Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam właśnie bardzo na demo, ogólnie już się doczekać nie mogę nowego PESa, FIFE odstawiłem już kilka miesięcy temu i brakuję mi gry piłkarskiej. Można już gdzieś składać zamówienia przedpremierowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę w jaki sposób zawodnicy przyjmują i prowadzą piłkę w PESie 2014 to  :shok:  :biggrin:  :shok:  :biggrin:  :shok:  Wygląda to miodnie. Zobaczymy ile archaizmów ciągnących się latami uda im się usunąć. Najważniejsze, żeby feeling strzałów był odpowiedni, bo w 2013 lubię pograć czasem offline z kumplem, ale te strzały mi nie podchodzą za bardzo. I tak jak co roku kupię PESa i najwyżej później bedzie wymiana na fifę, jeżeli będą jakieś błedy wypaczające grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do podcastu, wspominali też, że podania trójkątem już nie są tak efektywne, aby wyszło nam naprawdę dobre podanie w uliczkę otwierające drogę do bramki trzeba się teraz naprawdę postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta testerzy z E3 juz mówili o tym przedstawicielom Konami. Bedzie to poprawione :) Tak w ogóle gadałem z gościem za pośrednictwem twittera, ktory grał w Pes 2014 i zadałem jemu pytanie odnośnie technicznego aspektu gry. Jak wedlug niego Pes 2014 ma sie do Fifa odnośnie animacji i kolizji. Odpowiedział mi, ze animacje i kolizje sa duzo lepsze niz u konkurencji.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma informacji, że będzie to poprawione. Jest tylko info, że konami zostało poinformowane.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jezeli to jest faktycznie tak rażące to na pewno naprawia. Z drugiej strony nie wiemy jak bedzie to działało w pełnej wersji gry. Teraz mówienie, ze bramki na online bedą wpadały łatwo tez jest wrozeniem z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca. Facet w recenzji napisal, ze 2 razy trafil w ten sam punkt, celujac tym ustrojstwem. Wiec jest to niepokojące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie tak było to żenada. Jak ma to wyglądać na zasadzie kierowania koleczkami w okienko i wcisnieciu strzału to jest w takim razie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze pierwszy raz od czasow pc wroce do PESa. Oczywiscie do premiery jeszcze mnostwo czasu, ale na razie Konami ma duze szanse na deklasacje konkurencji. EA niestety strasznie stanelo w miejscu ze swoja gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze zeby poprawili online...Mamy 21 wiek i każdy ma już w miare normalne łacza ,a konami od 2004 roku nie potrafi sobie poradzić z lagami.To jest lekko mówiąc żałosne... Już o MLO nie wspomne bo tam się cyrki dzieją...Wygrywając mecz koleć cos włacza(nie mam pojęcia jak oni to robią...) i nagle zaczyna rwać i mecz rozłączony bez winy kogokolwiek!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE !!!!! 

Ile razy można pytać o bundesligę w pesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jarają się next genową FIFA wrzucam zrzut z PES 2014 na PS3 V FIFA 14 X1. Widać, że FOX potrafi nawet na PS3 pokazać pazur i wygląda lepiej na tym zdjęciu niż FIFA 14 next gen na IGNITE.

 

2rn92r7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie wyglądają sztucznie. Mam nadzieję, że PES na PS4 pokaże jakość jak w MGS5, gdzie twarze wyglądają dla mnie genialnie. Skoro jest to "ten sam" silnik raczej nie powinni mieć z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie wyglądają sztucznie. Mam nadzieję, że PES na PS4 pokaże jakość jak w MGS5, gdzie twarze wyglądają dla mnie genialnie. Skoro jest to "ten sam" silnik raczej nie powinni mieć z tym problemu.

ten sam silnik , ale w pes więcej twarzy do ogarnięcia, po za tym pes nie wyjdzie na next'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jestem świadomy, dlatego mowa o samym PES'sie, nie PES14. W sumie wszystko po zobaczeniu jak wygląda nowa generacja wygląda dla mnie miernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że Konami znowu może nas uraczyć kiepską rozgrywką, bo wszystkie mankamenty gry wychodzą po kilkunastu godzinach spędzonych z tytułem. PES zawsze robiło na mnie duże wrażenie gdy rozgrywałem pierwsze mecze nowej odsłony. W tym sezonie furorę zrobiło zagranie " na :triangle: " , które totalnie psuje przyjemność gry w sieci.  Przy okazji premiery każdego nowego PES'a , Konami raczyło nas pięknymi filmikami ukazującymi nowości w grze, pięknie sklecone zagrania,triki, itp. tak jak w przypadku PES 2014. Chcę się mylić i miesiąc lub dwa  po premierze PES 2014 powiedzieć że ta gra jest doskonała , no może chociaż genialna :)

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×