqs odpowiedź o rozpalanie ognisk i NPC.

Niestety ten sposób nie działa na NPC i do platyny wymagane jest 2,5 przejścia gry (jeśli omijamy PvP w przymierzach).

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BA podbija tylko poziom i nie restartuje skrótów i nie zabiera itemków...przejście na NG++ przez ognisko w Majuli już tak robi.

BA respawnuje jeszcze zawartość skrzynek i ogólnie itemy. Ja wczoraj tak zdobyłem dodatkowe Human Effigy, dopakowując pierwsze ognisko w Lesie (nie ma tam bossa, a przeciwnicy są prości nawet na NG+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich napalonych fanów Dark Souls. Piszę z prośbą do was a mianowicie czy któryś z was ma możę duszę DARKLURKERA? Oczywiście wymiana wchodzi w grę. Platforma Xbox 360. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich napalonych fanów Dark Souls. Piszę z prośbą do was a mianowicie czy któryś z was ma możę duszę DARKLURKERA? Oczywiście wymiana wchodzi w grę. Platforma Xbox 360. :)

ooo panocku tfu tfu na xbona Never in my Life :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że wolicie playstation i to szanuję ale zawszę was czytam w domu i na przerwie w robocie :p

możę ktoś będzie miał bo mi sie niechce robić znowu tego covenanta ;p


już nie wazne... DARKLURKER padł z mojej ręki zq drugim razem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, które drzwi otwiera "klucz do twierdzy" znaleziony po zabiciu gargulców. W opisie jest "otwiera cele w zaginionej twierdzy". Jedyne co nim otworzyłem to kratę do kowala. Obszukałem wszystkie cele w twierdzy i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad drugą postacią - szermierzem, dex + stamina + pyro, tylko nie wiem czy to ma prawo bytu razem, rozpisał by ktoś mniej więcej w co inwestować aby to miało sens i gdzie najwcześniej da się zdobyć rękawice pyro ? - przy przejściu tankiem nie zwróciłem uwagi gdzie i kiedy ją podniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rękawice zdobywasz w przystani po walce z bosem na statku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzana - właśnie tez się nad tym zastanawiam - takie nic na wejściem w twierdzy (dziura do lania ołowiu, lub srac...), parę krat u LAST SIN... /zaginionej grzesznicy ... ale nic więcej (kowal oczywiście i tak już dostępny)

@DigitalMan ... najprościej gałązkę znajdziesz w dziurze, no odrobine dalej ... nie słuchaj ludzi ja zrobiłem dziurę zaraz jak mnie było stać na 15k za pierścionek (czyli po drugim bossie) ... i pamiętaj tylko śnięte ryby płyną z prądem :biggrin:

 

EDIT

pajęczyna okazała się z jednym z prostszych bossów - oczywiście bez czarów, cudów i innych wianków, oczywiście z chlebem i solo ;)

jak jeden łeb działa drugi czeka na lanie, wystarczy wpaść w rytm i nie robić dużych kółek wokół niej, przy okazji mordując te małe pokurcze

 

EDIT 2

 te czerwone jaszczurki cos zostawiają? bo moja chyba mnie okradła ....

Edytowane przez podstepny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighterzysko weź tu ludzi nie szokuj i nie dobijaj :-).

A tak poważnie to szacun.

dzięki:) to dopiero początek wyzwań:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fighterzysko też to musze napisać, mimo że w DS-ach daje rade ... wymiatasz, napisałbym SZACUN ale chyba jestem za stary ;) lubię ten styl bez cudów i innych czarów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×