Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Kur... jak sie nie godzicie z takim stanem rzeczy to sprzedajcie te grę. W czym problem? Kreci was narzekanie? Sado maso? Nie podobno sie to spoko. Znamy opinie większości, ktorym gra nie odpowiada. Macie do tego prawo, ale powtarzanie tego razy 100 robi sie męczące na dłuższa metę. Ja tez sprzedam Pes 2014 jak patch nic nie zmieni, a online bedzie niegrywalny. Spokojnie nie bede was katowal wiecznym narzekaniem i tym, ze nie mam juz Pesa ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,mam pytanie. W tej edycji jest możliwość grania on line 11 na 11(tzn.każdy steruje jednym zawodnikiem)  czy mi sie coś pomieszało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,mam pytanie. W tej edycji jest możliwość grania on line 11 na 11(tzn.każdy steruje jednym zawodnikiem)  czy mi sie coś pomieszało?

Ponoć w tym patchu ma być co wyjdzie tak ktoś tu pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram online. Pomijam lagi bo wiadomo że to beta. Jakimś tam cudem wygrałem 4 mecze , 1 zremisowałem. Przyjemność z gry żadna. Wszyscy się skupiają na lagach albo bramkarzach a mnie najbardziej boli fatalna gra obronna. Jak widzę zachowanie obrońców w niektórych akcjach to boję się że żaden patch tego nie doprowadzi do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... jak sie nie godzicie z takim stanem rzeczy to sprzedajcie te grę. W czym problem? Kreci was narzekanie? Sado maso? Nie podobno sie to spoko. Znamy opinie większości, ktorym gra nie odpowiada. Macie do tego prawo, ale powtarzanie tego razy 100 robi sie męczące na dłuższa metę. Ja tez sprzedam Pes 2014 jak patch nic nie zmieni, a online bedzie niegrywalny. Spokojnie nie bede was katowal wiecznym narzekaniem i tym, ze nie mam juz Pesa ;)

Lons, przestan z tym sprzedawaniem gry.

Na sprzedazy klient traci, sprzedaje towar uzywany, z wykorzystanym online passem. Kto odda roznice? Tu powinien byc zwrot z obciazeniem kosztow manipulacyjnych Konami - taka opcje bym zrozumial.

Wiec sprzedaz to NIE jest rozwiazanie problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crusat

Lap od wujka Lonsa pod BLUSA WENB:

http://www.mediafire.com/?q3tropyq6xd0mdv

:biggrin:

dzieki zbadam co tu wujek poleca :) ale slyszalem ze WENB zas system data jest w patchu szczeze nie wiem po co, wole jak jest sam edit data i reszte plikow :) duzo  chyba sie nie rozni od Paula,narazie se daruje i czekam na grubego patcha pod BLUSA czy BLESA  od samego zoltka PAO konamowski pajac musi wydac patcha najszybciej jak tylko sie da transfery itd  :)

 

WENB nie opisal chyba co w patchu jest?gdzie to mozna znalesc na stronie bo nima nigdzie

 

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... jak sie nie godzicie z takim stanem rzeczy to sprzedajcie te grę. W czym problem? Kreci was narzekanie? Sado maso? Nie podobno sie to spoko. Znamy opinie większości, ktorym gra nie odpowiada. Macie do tego prawo, ale powtarzanie tego razy 100 robi sie męczące na dłuższa metę. Ja tez sprzedam Pes 2014 jak patch nic nie zmieni, a online bedzie niegrywalny. Spokojnie nie bede was katowal wiecznym narzekaniem i tym, ze nie mam juz Pesa ;)

 No kurw\a,jak to napisałeś-''Nie podobno sie ''.I chu''j ci do tego. A mnie męczy to ciągłe twoje wciskanie ludziom kitu,jaki to pes jest zajebisty,tylko troszkę mu brakuje no i pierdzielenia że co roku jest tak samo, cierpliwości bo zaraz poprawią,sprzedajcie gre i takie tam.NIE SPRZEDAM GRY.Nie będę tracił kasy.Kupiłem ją,ograłem,położyłem kulturalnie na pólkę.Poczekam.Ale wielu ludzi nie chce czekać.Chcieli grać w skończona grę,grają w jakiś półprodukt...''Nie podobno'' ci się?Spoko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrywaj glupa z "podobno" bo ipad mi automatycznie zmienił słowo i nie doczytalem. Mało mnie obchodzi co zrobiłeś z ta gra i gdzie ja odlozyles. Ja juz od dluzeszgo czasu nie pisze, ze ta gra jest wspaniała, takze przestań wciskac kit. To, ze wielu ludzi nie chce czekać oznacza, ze mamy czytać ich żale ? Nie chcą czekać ? Ich problem. Zrobią cos? Zrobią? Nie. Proste. To niech przestaną pisać wiecznie to samo bo i tak takim gadaniem nie przyspiesza wydanie patcha.

