Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Za drogo :-P na allegro za 100 zł już są

wersje cyfrowe;p ja wystawiam za 130 niech bedzie;] dalem sie nabrac zoltkom, nigdy wiecej...

Dziwię się ze tak się Tobie ta gra nie podoba ale każdy ma swój gust :-P

A na allegro wersja pudelkowa

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi juz nawet czy sie podoba czy nie b o fifa mi sie kompletnie znudzila i mialem nadzieje ze mnie zaskocza skosni, a oni tylko doprowadzili mnie do szalu, nie mam tyle cierpliwowsci zeby czekac az wydadza patche i inne gowna, szkoda... kolejny rok z fifa na sile:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chce pes14 za 140zl?;]

Heh szybko odpuściłeś. Ja jeszcze czekam naiwnie na patche :) i jadę jak po burej suce po nich. Zachowali się skandalicznie z tą premierą wpakowaniu za pełną cenę niepełnego produktu. Najgorsze jest to że powoli mam wrażenie że nic się online nie zmieni jeśli słupki sprzedaży im się zgodzą a ponoć pes się dobrze sprzedaje w miarę. Zobaczą ze się kasa zgadza i nas oleją. Według mnie taka będzie kolej :) .( nie liczę dlc z pyskami bo to wyjdzie) ale te łatki online. Za rok na PS4 choćby będa na premierę hiper duper opinie i recenzje że już jest dobrze i wszytko ok, wypalająca oczy grafika itp to już nigdy w życiu moich pieniędzy nie zobaczą tylko i wyłącznie używka polecam to też innym czującym się oszukanym za NOWĄ JAKOŚĆ hahah banda kłamców.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to idzie kupić online pass do pes 2014 na ps store? Nie mam możliwości sprawdzenia a potrzebuję pilnie info

 

Można,i jak chyba się nie mylę.kosztuję 30zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to idzie kupić online pass do pes 2014 na ps store? Nie mam możliwości sprawdzenia a potrzebuję pilnie info

dokladnie 39zl z pl online pass, wlasnie kupilem pesa14 tera z usa nie moglem wytrzymac za 80zl siadl heh bo pomoglem z patchem ziomkowi :) ogolnie pes13 nie wyciagam plyty bo nie raz,sie zagra jeszcze a pes14 bedzie na dysku,i sikac na zoltkow do grudnia moze ogarna sprawe ciule japanese shit

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pykam MLO on-line czasem trochę pokurwuje ale w poprzednich edycjach też się nie obyło bez przekleństw :D Póki co już wymieniłem sobie cały pierwszy skład i gra się coraz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu kady kto gra wie jak sie rozpychac r3 a wie ktos jak sie wywalic w przepychance jak gram vs to czesto jak odepchne obronce on sie wywala i gwizdek na faul. Wie ktos jak sie wywracac w przypychance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu kady kto gra wie jak sie rozpychac r3 a wie ktos jak sie wywalic w przepychance jak gram vs to czesto jak odepchne obronce on sie wywala i gwizdek na faul. Wie ktos jak sie wywracac w przypychance?

A co ty, Ronaldo jesteś? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :)

Kolego jeszcze jedno pyt :) Po rozpakowaniu są 2 foldery PS3 i _MACOSX, Obydwa wgrywam czy tylko PS3,??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty, Ronaldo jesteś? ;)

nie tam ale wkurza mnie jak inni sie wywaracaja i faule sa wiec i ja chce to umiec mozna karnego wymusic , we wczesniejszych pro pamietam ze chyba l1 r1 l2 i r2 na raz sie wciskalo ale sendzia dawal zolta karte za takie zachowanie wie ktos jak w 14 to zrobic? Nie gram realem ani barca gram psg a i tak w 13 online realowcow cisnalem kwestia ustawienia odpowiednio obrony hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szybko odpuściłeś. Ja jeszcze czekam naiwnie na patche :) i jadę jak po burej suce po nich. Zachowali się skandalicznie z tą premierą wpakowaniu za pełną cenę niepełnego produktu. Najgorsze jest to że powoli mam wrażenie że nic się online nie zmieni jeśli słupki sprzedaży im się zgodzą a ponoć pes się dobrze sprzedaje w miarę. Zobaczą ze się kasa zgadza i nas oleją. Według mnie taka będzie kolej :) .( nie liczę dlc z pyskami bo to wyjdzie) ale te łatki online. Za rok na PS4 choćby będa na premierę hiper duper opinie i recenzje że już jest dobrze i wszytko ok, wypalająca oczy grafika itp to już nigdy w życiu moich pieniędzy nie zobaczą tylko i wyłącznie używka polecam to też innym czującym się oszukanym za NOWĄ JAKOŚĆ hahah banda kłamców.

