Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

professional

Ja też ale jak na razie zagrałem kilka meczów. Na początku poza kadrą potem wchodziłem od pierwszej minuty do około 60 i jak kiepsko szło to kolejne mecze poza kadrą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ale jak na razie zagrałem kilka meczów. Na początku poza kadrą potem wchodziłem od pierwszej minuty do około 60 i jak kiepsko szło to kolejne mecze poza kadrą :biggrin:

u mnie tak samo, śmiech mnie też ogarnął jak mój grajek(overall 72) po trzecim sezonie został Footballer of the Year  z przewagą ponad stu głosów nad Messim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że online zaczyna coraz lepiej chodzić...Nie wiem ile w tym prawdy.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że online zaczyna coraz lepiej chodzić...Nie wiem ile w tym prawdy.

Jedno co zauważyłem w online to jest to, że jak zaczynam mecz przez około 20 min jest ok (oczywiście brakuje jeszcze trochę do perfekcji) potem zaczyna spowalniać i w końcu w drugiej połowie się rozłącza. W ostatni piątek tylko było super aż nie dowierzałem ale teraz jest kaszana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tresor

 

match->friendly match lobby->wybierasz serwer i tworzysz pokój->wybierz przy match room settings Room Security na Entrance Limitations->w pokoju wybierasz Load User Data i wgywasz zespół z MLO , później wybierz Invite i wyślij zaproszenie do kolegi , a ten jak dołączy to niech też wgra swój zespół. Nie jestem pewien na 100% czy to ma tak wyglądać, gdyż nie mam jak tego sprawdzić grając ze znajomym. pzdr

Dzięki , właśnie tak się gra z znajomym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co zauważyłem w online to jest to, że jak zaczynam mecz przez około 20 min jest ok (oczywiście brakuje jeszcze trochę do perfekcji) potem zaczyna spowalniać i w końcu w drugiej połowie się rozłącza. W ostatni piątek tylko było super aż nie dowierzałem ale teraz jest kaszana.

Dokładnie.Ja jeszcze od biedy zagram pierwsza połowę,w drugej jest bardzo źle.Przed chwilą zagrałem ze znajomym online.Nieszło grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Pierwsza połowa 3:0 dla mnie po drugiej 3:3. Mi się wydaje że ta gra działa na p2p i w każdej połowie inna osoba ma hosta. Mój pierwszy PES od wielu lat i takie cyrki. W ogóle stale fragmenty czy ustawienia zespołu prezentują się gorzej niż w częściach z ps2. Denerwują mnie brak przywiązania do detali np jak ktoś chce zmienić piłkarza to trzeba czekać aż wejdzie głęboko w opcję zamiast dać możliwość zmiany pod startem , albo defaultowy stadion w rankingowym to old trafford i za każdym razem muszę wchodzić i zmieniać na random. Japończycy muszą się ogarnąć. Gra to nie tylko gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono87 nie ma szans , żeby japonce się ogarneły, bo od kilku lat ta gra się cofa jeśli chodzi o opcje, licencje, tryby rozgrywek, ustawienia taktyk itd

Zobacz ile obecnie w FIFIE jest ustawień taktyki a w PES to jest jakiś dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostal ktos z was kod na 11v11 beta?

Mi przyszlo, sciagnalem patch (ponad 1 gb) ale dzis raczej nie bedzie czasu sprawdzic...

Dajcie znac jak bedziecie wiedziec jak to dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni na głowę upadli czy jak.....?Chyba ze sa tam jakies inne dodatkowe funkcje bo nie wyobrażam sobie by patch ważył 1.1 gb do samej gry online 11 v 11.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni na głowę upadli czy jak.....?Chyba ze sa tam jakies inne dodatkowe funkcje bo nie wyobrażam sobie by patch ważył 1.1 gb z do samej gry online 11 v 11.

Oj tam, dzis 1 gb to jak kiedys dyskietka... Nie przesadzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, dzis 1 gb to jak kiedys dyskietka... Nie przesadzaj.

Nie przesadzam. Patch do gry ważący 1 GB potrafi mieć olbrzymia zawartość. To listopadowe DLC z 1000 twarzy ma prawo tyle ważyć, ale nie beta do gry online 11 v 11.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam. Patch do gry ważący 1 GB potrafi mieć olbrzymia zawartość. To listopadowe DLC z 1000 twarzy ma prawo tyle ważyć, ale nie beta do gry online 11 v 11.

Co ja Ci moge powiedziec... Tyle zajmuje i basta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ściągnij, przetestuj i ładnie zdaj relacje :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostal ktos z was kod na 11v11 beta?

Mi przyszlo, sciagnalem patch (ponad 1 gb) ale dzis raczej nie bedzie czasu sprawdzic...

Dajcie znac jak bedziecie wiedziec jak to dziala ;)

Skąd i jakim sposobem dostałeś ten kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd i jakim sposobem dostałeś ten kod?

Na pesfan.com mozna bylo requesta wpisac i losowali.

Primo:to nie patch a cos jak demo. Aplikacja nie potrzebuje pelnej wersji pesa, instaluje sie jako osobna pozycja. To wyjasnia rozmiar.

Secundo:jedynie mecze tego trybu 11v11 dostepne, wiec nie sprawdze czy 1v1 poprawili.