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE

Panowie gramy właśnie turniej w 4 i kolega chce grac na strzałkach a ja gram na analogu i jak ja przestawię u siebie na analog to u niego też jest analog jak on na strzałki to ja też mam strzałki. Jak zrobić żebym ja mial analoga on strzałki???????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE

Panowie gramy właśnie turniej w 4 i kolega chce grac na strzałkach a ja gram na analogu i jak ja przestawię u siebie na analog to u niego też jest analog jak on na strzałki to ja też mam strzałki. Jak zrobić żebym ja mial analoga on strzałki???????????????????????????

Musicie każdy sobie przypisać sterowanie. Robi się to tam gdzie jest ta tabelka od 1 do ileś tam i wtedy wchodząc w jedynkę zmieniasz sobie wszystko i na koniec nadajesz nazwę np. właśnie janusz tej 1. natomiast twój kolega wchodzi w 2 i tez sobie zmienia i nazywa sobie go np też imieniem i wtedy kazdy ma swoje ustawienia. analogicznie 3, 4, 5 uczestnik itd. Tak było zawsze nie wiem jak jest w tym ale najlepiej wejdźcie do LM i ustawcie sobie turniej 4 w grupie i wtedy na bank musi wyskoczyć ta tabelka gdzie kazdy może sobie przypisac swoje ustawienia. Sory że trochę chaotycznie napisane ale nie umiem tego inaczej wytłumaczyć a przy konsoli nie jestem pisze z głowy ale musi to tak być bo zawsze tak było i nieraz grałem tak turnieje a jak jest was 4 to akurat idealnie do LM. Aha i jak bedziecie wybierać dryużyny i weźmiesz np real to wtedy ta tabelka wyskoczy i wybierasz janusza analogicznie 2 uczestnik drużyna i znowu tabelka i on znowu wybiera swoje imię i tak do 4. Pamiętajcie aby się nie pomylić i wybrać 2 razy np janusz bo wtedy twój kumpel będzie miał też twoje ustawienia i tego już nie zmienisz w turnieju dlatego tak ważne jest tam przypisanie do kazdej drużyny odpowiedniego sterowania z imieniem na samym początku.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobic osobne ustawienia i wybierac przy wyborze strony ...

Dzięki. W trakcie meczu wszedłem tam gdzie się strony zmienia i ustawiłem data 2 i drugi data3 i teraz jest ok :)

Musicie każdy sobie przypisać sterowanie. Robi się to tam gdzie jest ta tabelka od 1 do ileś tam i wtedy wchodząc w jedynkę zmieniasz sobie wszystko i na koniec nadajesz nazwę np. właśnie janusz tej 1. natomiast twój kolega wchodzi w 2 i tez sobie zmienia i nazywa sobie go np też imieniem i wtedy kazdy ma swoje ustawienia. analogicznie 3, 4, 5 uczestnik itd. Tak było zawsze nie wiem jak jest w tym ale najlepiej wejdźcie do LM i ustawcie sobie turniej 4 w grupie i wtedy na bank musi wyskoczyć ta tabelka gdzie kazdy może sobie przypisac swoje ustawienia. Sory że trochę chaotycznie napisane ale nie umiem tego inaczej wytłumaczyć a przy konsoli nie jestem pisze z głowy ale musi to tak być bo zawsze tak było i nieraz grałem tak turnieje a jak jest was 4 to akurat idealnie do LM. Aha i jak bedziecie wybierać dryużyny i weźmiesz np real to wtedy ta tabelka wyskoczy i wybierasz janusza analogicznie 2 uczestnik drużyna i znowu tabelka i on znowu wybiera swoje imię i tak do 4. Pamiętajcie aby się nie pomylić i wybrać 2 razy np janusz bo wtedy twój kumpel będzie miał też twoje ustawienia.

Tak zrobiłem jest ok dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że dzisiaj PES kolejny raz postanowił zapełniać czarę goryczy. Nosz k... tego jeszcze nie było. Otóż z kolegami często gramy w PESa na "posiadówkach kanapowych". Ja mam konsolę, kolega ma komputer. Przyniósł ze sobą pada Logitech, więc nie jakiś noname. I co? Nowy PES ad 2014 nie obsługuje padów innych od Dualshocka. No to pograne. Co oni tam od dwóch lat rzeźbili? Rozumiem, że z twarzami nie wyrobili, jeśli jest gameplay, ale powoli moja cierpliwość dochodzi do punktu granicznego. 