 

 

 

czuje kiepska bo kiepska ale jednak satysfakcje ze kolejny rok z rzedu nie dalem sie wydymac żółtym i nie kupilem pesa 14 na ps3 ; ]
Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps3 :)

Kolego jeszcze jedno pyt :) Po rozpakowaniu są 2 foldery PS3 i _MACOSX, Obydwa wgrywam czy tylko PS3,??

PS3

Zagrałem jeden mecz online he i powiem że jest ................. śmiech :D lipa w chu.....j

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co robie zle , tworze folder WESPES2014 ze swoja muzyka pakuje go do pen drive , a konsola , ani gra nie widzi mi tego ... muzyka jest w formacie mp3 oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co robie zle , tworze folder WESPES2014 ze swoja muzyka pakuje go do pen drive , a konsola , ani gra nie widzi mi tego ... muzyka jest w formacie mp3 oczywiscie

nie WESPES2014 tylko WEPES2014

 

E: aha, i jeszcze coś... najpierw przerzuć muzykę na ps3 bez żadnego folderu, dopiero na konsoli stwórz playlistę.

Edytowane przez eggman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tam ale wkurza mnie jak inni sie wywaracaja i faule sa wiec i ja chce to umiec mozna karnego wymusic , we wczesniejszych pro pamietam ze chyba l1 r1 l2 i r2 na raz sie wciskalo ale sendzia dawal zolta karte za takie zachowanie wie ktos jak w 14 to zrobic? Nie gram realem ani barca gram psg a i tak w 13 online realowcow cisnalem kwestia ustawienia odpowiednio obrony hehe .

No to żeś pojechał chłopie z grubej rury. Rzeczywiście jest sięczym chwalić. PSG nie wiele lepsze niż Real czy Barca. Żeby nie było, graj sobie czym chcesz nie moja sprawa, ale napisałeś to w takim tonie jakbyś czuł się lepszy od tych co grają Realem czy Barcą a prawda jest taka, że pseudo fanów PSG przez ostatni rok też się sporo namnożyło odkąd klub kupili szejkowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak WEPES2014 ale nie widzi tego folderu ani konsola ani gra

edytowałem posta tam wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki , wszyscy pisza zeby zrobic playliste na twardym dysku w pc , a potem przerzucic do konsoli ... postaram sie to ogarnac  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem kilka meczów z żywym przeciwnikiem i to co się dzieje z bramkarzami w tej części, czyni ją najgorszym PES/ISS wszechczasów. 

Testowałem dzisiaj także FIFE 2014 i jest identyczna jak 2012. Nudy i flaki z olejem. Każda akcja i bramka taka sama.

No cóż - w tym roku raczej nie będę grał w żadną piłeczkę... 

Odpaliliśmy także PES 2011 i powiem Wam , że graficznie dyma najnowszego PES jak chce. A miód jaki płynie z boiska jest cudny. 

Podania, klepanie akcji, gra w defensywie, cudne strzały, kontrola piłki, każdy zawodnik inaczej się porusza, proste sterowanie, a nie jakieś asysty ( WTF? ). 

Każda bramka inna.

 

Ja się pytam jak strzelić bombę z pierwszej piłki w obecnym PES ? Albo bieg zawodnika 2x R1 to nawet Pirlo na chwilę staję się Usainem Boltem. 

Jestem załamany, każda bramka taka sama, a bramkarz nie jest w stanie obronić żadnego strzału, bo albo puszcza, albo pluje przed siebie, wstaje godzine a napastnik dobija do pustej. 

To samo skracanie kątu jest tragiczne, nie mówiąc i ślamazarnym wyjściu z bramki trójkątem, co zawsze kończy się bramką... Chłop ma ruchy jak pająk. Śmiechu było co nie miara dzisiaj...

Ogólnie żenada ! 

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki , wszyscy pisza zeby zrobic playliste na twardym dysku w pc , a potem przerzucic do konsoli ... postaram sie to ogarnac  :)

nie na pc  tylko z poziomu głownego menu ps3 odnośnie muzyki robisz playlistę,ale chyba to doczytałeś już,też ten temat rozkminiałem,w końcu na tych songach fabrycznych za długo nie mozna wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem kilka meczów z żywym przeciwnikiem i to co się dzieje z bramkarzami w tej części, czyni ją najgorszym PES/ISS wszechczasów. 

