Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra graficznie nie powoduje ze miekna zwieracze, ale gra mi sie super. Nie nastawialem sie na grafike. Polecam.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Problem z wysuwajaca sie plyta rozwiazany. Skorzystalem z porad od sony i na razie obylo sie bez serwisu.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, grafika moszny nie urywa, o czym pisałem wcześniej. Chociaż mi osobiście ta oprawa nie przeszkadza - ma przede wszystkim fajny, artystyczny sznyt. Dość często trzaskam sobie fotki za pomocą SHARE, bo niektóre krajobrazy post-apokaliptycznej Ameryki po prostu rozwalają. Nie, że graficznie rozwalają. Tylko artystycznie.Choć nazwanie F4 grą brzydką moim zdaniem to jednak przesada. Brzydki był Fallout 3 który tonął w odmętach szaroburej stylistyki, aż szło depresji odstać. 

 

Mnie Fallout 4 jednak czymś innym uraczył. Takim klimatem hmm, wirtualnej epopei? No wecie, taki growy odpowiednik kina drogi. Tak bym to ujął. Świat w Falloucie 4 obudził we mnie chęć do pieszych wędrówek, do zwiedzanie każdej lokacji, która pisze własną historie.Taki świat wzbudza we mnie ciekawość odkrywania różnych rzeczy. Wchodzę do lokacji i wiem, że ona niesie ze sobą pewną opowieść o tym co się tu wydarzyło itd. (Polecam zwiedzić Szkołę Hrabstwa Sufflock)!

 

Czegoś takiego niemiał Wiedźmin 3. Bo Wiedźmin ma inną rpg filozofię. Wiedźmin to raczej gra typu telltale. F4 to gra eksploracji i odkrywania. 

 

Natomiast nie rozumiem narzekania fabułę. Moim zdaniem jest dojrzalsza, bardziej przemyślana od głównego wątku w F3. I mroczniejsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w budynku chyba w szpitalu w miescie gdzie jest posterunek policji. W tym budynku byly zawalone podlogi. Znalazlem klucz do biura ale biura nie znalazlem. Wiecie gdzie jest?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wpadł 50 lvl, a fabuły jeszcze nie skończyłem. Tak to jest panowie jak fan postapo wieźmie się za eksploracje :D

 

 

Fallout_4_20160117114835.jpg

 

 

A tu polski akcent w F4:

 

Fallout_4_20160116192455.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wpadł 50 lvl, a fabuły jeszcze nie skończyłem. Tak to jest panowie jak fan postapo wieźmie się za eksploracje :D

Ja mam 40 lvl a jeszcze nawet w Diamond City nie byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi, bo niewiem czasem, czy jedno trofeum mi nie przepadnie. Chodzi o trofik "Skryci ,Tajni, Podziemni". Dla wątpliwości treść zakryję spoilerem:

 

 

 

Dotarłem do momentu, w którym gra mi każe kontynuować "dobre relacje z Ojcem". Czyli ja? Mam wykonywać wszystko te misje główne zlecone przez Shauna? Skończyłem teraz "Bitwe o Bunker Hill" i nadal brak postępu dla "Skryci...". W jakim momencie pojawi się opcja uwolnienia wszystkich syntków dla trasy? Boję się, że trofeum przepadnie, więc może wiecie, czy mam dalej jechać z misjami głównymi?

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi, bo niewiem czasem, czy jedno trofeum mi nie przepadnie. Chodzi o trofik "Skryci ,Tajni, Podziemni". Dla wątpliwości treść zakryję spoilerem:

Tak, masz wykonywać wszystkie misje główne zlecone przez tę osobę, aż na ekranie wyskoczy Ci zaptaszkowane to zadanie, które gra Ci "każe" robić. Wtedy robisz osobnego save'a, robisz jedną frakcję, a potem do niego wracasz i robisz drugą. Tych zadań będzie sporo i będą długie - będzie jeszcze moment, w którym musisz zapisać osobno grę dla zrobienia zakończenia jeszcze innej frakcji i będzie on nawet przed tym, o czym napisałeś. Przypilnuj tego, bo potem po platynę będzie musiał od nowa grać, albo przynajmniej powtarzać spory kawałek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie na pewno już się pojawiło, ale nie do końca radzę sobie z wyszukiwarką.
Czy kupując grę po angielsku (zagraniczna dystrybucja) PS4 dociągnie sobie samo napisy, czy też będzie możliwość gry wyłącznie po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie na pewno już się pojawiło, ale nie do końca radzę sobie z wyszukiwarką.

Czy kupując grę po angielsku (zagraniczna dystrybucja) PS4 dociągnie sobie samo napisy, czy też będzie możliwość gry wyłącznie po angielsku?

