Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w każdym temacie o PESie te same dyskusje - który PES lepszy. O aktualnej edycji możemy sobie dyskutować w temacie z 2013, ja chciałbym tutaj poczytać o nowinkach (jak zrzuty z magazynu EDGE - wielkie dzięki), ewentualnie każdy z nas się chętnie pochwali swoimi "marzeniami" co do nowego PESa. A już w ogóle nie chcę mi się tutaj czytać o superowatości FIFY i spamu. Nie mam nic do tej gry, o słabości PESa może świadczyć, że w wersję 2010 przeszedłem do obozu EA, by w 2012 wrócić do PESa.

Co do aktualnie posiadanych informacji muszę przyznać, że parę nowinek napawa optymizmem, ulepszona grafika - nie oszukujmy się, też. Ilu z nas narzekało na animacje (które w aktualnej wersji są już naprawdę w porządku). To zawsze sprawia przyjemność, ale bez gameplayu tytułu nie obroni. Powtórzę się, ale dla mnie priorytetem jest poprawa obrony i piłek przechodzących tuż obok nóg obrońców, bramkarze oraz zmiana nielogicznych decyzji online, czyli łączenia nie ze względu na siłę zespołu przede wszystkim.

P.S. Przecież wiadomo, że PES 2013 najlepszy (ale nie bez wad) :P "Piątka" i problem z przejściem 10 metrów w środku pola bez faulu/przywileju korzyści przy zwykłym odbiorze? "Szóstka" i bomby z rogu pola karnego trafiające zawsze w okno po długim słupku? Wszystkie te gry miały wady, a i tak grało się w nie cały rok. Ja już do tego tematu nie wracam, cieszę się (i wkurzam) wraz z aktualną edycją.

Edytowane przez matit
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to co mówisz, chyba dlatego, że myślę tak samo :D Chyba jesteśmy w olbrzymiej mniejszości bo mi też się podobają animację z PES 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że PES przebije w tym roku FIFE... Od 3 gram w FIFE na czarnulce (w PES'a czasem na PC)... Chciałbym to w sumie zmienić, nie będę łagodny i powiem że FIFA mnie bardzo wkurwia... No i dobrze by było, jakby KONAMI wymyśliło jakiś fajny/wielki tryb na skalę FIFA Ultimate Team (FUT). Ten tryb w FIFIE to cudo, tylko dzięki niemu czasem odpalę FIFĘ.

Ja bardzo liczę na PES'a w tym roku, i bardzo bym chciałbym żeby premiera FIFY 14 przeszła głuchą ciszą, a PES 14 okazał się zupełną innowacyjnością na rynku gier piłkarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy na to tu liczy i ma taką nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi pozytywnie podchodzących do życia :) przysłowia też się dezaktualizują, np w średniowieczu było takie (jakoś się to tam rymowało), że od parzenia na ksieżyc w nowiu można porosnąć perzyną :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spokojnie, chciałem być tylko odrobine złośliwy.

Tak na prawde, w głębi duszy też zyje nadzieja, ze w koncu cos sie ruszy i siedzenia przed konsolami przy pilce od konami nie bedzie konca.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 4 wielkie turnieje w Pes 2014:

- Champions League

- Europa League

- Copa Libertadores

- AFC Champions League

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem cholernie ciekawy nowego Pes na tym silniku. W tym roku będziemy mieli mega starcie PES z FIFA. Pes 2014 na silniku Fox, z nowym komentarzem, atmosfera meczowa, z pełnym ustawieniem kamer, śniegiem, nowa fizyka, rozbudowana edycja, grafika i licencjami. Elegacko ubrani Panowie z Ea co liczą każda sprzedana kopie FIFA mogą sie zdziwić, bo sa zbyt pewni siebie mając za konkurenta grę robiona na okrutnie słabym i starym silniku. Fajne jest to, ze KONAMI robi wszytsko od zera.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze te możliwości nowego silnika to będzie można wpełni docenić na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coście tak cicho, ej Lonsie coście tak cicho?

Nic sie nie dzieje w tym temacie a już czerwiec. Wiadomo, czy przed E3 dostaniemy jakieś informacje odnośnie 14tki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno coś ma być 6 czerwca na specjalnej konferencji KONAMI, która poprzedzać będzie E3. Czekamy.

 

Pro Evolution Soccer
New PES14 details about the engine, an interview with Producer Kei Masuda and exclusive behind-the-scenes footage at PES Productions in only 9 more days! Join our event to watch the Konami Pre-E3 Show on Thursday, June 6, 2013, at 10:00am PST and don't miss a single update!

 


Tylko ze te możliwości nowego silnika to będzie można wpełni docenić na PS4.

 

Zanim zaczną w pełni wykorzystywać możliwości tego silnika na PS4 to jeszcze nacieszymy się nim na PS3 i przy okazji zaoszczędzimy wydatku 2000 zł na nową platformę by zagrać sobie w Pes 2014 :biggrin: Przejście na Pes 2015 już na PS4 będzie idealnym ruchem, a kto wie, może i dopiero na Pes 2016 :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli edycja 2014 spełni trzy warunki:

  1. dobry gameplay,
  2. dobrze działający online,
  3. obrona, czyli muszę mieć możliwość obronienia się przed wszystkimi rodzajami zagrań,

jak to spełnią to powinno być ok i będzie się grało cały rok. Oczywiście to nie wszystko, można jeszcze trochę tego wymienić, ale te dla mnie są najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... Wydaje się, że teaser zrobiony na silniku gry. Zapowiada się pięknie, animacje też wyglądają imponująco, ale nie ma co się przesadnie podniecać dopóki nie będzie pełnoprawnych gameplayów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie są mocapy tylko na potrzebę teasera to jest git. W końcu gra ciałem, gdzie zachodzi prawdziwa interakcja między zawodnikami.

I fajnie, że pokazali wersje current-genową (o ile można teaser nazwać pokazaniem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm i uwierzyłeś Masudzie że to prawda?? Dla mnie to Render jak każdy inny którymi karmili nas już w czasach zamierzchłych. Teasery to zaraza nie wiem po co to w ogule wypuszczają. Konkrety panie Masuda a nie czarno białe głupoty gdzie nic niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest pierwszy teaster. Poczekaj do 6 czerwca. Jezeli wiesz lepiej niz główny producent to spoko. Jak kłamał to szybko to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym teaserze "widać" sporo. Modele są z PS3, po teksturach twarzy widać, stroje bez fizyki, ząbki wokół modeli. Jeśli iść tym tokiem, to można dojść do wniosku, że to co widzimy to poddane filtrom sceny z gry. Więc informacja o mocapie może być jak najbardziej prawdziwa.

No nic, nie wiele czasu do E3 (i samej pre-E3 konferencji Konami) gdzie zobaczymy więcej. Tutaj przynajmniej pokazują prawdę, nie to co Ignite (chociaż trailer idealnie pasował do całej konferencji Mircosoftu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×