 

Samo granie w PESa jest przyjemne, szkoda tylko, że nadal nie mogę pograć online bez lagów (2013 chodziło). A offline? W Master League na Top Playerze jeszcze chyba nie przegrałem i powoli zaczynam znajdować schematy i sytuacje, w których wiadomo czego można oczekiwać po grze... Trochę mnie to smuci, bo PES zawsze zapewniał odrobinę losowości i niepowtarzalności. A teraz? Bardzo dobre strzały - bardzo dobrze bramkarz wybrania. Strzał w bramkarza? Odbicie do bramki. Przepis na pewną bramkę z niewielkiej odległości? Żadne R2, tylko muśnięcie kwadratu i piłka po ziemi na pewno znajdzie drogę do bramki. Super:/ W poprzednim PESie uwielbiałem strzały z dystansu, teraz powoli ich zaprzestaję - słabe, a gola zdobyłem tak tylko raz. Lipa. Cofanie manualne obrony? Po każdej stracie (nawet w jednej akcji) trzeba to robić i co najlepsze trzymając strzałkę nie można się poruszać zawodnikiem bo wtedy to nie działa! Wolałem też zmianę nastawienia ofensywnego (5 pasków) niż przypisanie tego do 3 ustawień. Wtedy było więcej możliwości. Na plus uznaję nowe wolne, w starych nie umiałem się odnaleźć, a dołożenie wskaźnika trochę zwiększyło szansę na gola, mimo to nie trafiam za często (jak na razie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wolałem też zmianę nastawienia ofensywnego (5 pasków) niż przypisanie tego do 3 ustawień. Wtedy było więcej możliwości. Na plus uznaję nowe wolne, w starych nie umiałem się odnaleźć, a dołożenie wskaźnika trochę zwiększyło szansę na gola, mimo to nie trafiam za często (jak na razie).

Przecież masz CUSTOM i możesz pobawić się suwakami i  ustawić drużynę ofensywnie. Mi się wydaje, że teraz to lepiej działa jeżeli chodzi o ustawienie strategii drużyny. Co do wolnych racja trochę takie fifowate ale przyjemniej się  wykonuje rzuty wolne. Jeżeli chodzi o strzały z daleka to dla mnie na plus ponieważ w 2013 łatwo można było wypracować pozycję do strzału a tu trzeba się namęczyć i do tego jeszcze odpowiedni na piłę nabiec i idą bomby :) kwestia treningu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki macie problem z wolnymi i tymi kropkami, przeciez da sie je wylaczyc i bedziecie mieli jak w starym peesie czyli na tzw czuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy raz odpaliłem pesa a mam go juz ponad tydzień, (jakoś tak wolałem jeszcze w 2013 pograć) ale mniejsza o większość, nie wydaje wam się że ta piłka ma dziwny lot przy strzałach z dystansu?? w ogóle ruch zawodników jak dla mnie jest mało płynny ale może to kwestia przyzwyczajenia, i jeszcze jedno z innej beczki czy wam też patch od konami ściągał się 2 godziny!?!?!?!?! a zaznaczę że mam szybkie łącze (50mb/s) :( Może coś w konsoli mam źle ustawione?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek czy nie ale wczoraj zagralem dwa mecze online po 22 i o dziwo grało sie średnio - dobrze ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki macie problem z wolnymi i tymi kropkami, przeciez da sie je wylaczyc i bedziecie mieli jak w starym peesie czyli na tzw czuja...

Nikt problemu nie ma. Ja napisałem, że takie trochę z fify ale przyjemnie się wykonuje rzuty wolne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek ja do Ciebie nie pije , ktos wczesniej tam pisal ze mu przeszkadzaja te kropki i ze jest latwiej , aczkolwiek wcale tak latwiej nie jest :) mi sie te rozwiazanie podoba :)

Edytowane przez michaliskox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich PESowców tych zrezygnowanych jak i trwających dzielnie przy piłce !!!! :yes:

 

Przetestowałem, więc piszę ; wczoraj wgrałem ten edit od WENB : http://www.mediafire...g4dta5z/PS3.zip

 

Więc jeśli chcecie umilić sobi granie śmiało wgrywajcie !!! (polecam skorzystanie z instrukcji wgrywania ze str.88 z forum - ja tak zrobiłem i poszło za pierwszym razem)

 

PLUSY:

1.Wszystkie nazwiska prawidłowe

2.Wszystkie nazwy klubów prawidłowe

3.Wszystkie herby klubów prawidłowe

4.Wszystkie stroje prawidłowe (zmieniłem tylko sam kolory strojów Borussi Dortmund bo były nieprawidłowe)

5.Dodana Bundesliga

6.Wszystkie pozostałe ligi licencjonowane.

 

MINUSY:

1.Herby pojawiają się po ok 1sek. a nie od razu gdy wybieramy drużynę z listy danej ligi

 

Tak więc gra się fajnie, bo wszystko(mam na myśli stroje, herby) wygląda wreszcie prawidłowo, patch ten nie zamula rozgrywki i statystyki drużyn są wyrównane (obawiałem się że będzie inaczej) - wczoraj grałem BVB vs Arsenal i spokojnie Borussia miała dużo do powiedzenia - nie była łaba skillowo, więc jest ok.

 

To tyle - próbujcie szukać pozytywów zamiast wiecznie narzekać, a jak gra wam nie przypadła do gustu to sprzedać i forum nie zalewać płaczem. :pardon:

 

Mam nadzieję, że moja opinia komuś się przyda....

 

Pozdrawiam wszystkich !!!! :thanks:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest 1.0 - pobierz i rozpakuj zajmie to 3minuty i będziesz widział,

ale wątpię żeby to była nowa

Pzdr!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×