Cenega tłumaczyła i dlatego tylko z regionu pl będzie gra z napisami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawmo zacząłem przygode i bawię się bardzo dobrze nie morduje wszystkiego co się rusza :)

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś skasował mój post?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pewnej rzeczy. Czy po dojściu do osady muszę wszystkie śmieci wyrzucać na glebę i pojedynczo "rozbierać", żeby móc surowce z nich wykorzystywać do budowy, czy też wystarczy, że przerzucę je do warsztatu (wszystkie naraz jednym przyciskiem) i podczas budowy będą się rozbierać na surowce automatycznie wedle potrzeby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz je za każdym razem przetwarzać w warsztatach. Np. jak budujesz coś z drewna to automatycznie usuwa Ci się przedmiot z drewna itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest po ostatnim patchu ale wczesniej wystepowal pewien problem. A mianowicie tak jak kolega wyzej napisal faktycznie pobieral ci potrzebny skladnik z nierozlozonego przedmiotu jednak jesli przedmiot skladal sie z kilku skladnikow to automatycznie pobieral to co potrzebowales a reszta znikala !!! Dlatego co cenniejsze przedmioty lepiej bylo rozlozyc w bazie samemu. Natomiast czy jest tak dalej to nie wiem bo jakos nie mam ochoty do tej gry wracac.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie budowania osady. Oglądałem dzisiaj osady jakie zrobili inni ludzie i szczerze mówiąc o niektórych rzeczach kompletnie nie mam pojęcia. Zebrałem wszystkie 5 czasopism "Picket Fences" ale i tak nie mam wszystkich opcji jakie widziałem u innych. Np: w trybie budowania u mnie pierwsza opcja jest structures -> wood/metal itd a innych widziałem opcje "Special". Albo widziałem, że ktoś stawiając ogrodzenie na nierównym terenie zrobił najpierw betonowy fundament a dopiero na to ogrodzenie. U mnie nie mam żadnych takich opcji. O naprawie muru w The Castle juz nie wspominam bo coś mi się wydaje, że to jakieś mody były. Czy mam rozumieć, że kolejne opcje będą mi się odblokowywac po kolejnych questach/miejscowkach? Ma ktoś jakiś poradnik? Dzięki

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np: w trybie budowania u mnie pierwsza opcja jest structures -> wood/metal itd a innych widziałem opcje "Special".

Tym to się nie przejmuj, tam są jedynie fabularne elementy oraz artyleria, do której dostęp uzyskujesz po odbiciu The Castle i wykonaniu zadania ze zbrojownią.

 

Albo widziałem, że ktoś stawiając ogrodzenie na nierównym terenie zrobił najpierw betonowy fundament a dopiero na to ogrodzenie.

Masz takie fundamenty, no one są od początku. Przypatrz się dobrze. Jest fundament drewniany i betonowy.

 

Muru w The Castle naprawić się nie da, a co kwestii ilości opcji, to z tego co wiem jest tylko jeden quest, który odblokowuje dodatkowe elementy i to są obrazy (plus flagi za dołączenie do frakcji). Poza tym, jak masz wszystkie numery Picket Fences, to masz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym to się nie przejmuj, tam są jedynie fabularne elementy oraz artyleria, do której dostęp uzyskujesz po odbiciu The Castle i wykonaniu zadania ze zbrojownią.

Masz takie fundamenty, no one są od początku. Przypatrz się dobrze. Jest fundament drewniany i betonowy.

Muru w The Castle naprawić się nie da, a co kwestii ilości opcji, to z tego co wiem jest tylko jeden quest, który odblokowuje dodatkowe elementy i to są obrazy (plus flagi za dołączenie do frakcji). Poza tym, jak masz wszystkie numery Picket Fences, to masz wszystko.

Ok dzieki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wyjść teraz łatka to może poprawi budowanie osady bo ta opcja bardzo mi się podoba.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, mam dwa pytania :)

Jak bardzo Zbieracz Kapsli na poziomie drugim zwiększa/zmniejsza ceny towarów od wartości początkowej? Pierwsza gwiazdka daje 25% a jak jest w przypadku drugiej?

Jak dokładnie działa perk Burmistrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moi Drodzy, mam dwa pytania :)

Jak bardzo Zbieracz Kapsli na poziomie drugim zwiększa/zmniejsza ceny towarów od wartości początkowej? Pierwsza gwiazdka daje 25% a jak jest w przypadku drugiej?

Jak dokładnie działa perk Burmistrz?

Burmistrz na 1. poziomie pozwala tworzyć szlaki handlowe pomiędzy osadami (dają dostęp do materiałów, które masz pochowane w miejscu A z miejsca B ), a na 2. poziomie możesz budować w osadach sklepy.

Zbieracz kapsli na 2. poziomie wg wiki daje -28% ceny na zakup i 32% na sprzedaż.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zadania z Bractwa Stali typu oczyść lokalizację itd będą ciągnąć się w nieskończoność? Chciałbym ruszyć dalej z ich questem ale Palladyn ciągle odsyła mnie do jego podwładnych a Ci ciągle dają mi te same zadania tylko zmieniają się lokalizację. Druga sprawa to taka, że chyba trochę przesadziłem z eksploracja terenu i na ta chwile mam 56 level, odkryte jakies 3/4 mapy a fabularnie jestem na etapie... znajdź Nicka Valentine. Pisze o tym o bo spotkałem juz wszystkie frakcje oprócz instytutu a chciałbym dołączyć do nich celem ich infiltracji dla bractwa stali. I teraz, co powinienem zrobić? Czy muszę pchać fabułę żeby znaleźć Instytut czy po prostu nie odkryłem ich jeszcze na mapie? Czy quest bractwa stali nie rozwinie się dopóki nie znajdę instytutu? Dzieki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rób fabułę. Linie fabularne frakcji, w tym dla Waffen-SS, odblokowują się w ramach postępów w głównej osi zadań. Między innymi chodzi o znalezienie Instytutu (w końcu fabuła gry opowiada o wojnie frakcji o kontrolę nad Wspólnotą), ale są też inne ważne punkty.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×