Czekam juz 10 minut i brakuje ludzi do grania...

Edit. Zagralem mecz 4v4. Polaczenia nie zerwalo.

Wrazenia mocno srednie. Po kolei.

Dostalem role lidera, moglem wybrac klub (pes united lub we united), formacje i sklad.

Potem ekran gdzie kazdy wybiera kim chce grac (jak 2 osoby napastnika wezma to gra wylosuje kto nim zagra, nie ma ze kto pierwszy ten lepszy). Nie gramy jakimis swoimi grajkami jak u konkurencji tylko tymi prawdziwymi (przynajmniej w tym meczu, napisze o tym pozniej)

Mecz jak mecz, chaos (normalne jak 8 gosci sie uczy). Kamera wide lub tpp. Moze da sie zmienic ustawienia, ale nad kazdym pilkarzem lata jego psnid, tak mi to zamazywalo ekran ze czasem nie wiedzialem ktory moj. Polaczenia nie zerwalo, ale klatkowanie i zwolnienia jak byly tak sa. Response straszny. Obrona jak na cpu przystalo patrzy tylko :) wiec L1 i trojkat, wiadomo.

Po meczu ocena indywidualna i twoja srednia. Nie wiem natomiast czy manual czy asysty, jakos nie zwrocilem uwagi... Jako cdm platalem sie a pilki lataly mi nad glowa.

Popatrzylem na opcje przy tworzeniu pokoju:

vs settings (11v11 lub 11vCpu)

Any player off/on

Capacity 4v4, 8v8, None

Legend player off/on - czyli opcja taka bedzie, wyszarzona w becie.

Poki co tyle...

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam udało się komuś gdzieś dowiedzieć z tym trybem jak sie gra na 4 dlaczego 2 uczestników ma mieszane formy i hearts a pozostała 2 ma strzałki wszystkie na normal. Czytam na necie ale nic nie mogę znaleźć. Udało sie komuś coś wyczytac na zagranicznych forach bo wkurza mnie to nie samowicie. Chcemy na 4 pograć a ciagle ktoś jest pokrzywdzony. Teraz każdy chce być wybierany jako pierwszych 2 uczestników aby mieć losowe formy. oby ktoś dał znać że udało mu się znaleźć receptę na to.

 

A te koszulki ktoś sprawdzał już jesli wybierze się zespoły nielicencjonowane to gra rzeczywiście płynniej chodzi? Gdy to przeczytałem to uznałem to za sci-f. ale jestem w stanie w to uwierzyć skoro to konami.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Mozecie mi powiedziec jak zrobic zeby strzelac karne bez kolka ? Ja normalnie gram tylko on albo offline 1vs1 ze znajomymi! Obecnie on nie darady wg mnie wogole na off- jako tako, ale karne to jakas porazka jak ktos siedzi na kanapie obok i widzi koleczko!!!

 

Aha czy mi sie wydaje czy strzaly z daleka sa prawie nie mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czy mi sie wydaje czy strzaly z daleka sa prawie nie mozliwe?

Ja nie strzeliłem z dystansu ani razu, a próbuje za każdym razem jak mam trochę miejsca. Ogólnie to online strzelam ciągle szmaty.

Zresztą ostatnio nagrałem gole z przykładowego meczu i chciałem zapytać czy tylko w moich meczach tak jest. Czy to ja nie umiem grać i moi przeciwnicy, czy gameplay w tej grze polega na podawaniu do szybkich piłkarzy i biegnieciu na bramke :biggrin:

http://youtu.be/QDtCsNaZm1Y

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie koleczko ? ja gralem z kumplem na kanapie i nie bylo zadnego koleczka ..

Jak przytrzymasz bodajże  L1 to jest kółeczko.

 

Witam Panowie!

Mozecie mi powiedziec jak zrobic zeby strzelac karne bez kolka ? Ja normalnie gram tylko on albo offline 1vs1 ze znajomymi! Obecnie on nie darady wg mnie wogole na off- jako tako, ale karne to jakas porazka jak ktos siedzi na kanapie obok i widzi koleczko!!!

 

Aha czy mi sie wydaje czy strzaly z daleka sa prawie nie mozliwe?

Tak jak w PES 2013. Rozumiem, że przy karnych trzymasz L1. Nic nie trzymaj - kierujesz tam gdzie chcesz strzelić i kwadrat :) musisz wyczuć jak długo przytrzymać kierunek.

 

I jak tam udało się komuś gdzieś dowiedzieć z tym trybem jak sie gra na 4 dlaczego 2 uczestników ma mieszane formy i hearts a pozostała 2 ma strzałki wszystkie na normal. Czytam na necie ale nic nie mogę znaleźć. Udało sie komuś coś wyczytac na zagranicznych forach bo wkurza mnie to nie samowicie. Chcemy na 4 pograć a ciagle ktoś jest pokrzywdzony. Teraz każdy chce być wybierany jako pierwszych 2 uczestników aby mieć losowe formy. oby ktoś dał znać że udało mu się znaleźć receptę na to.

 

A te koszulki ktoś sprawdzał już jesli wybierze się zespoły nielicencjonowane to gra rzeczywiście płynniej chodzi? Gdy to przeczytałem to uznałem to za sci-f. ale jestem w stanie w to uwierzyć skoro to konami.

Przykro mi Ja mam to samo i lipa nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×