Testowałem dzisiaj także FIFE 2014 i jest identyczna jak 2012. Nudy i flaki z olejem. Każda akcja i bramka taka sama.

No cóż - w tym roku raczej nie będę grał w żadną piłeczkę... 

Odpaliliśmy także PES 2011 i powiem Wam , że graficznie dyma najnowszego PES jak chce. A miód jaki płynie z boiska jest cudny. 

Podania, klepanie akcji, gra w defensywie, cudne strzały, kontrola piłki, każdy zawodnik inaczej się porusza, proste sterowanie, a nie jakieś asysty ( WTF? ). 

Każda bramka inna.

 

Ja się pytam jak strzelić bombę z pierwszej piłki w obecnym PES ? Albo bieg zawodnika 2x R1 to nawet Pirlo na chwilę staję się Usainem Boltem. 

Jestem załamany, każda bramka taka sama, a bramkarz nie jest w stanie obronić żadnego strzału, bo albo puszcza, albo pluje przed siebie, wstaje godzine a napastnik dobija do pustej. 

To samo skracanie kątu jest tragiczne, nie mówiąc i ślamazarnym wyjściu z bramki trójkątem, co zawsze kończy się bramką... Chłop ma ruchy jak pająk. Śmiechu było co nie miara dzisiaj...

Ogólnie żenada ! 

Nie przesadzaj :)

Jak w kazdej wersji co roku,im dłuzej tym lepiej,nawet jako takie bomby zaczęły wchodzić,może nie z 30 kilku metrów ,ale tak jakby coraz lepiej czuję te strzały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktow , dlaczego jak gram mecz exhibition z kompem to mam w manchesterze fellainiego , a jak gram online to go niemam heh

wyjsciowa 11 manchesteru offline , a online jest zupelnie inna ....ja nic nie zmienialem ... dziwna sprawa jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem kilka meczów z żywym przeciwnikiem i to co się dzieje z bramkarzami w tej części, czyni ją najgorszym PES/ISS wszechczasów. 

Testowałem dzisiaj także FIFE 2014 i jest identyczna jak 2012. Nudy i flaki z olejem. Każda akcja i bramka taka sama.

No cóż - w tym roku raczej nie będę grał w żadną piłeczkę... 

Odpaliliśmy także PES 2011 i powiem Wam , że graficznie dyma najnowszego PES jak chce. A miód jaki płynie z boiska jest cudny. 

Podania, klepanie akcji, gra w defensywie, cudne strzały, kontrola piłki, każdy zawodnik inaczej się porusza, proste sterowanie, a nie jakieś asysty ( WTF? ). 

Każda bramka inna.

 

Ja się pytam jak strzelić bombę z pierwszej piłki w obecnym PES ? Albo bieg zawodnika 2x R1 to nawet Pirlo na chwilę staję się Usainem Boltem. 

Jestem załamany, każda bramka taka sama, a bramkarz nie jest w stanie obronić żadnego strzału, bo albo puszcza, albo pluje przed siebie, wstaje godzine a napastnik dobija do pustej. 

To samo skracanie kątu jest tragiczne, nie mówiąc i ślamazarnym wyjściu z bramki trójkątem, co zawsze kończy się bramką... Chłop ma ruchy jak pająk. Śmiechu było co nie miara dzisiaj...

Ogólnie żenada ! 

Chyba kolego masz inny pogląd na piłkę niż Ja i może jeszcze kilka innych osób z forum. W ogóle bez sensu porównywać pes 2011 do 2014. Moim zdaniem 2014 miażdży 2011 pod każdym względem.... wiadomo muszą online poprawić i tyle. Chyba 2014 za trudna co??

A i co bomby nie można walnąć?? Chyba piszemy o innych grach.

Po twoich wypowiedziach stwierdzam jedno sprzedaj pes 2014 i tyle po kłopocie.

pytanie za 100 punktow , dlaczego jak gram mecz exhibition z kompem to mam w manchesterze fellainiego , a jak gram online to go niemam heh

wyjsciowa 11 manchesteru offline , a online jest zupelnie inna ....ja nic nie zmienialem ... dziwna sprawa jak dla mnie

Proste bo masz patch, w którym jest aktualny skład a w online patch nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×